לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2017, 16:04
  משתמשת נקבה -moi encore- -moi encore- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.17
מגעיל בלאט, איזו חוויה נוראית הייתה לי היום

ראיתי היום חתול/ה נדרס. זה קרה ממש בסוף הרחוב שלי, נהגת פגעה בו. הוא הסתכל עלי ברגעים שלאחר הפגיעה, לפני שנפל על צידו, וגם כאשר פער את פיו מספר פעמים לפני שנדם לגמרי. חתול ג'ינג'י. בכל הזמן עמדתי שם והסתכלתי, מחליפה צבעים, בשוק. כשהמשכתי ללכת משם הבטתי לאחור אל המקום בו הוא היה מוטל, וראיתי ששני חתולים שהיו בסביבה התחילו להתקרב אליו מתוך סקרנות.. הרמתי טלפון למוקד העירוני כדי לבקש שיפנו את המסכן הזה משם, המוקדן הראשון שדיבר איתי היה חסר רגישות, כנראה ערס בלתי משכיל, אמרתי לו שאני נסערת והוא אמר לי "אין סיבה להיות נסערת, בסך הכל חתול נדרס".. WTF? עניתי לו שמדובר היה ביצור חי, אז כן, אני נסערת, וביקשתי לדבר עם מוקדן אחר, קצת יותר אנושי. המוקדן השני ביקש את הכתובת, ובזה זה נגמר, אני מאוד מקווה לא למצוא אותו שם כשאחזור הביתה בלילה. מזמן לא הייתי נסערת ומצוברחת ככה בגלל משהו.
אלוהים, בבקשה עזור לי לשכוח מהאירוע הזה במהרה, וזמן אלי רק חוויות חיוביות (לפחות עד כמה שאפשר), שידחקו את המקרה הזה לתהום הנשייה. אמן.
):

נ.ב.
צירוף מקרים: לפני כמעט שנה, לקראת סוף מרץ, הכלב שלי נדרס.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר