לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2016, 00:11
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
אתה לא?
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אני לא מאחל לך להחסם. אם זו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון אל Cohort
מציע לך להחסם שוב

האמת - צודק. אתה רק ממליץ לי...

לגבי מה שהמדינאי כתב, אני לא כל כך הייתי מחשיב זאת כשפיכות דמים. ידוע שיש לו בעייה עם קהילת הלהטב"ק ואני ועוד רבים פה בפורום ברי פלוגתא שלו. יש גם פעמים שהוא הופך ממש לטרחן בנושא זה ובמקרה דנן - בהחלט יש גם התבטאות לא מוצלחת, אולם עדיין לא הייתי מחשיב זאת כשפיכות דמים. לא במובן המילולי של הביטוי, אולם - זו רק דעתי.

שנית - "טרול בינוני עם נטיות לדבר מאד מאד לא יפה אל ועל אנשים". הרשה לי לחלוק עליך. ולא שאני צדיק תמים בדורי, אולם מספר ההודעות שאפשר להגדירן ככה בטל בשישים לעומת כמות הודעותי. ואני לא מתכחש להיסטוריה. בהחלט כתבתי כמה דברים פוגעניים והתבטאתי בגסות. אפשר שאתה לא מבקר במשב"ר ולכן לא מכיר צדדים אחרים שלי. אני אמנם לא האחרון שאפשר להגיד עליו שלא פוגע באחרים, אולם אני יותר קרוב אל מי שבאמת אחרון, מאשר אל מי שעומד בראש הרשימה. בכל אופן - זכותך להחזיק בדעתך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-12-2016, 14:54
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "ההתייחסות היא למאמר החכם והרגיש של חז"ל"

להיות שמאל זה מסוכן לעצמו ולסביבה, וכל מה שאפשר לעשות בנידון לפי חוקי המדינה, חובה על כל אחד לעשות.

ללעוג עליהם, ולהציג את טיפשותם זה דמוקרטי, וחובה אנושית. ועד כמה שאפשר להתייחס לשיטה שלהם כעדר ולא כל כך לבן אדם ספציפי.

אבל יש שפיכות דמים מסוג אחר שהשמאל עושה על בסיס יום-יומי. הם שופכים את דמה של רעיית ראש הממשלה, של ראש הממשלה. הם שופכים את דמו של נשיא לשעבר קצב ועוד ועוד. לשמאל לא נשקפת מהם שום סכנה. זה אצלם פשוט כזה ספורט הנובע מרוע לב.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 22-12-2016 בשעה 15:02.
ישן 22-12-2016, 07:55
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
כולם מדברים על דקה אבל גטאס מסר את הטלפונים למחבל נוסף
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "הערכת שב"כ מ-2012: הרוצח שעמו נפגש גטאס בקשר עם גורמי טרור"

ניסיתי למצוא על מה אותו מחבל נוסף (זארה) יושב וקשה למצוא פרטים. אולם, במקום מסויים כתוב שאסיר בשם דומה יושב במאסר עולם כפול, מה שאומר שהוא רוצח גרוע עוד מדקה, ובניגוד לדקה לא מדובר במישהו שאפשר בכלל לטעון שהוא "חזר בתשובה" (ולא שאני מאמין שאדון דקה באמת התנער מדרך הטרור).
על כל פנים, זה כלל לא רלוונטי. אדון גטאס מסר ציוד לאסירים בטחוניים. ציוד שיכול לשמש לארגון וביצוע פעולות טרור. מה עם במעטפות שהעביר היו בנחיות להרכבת חומרי נפץ מחומרים שזמינים בכלא? מה עם היו בהם הנחיות לביצוע בריחה מהכלא או תקיפת סוהרים? גטאס האידיוט טען בטיפשותו כי רבה ש"חשב שיש במעטפות חומר פוליטי". בכך לא רק שסתר את טענתו לכך שמה שעשה היה למטרות "הומינטריות" אלא גם חשף שבעצם (לכאורה) לא בדק מה הוא מעביר וזה יכל להיות כל דבר, כולל חומרי נפץ, נפצים, או מרשמים להכנת אמצעי חבלה. וזה כמובן הרבה יותר גרוע מלהעביר טלפונים סלולריים כשאתה יודע שזה מה שאתה מעביר ולא שום דבר אחר.
בקיצור, לא רק שגטאס הוא שקרן אלא הוא שקרן מטומטם שמספר שקרים שגרועים עוד יותר מהאמת.
ישן 01-01-2017, 01:16
צלמית המשתמש של תבור - tar 21
  משתמש זכר תבור - tar 21 תבור - tar 21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "הערכת שב"כ מ-2012: הרוצח שעמו נפגש גטאס בקשר עם גורמי טרור"

צריך לקלוט שהמפלגה הפשיסטית הפלשתינית היא נציגת האויב בכנסת ישראל,לא חלק קיצוני במשחק הדמוקרטי הישראלי אלא ווירוס שמטרתו להשמיד כליל את המערכת. אני לא אומר שצריך להוציא את המפלגה הזאת מחוץ לחוק,ממש לא,זה לא ישרת שום מטרה חוץ מסיפוק רגשי זעם מוצדקים וזה יציב אותנו מול בעיות אדירות בזירה הבינלאומית. התגובה המתבקשת היא חרם מוחלט על המפלגה הזאת,אפס שיתוף פעולה איתם בוועדות הכנסת וביוזמות חקיקה שונות,יציאה קולקטיבית של כל חברי הכנסת הציונים מהמליאה בזמן הנאומים שלהם וכן הלאה. מעבר לרמה הסמלית יש להניח שזה יפגע באינטרסים של הציבור שאותו המפלגה הזאת מייצגת ויגרום להם לחשוב פעמיים עד כמה כדאי לחבור לאוייב במופגן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:00

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר