לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-02-2017, 15:06
  משתמשת נקבה moi encore- moi encore- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.17
מבולבל דילמה: שינוי יעד חופשה?

אני מודה שלא צפיתי את זה... דיברתי קצת עם מנהל החשבונות שלנו כדי שנשב קצת ביחד מחר או מחרתיים והוא יעזור לי להזמין טיסה+מלון לבוקרשט באפריל כי אני לא רוצה לעשות את זה לבד, והוא אמר לי שלדעתו אין מה לעשות ברומניה, והוא אמר שבודפשט (הונגריה) הרבה יותר יפה.. ומתברר שגם מנהל האחזקה אצלנו חושב כמוהו... איך אני אמורה להרגיש עם זה? אני כבר עשיתי תכניות למקומות שאבקר בהם: ארמון הפרלמנט, הפארקים, בראשוב, טירת בראן ועוד.. רק היום התייעצתי בטלפון עם מדריך טיולים שתיאר באוזניי דברים נפלאים על העיר הנקייה, הפארקים המשגעים והשירות המצוין, והנה מנהל החשבונות אומר לי שאין מה לראות ברומניה... מה עושים? מה, אני אתחיל להסתכל עכשיו על בודפשט במקום, לאחר שכבר ראיתי ברוחי את המקומות שאבקר בהם? האם להתחשב בעמדתו של אדם אחד (שביקר בשני המקומות)? תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-02-2017, 16:43
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moi encore- שמתחילה ב "דילמה: שינוי יעד חופשה?"

חסרה הרבה אינפורמציה (חוץ מהקצאת זמן שזה הגבת מאוחר יותר) נגיד תקציב, במה את מתעניינת ואיזה סוג מטיילת את.

הייתי בשתי הערים, לבוקרשט יש את היתרונות שלה אבל לדעתי היא נופלת בהשוואה לבודפשט בכל הקטגוריות (ריבוי אתרים, יופי ארכיטקטוני וסביבתי, יחס של המקומיים וכו') בחלק יותר ובחלק פחות, למעט המחיר. שתיהן זולות אבל בוקרשט זה כמעט כמו בראטיסלבה ביורוטריפ.

ב5 ימים שווה לצאת החוצה מהעיר כמעט בכל מקום, לא יצאתי מחוץ לבוקרשט אבל שמעתי דברים טובים על הפריפריה של רומניה (מצד שני לא יודע כמה היא נגישה), הייתי במרבית הונגריה והיא מדהימה, אבל לא חושב שיומיים שווים את זה (בהנחה ואת נותנת 2-3 בבודפשט.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:36

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר