לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2017, 07:55
  jhonny jhonny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.16
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "כאשר לראש הממשלה יש מידע על..."

בקבינט יושבים ציגי כלל גופי המודיעין וחברי הקבינט רשאים לשאול אותם כל שאלה שיעלה על רוחם.
היות שחטיפת שליט התבצעה בשלב הראשון דרך מנהרה חודרת לא היה ראוי שתשאל שאלה כזו?
הוא דמגוג מהסוג הגרוע ביותר.
העובדות לא מפריעות לו והוא משנה את דעותיו לפי כיוון הרוח.
אני מניח שהפריארים שבחרו בו על בסיס הבטחות כלכליות שילד בן 18 יודע שהן מופרכות ולא יכולות להיות מתוקצבות במקביל יבחרו בו גם הפעם למרות כשלונו בסיבוב שעבר ולמרות שהיה משרי האוצר הגרועים.
אני צופה שעכשיו הוא ילכלך על הקבינט שהיה חבר בו, יגייס את גנץ או יעלון למפלגה ויציג את עצמו כאלטרנטיבה לגוויתה של מפלגת העבודה למרות שבקושי רואים אותו במשכן ולא זכור לי אף חוק שהם הצליחו להעביר (בזה יכול להיות שאני טועה ופשוט לא פורסם או שפיספסתי).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2017, 22:57
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
זה חזק. אתה שואל וגם עונה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי jhonny שמתחילה ב "בקבינט יושבים ציגי כלל גופי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jhonny
בקבינט יושבים ציגי כלל גופי המודיעין וחברי הקבינט רשאים לשאול אותם כל שאלה שיעלה על רוחם.
היות שחטיפת שליט התבצעה בשלב הראשון דרך מנהרה חודרת לא היה ראוי שתשאל שאלה כזו?

שאלת ומיד ענית:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי jhonny
הוא דמגוג מהסוג הגרוע ביותר.
העובדות לא מפריעות לו והוא משנה את דעותיו לפי כיוון הרוח.
אני מניח שהפריארים שבחרו בו על בסיס הבטחות כלכליות שילד בן 18 יודע שהן מופרכות ולא יכולות להיות מתוקצבות במקביל יבחרו בו גם הפעם למרות כשלונו בסיבוב שעבר ולמרות שהיה משרי האוצר הגרועים.
אני צופה שעכשיו הוא ילכלך על הקבינט שהיה חבר בו, יגייס את גנץ או יעלון למפלגה ויציג את עצמו כאלטרנטיבה לגוויתה של מפלגת העבודה למרות שבקושי רואים אותו במשכן ולא זכור לי אף חוק שהם הצליחו להעביר (בזה יכול להיות שאני טועה ופשוט לא פורסם או שפיספסתי).

הרי לא אני ולא אתה מכירים אותו באופן אישי ולא היינו בקבינט ולא בראשם של האנשים ואיננו יודעים בדיוק מה חשבו, מה היו הכוונות, איך עושים. כשאתה עונה בפסקנות כזו האם אתה לוקח בחשבון אפשרות שאתה טועה?
ישן 27-02-2017, 01:14
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "האם יאיר לפיד יהיה התשובה של הישראלי המתון כנגד הימין המתנחל המסוכן ?"

יאיר לפיד אינו מתון כלל וכלל. ההסתה שלו ושנאת אחים התהומית שלו, היא קיצונית ביותר. אבל הוא מבולבל ומדבר בשפה כפולה כאשר מדובר באויב מסוכן העומד להשמידנו.

אין צורך לחפש הרבה. יש לנו תקשורת מאוד מדוייקת, אם עושים הפוך ממה שהם מנסים לכוון, תמיד מצליחים. הם היו בעד ערפאת, הסכמי אוסלו, הם היו בעד אובמה, ועוד ועוד. הם היו נגד נתניהו, הם היו נגד שמיר, נגד טראמפ. כל מי שיסתכל מה מנסים למכור לנו בתקשורת ויעשה הפוך, לא יטעה לעולם.

*

הניו יורק טיימס בזמן השואה רחמנא ליצלן
ציטוט:
http://www.themarker.com/advertising/1.289445

ב-27 באוגוסט 1943 הופיעה הידיעה "3 מיליון יהודים הושמדו על ידי הרעבה מכוונת, עבודת כפייה, הגליה, פוגרומים ורצח שיטתי במתקני השמדה שניהלו הגרמנים", בעמוד 7 של העיתון.

בכו על מותו של סטלין
http://www.haaretz.co.il/news/educa...emium-1.1957265

ציטוט:
מודעת האבל שפורסמה בעיתון היומי "על המשמר" ב-6 במאי 1953: "מפלגת הפועלים המאוחדת", נאמר בה, "נחרדה לשמע האסון הגדול אשר ירד על עמי ברית המועצות, על הפרולטריון העולמי ועל כל האנושות המתקדמת, בהילקח המנהיג הגדול והמצביא המהולל, יוסף ויסאריונוביץ' סטאלין".

אובמה והאחים המוסלמים
http://news.walla.co.il/item/2671202

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 27-02-2017 בשעה 01:40.
ישן 27-02-2017, 22:04
  rpi rpi אינו מחובר  

הרצוג: הדו"ח החמור הזה הוא גם קלון למשורר הלאומי שלנו, י. לפיד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "האם יאיר לפיד יהיה התשובה של הישראלי המתון כנגד הימין המתנחל המסוכן ?"

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/341019
ערוץ 7
יו"ר המחנה הציוני יצחק הרצוג תוקף את ראש הממשלה לקראת פרסום דו"ח המבקר, "גם בשלום וגם בביטחון ביבי כישלון".
"מחר בשעה ארבע אחר הצהריים ייחשפו אזרחי המדינה לכתב אישום אסטרטגי שניסח מבקר המדינה.
"כתב האישום הזה חושף כיצד ראש ממשלה והקבינט שלו כשלו בתפקידם בהבנת האיומים, בקביעת האסטרטגיה לטיפול בהם, בהכנה ובניהול המערכה. לא מעידה רגעית וחד פעמית אלא מחדל שהתמשך על פני שנים".
הרצוג הקדיש חלק ניכר מדבריו גם ליו"ר 'יש עתיד', יאיר לפיד, "הדו"ח החמור הזה הוא גם קלון למשורר הלאומי שלנו, י. לפיד. דמיינו לכם איזה טור דעה הוא היה כותב מחר בשער ידיעות אחרונות על גורל החיילים, כמה מרגש הוא היה,...
היחידה שראויה למחמאות היא חברתי ציפי לבני שפעלה אז בקבינט כפי שמצופה מהנהגה מדינית וביטחונית. ...

אז אולי בוז'י?
ישן 27-02-2017, 22:09
  rpi rpi אינו מחובר  

ערוץ 7:החרדים מריחים בחירות?

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/339437

דרעי יורד עם נציגי הרשויות המקומיות לשטח, נציגי 'שלומי אמונים' ביהדות התורה מצפינים. האם הם יודעים משהו שאנחנו לא יודעים?

חישוב מתמטי קשיח על הנייר מעלה שהבחירות עדיין רחוקות.

למרות מה שנראה כהסתבכות מביכה של ראש הממשלה בנימין נתניהו עם רשויות החוק - בזמן שכלי התקשורת וסיעות האופוזיציה חוגגות על חשבונו, בחירות בעת הנוכחית נראות לפי שעה כתרחיש מופרך.
...
בכל הסקרים הליכוד יורד, כחלון צונח, אפילו הבית היהודי שמקבלת מספרים טובים יותר מכפי שהוא מחזיק כיום - אינה ששה להיכנס להרפתקה שסופה אינו ידוע. אם ממשלת שמאל בראשות לפיד תוקם כאן ביום שאחרי - היא תירשם לדיראון על שמו של בנט. לא בהכרח שהוא מעוניין בכך....

ם הסיעות החרדיות אינן ששות להוביל לבחירות בעת הנוכחית. עולם התורה מלבלב כפי שלא לבלב זמן רב. נדיר שהסכמים קואליציוניים מיושמים בשנתיים הראשונות לאחר חתימתם. במקרה של הסיעות החרדיות - זה פשוט קרה. דרעי לחץ, ליצמן עקץ, גפני עיכב תקציבים ונתניהו פתח את הקופה.

גם בסקרי דעת הקהל הסיעות החרדיות שומרות על כוחן עם תיקונים קלים. לא משהו ששווה עליו לשבור כלים וללכת אל הבלתי נודע בדמות בחירות מוקדמות.

ובכל זאת עושה רושם שהחרדים מריחים בחירות. העובדה שהם חוזרים בימים אלה לגעת בשטח מלמדת שהם מבצעים בדיקות דופק וחשים את הציבור. לפני השטח. הם מאמינים שהפוליטיקה חזקה מכל חשבון מתמטי. הניסיון שלהם מאותת ששעון החול כבר החל לפעול....

ללא מילים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:56

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר