לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-09-2016, 11:15
  משתמשת נקבה סיון 2016 סיון 2016 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.16
היום שבו החלטתי להפסיק לאכול בשר

לא, זה לא עוד פוסט של אדם שגילה את האור בנוגע לאכזריות שבתעשיית הבשר, הרי הדברים הנ"ל כבר היו ידועים לי מזמן, אבל אני העדפתי להדחיק, לעצום עיניים. זה לא כל כך העניין, כמו שבתקופה האחרונה אני מרגישה שאינני אוהבת בשר יותר. אפילו לא קצת. אני חושבת שהאיכות הירודה של הבשר (בעיקר עוף) בחדר האוכל בעבודה שלי היא במידה רבה האחראית לכך שפיתחתי תחושת מיאוס כללית מבשר:
עוף כבר לא עושה לי את זה
אני רואה קציצה וכבר לא נדלקת עליה
נקניקיות הן כבר *מזמן* לא חלק מהתפריט שלי, כי הן אחד הדברים הכי לא בריאים שיש

בנוסף, יש מצב שכל הכתבות שקראתי בנושא השפיעו עלי.

אז החלטתי לצאת היום לדרך חדשה, ולהפסיק להכניס חלקים של חיות מתות לגוף שלי. יש לי הרגשה שמדובר במשהו עמוק ולא באפיזודה קצרה וחולפת, אני אעדכן אתכם לאחר תקופה מסוימת מה קורה עם זה.

אז שיהיה לי בהצלחה, ומייטרי - את בדיוק האדם שאני צריכה: אני זוכרת שאת צמחונית, ואני אשמח לקבל ממך טיפים לגבי תחליפי בשר משביעים ובריאים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-09-2016, 13:20
  משתמשת נקבה סיון 2016 סיון 2016 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.16
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "- מקבלת אוכל מסובסד ממקום..."

אתה לא באמת רומז שרק משום זה מסובסד אני צריכה לבלוע (במלוא מובן המילה) את הצפרדע חמישה ימים בשבוע ולאכול כל יום את אותו אורז לבן שאני כבר לא יכולה לראות אותו, נכון? תמיד אותו הדבר:
אורז לבן ועוף (אותו עוף שבעקבותיו התחלתי לסלוד מבשר באופן כללי), כך שמה שנשאר לי לאכול זה רק כמה סלטים, שלרוב אינם טריים ואינם ראויים (למשל, אני לא אגע בסלט עם מיונז), אז תגיד לי גולני - זה נראה לך הגיוני? מה, אני עשיתי רע למישהו? וכאמור - אני לא היחידה שמתלוננת על העניין. ממש לא.

במקום עבודה קודם שעבדתי בו ארבע שנים לפחות גיוונו בחדר האוכל - היה לפעמים קוסקוס, ולפעמים ספגטי, לפעמים תפוחי אדמה...
ישן 24-09-2016, 16:21
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.12
קודם כל שיהיה בהצלחה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סיון 2016 שמתחילה ב "היום שבו החלטתי להפסיק לאכול בשר"

אני מאמין ב"כל אדם בצלחתו יחיה" - אם זה עושה לך טוב, שיהיה לך לבריאות.

בתור אחד שאוכל גם בשר וגם נהנה מהמאכלים הצמחוניים והטבעוניים, אני חושב שבמצב של היום עם התפתחות תעשיית המזון, לא תהיה לך בעיה למצוא מאכלים טעימים גם בתחומים האלו.

ברמה אישית, מבלי להתווכח על ערכי "הדת הטבעונית" (שהיא דת לכל דבר כי היא גם מנסה להשפיע על מי שלא חושב כמוה להצטרף אליה בכוח), אני רוצה להדגיש שמי שחושב שכמות ההתעללות וכמות בעלי החיים שתמות כתוצאה מכך שהוא הופך להיות טבעוני תקטן, טועה טעות חמורה לטעמי. אבל אם זה מה שעושה לכם טוב, סבבה.

יש גם את הקטע הזה של טבעונים ליצור מוצרים שנראים כמו בשר וגבינה, אבל הם לא. לא הבנתי את הרעיון בזה - למה זה צריך להיראות אותו דבר? אי אפשר ליצור משהו אחר?
ישן 24-09-2016, 19:33
צלמית המשתמש של תבור - tar 21
  משתמש זכר תבור - tar 21 תבור - tar 21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.09
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "קודם כל שיהיה בהצלחה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Smilop
אני מאמין ב"כל אדם בצלחתו יחיה" - אם זה עושה לך טוב, שיהיה לך לבריאות.

בתור אחד שאוכל גם בשר וגם נהנה מהמאכלים הצמחוניים והטבעוניים, אני חושב שבמצב של היום עם התפתחות תעשיית המזון, לא תהיה לך בעיה למצוא מאכלים טעימים גם בתחומים האלו.

ברמה אישית, מבלי להתווכח על ערכי "הדת הטבעונית" (שהיא דת לכל דבר כי היא גם מנסה להשפיע על מי שלא חושב כמוה להצטרף אליה בכוח), באמת? אז כל מי שתומך בלכפות איסור השמעת רעש מוגזם אחרי 11 בלילה הוא גם חלק מ"דת"? ובכלל,לדעתי רוב הטבעונים מתנגדים לפעילות אלימה לשם השגת המטרות שלהם.
אני רוצה להדגיש שמי שחושב שכמות ההתעללות וכמות בעלי החיים שתמות כתוצאה מכך שהוא הופך להיות טבעוני תקטן, טועה טעות חמורה לטעמי. למה? אבל אם זה מה שעושה לכם טוב, סבבה.

יש גם את הקטע הזה של טבעונים ליצור מוצרים שנראים כמו בשר וגבינה, אבל הם לא. לא הבנתי את הרעיון בזה - למה זה צריך להיראות אותו דבר? אי אפשר ליצור משהו אחר?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:15

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר