לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2017, 01:28
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
ערוץ 7: "הרמטכ"ל הכריז מלחמה על עולם התורה"

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/340852
"
רבנים בכירים בציונות הדתית מטיחים ביקורת קשה ברמטכ"ל גדי איזנקוט על רקע פקודת "השירות המשותף" שאושרה לפני מספר חודשים וקובעת, בין היתר, כי במקומות ובמצבים מסוימים חיילים וחיילות חייבים לשהות יחד.
...
רב בכיר בציונות הדתית אמר לערוץ 7 כי "איזנקוט מתעתע כבר תקופה ארוכה ברבנים הצבאיים וברבנים בציונות הדתית שדורשים ממנו להפסיק לאלתר את המהלך. בשיחות סגורות אמר איזנקוט כי הוא חושש מאוד מהחיילים הדתיים המבקשים לשנות את רוח צה"ל ולכן חובה לתת מענה לתופעה כדי לעצור אותה כבר עכשיו".

הרב הבכיר מוסיף "איזנקוט הכריז מלחמה על עולם התורה. אנחנו נשב יחד ונחליט כיצד מתמודדים עם ההתנהלות החדשה של איזנקוט שפוגע באלפי חיילים דתיים ומסורתיים".

נזכיר כי לפני שלושה חודשים התקשר הרמטכ"ל גדי איזנקוט לאחד מבכירי הרבנים בציונות הדתית, הרב חיים דרוקמן, והבטיח שיבחן מחדש את פקודת השירות המשותף, פקודה המגבירה את העירוב בין גברים לנשים בצה"ל.

רבנים בכירים מהציונות הדתית נועדים ביניהם ומנסים להתמודד עם הפקודה החדשה שתפגע בחיילים הדתיים והמסורתיים בצה"ל. "מדובר פה בקו אדום ושישנה אמירה ברורה של כל רבני ישראל כנגד פקודה זו", אומרים הרבנים שמזהירים מהשלכות מרחיקות לכת אם יחליט הרמטכ"ל לקדם אותה."
===========
האם הרמטכ"ל לא שמע על דמוקרטיה? המפלגות הדתיות מרכיבות את הקואליציה וזו מיצגת את הרוב במדינה. האם הצבא מרשה לעצמו לקבוע עמדות בנגוד לדעת הממשלה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2017, 09:06
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
בזה הוא הואשם, והבעיה קשורה בהחלט
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "הבעיה של בוכריס אינה קשורה להיותו דתי"

כבר שנים שאני לא בצבא, אבל אני זוכר כמה כל זה היה בעייתי.
למרות שבאופן מכוון מנצלים את המקרה להכפשתו - מדובר בתופעה נפוצה מאוד.
היום במקומות העבודה אני בהחלט מקפיד להימנע ממצבי "ייחוד" וקרבה יתרה,
כי הבנתי כבר שזה מביא אותך להרבה מצבים בעייתיים.
ועדיף שקצת יצחקו על זה, מאשר להתמודד עם הבאלאגן אחרי.

בני ישיבות רבים סובלים מאוד מהמצב הזה, ומדברים על כך הרבה,
גם אם הם לא יתלוננו על כך לפני חילוני שרק ינצל זאת כדי ללעוג להם,
ונכון - הם מגיעים למצבים שלא אמורים להגיע אליהם בגלל לחץ חברתי, ו"מה יגידו".
המטרה היא במפורש - לאפשר לאנשים להימנע מלכתחילה מהמצבים הבעייתיים הללו.
ואם הרמטכ"ל הולך לכיוון ההפוך - זה מאוד בעייתי.
ישן 28-02-2017, 12:38
צלמית המשתמש של ai22

והרבה גברים - כן מגיעים, ובמיוחד בצבא.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אוי, בוכריס המסכן..."אולץ" לעבוד עם נשים..."

לא מדובר בתופעה סודית שאף אחד לא יודע עליה, אלא להפך,
מדוברבתופעה נרחבת שאם אכן שירתת בצבא במקום שיש בו שירות מעורב, סביר שנתקלת בה.
כל זה גורם להכפשה הנרחבת נגדו - להראות פוליטית מאוד.

מבחינת הציבור הדתי - התופעה מלכתחילה בעייתית מאוד, גורמת לקשיים רבים,
ורק הרצון הרב להתגייס ולתרום - הובילה לגישה המקלה כלפי הבעייתיות.
פקודת השירות הראוי עזרה למתן את הבעיה,
במיוחד בקרב החרדים - שמסרבים לוותר על שמירת ההלכה, במיוחד היות ואין לכך הצדקה ברורה.
אם אכן יש כוונה לשבש את פקודת השילוב הראוי באופן המתואר,
יהיו לכך השלכות.

בארה"ב, שם אפילו אין מקבילה ל"פקודת השילוב הראוי", המצב גרוע בהרבה.
רבע מהחיילות המשרתות בחזית סובלות מMST, טראומה קשה עקב נסיונות אונס והטרדה מינית חוזרים ונשנים.
שיעורים - המגמדים את היקפי הלם הקרב בקרב נשים חיילות.
http://healthcare.utah.edu/publicaf...Gundlapalli.php

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 28-02-2017 בשעה 12:46.
ישן 28-02-2017, 14:32
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
כשאני שירתתי, וזה היה מזמן, החוקים היו אחרים
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "והרבה גברים - כן מגיעים, ובמיוחד בצבא."

ועדיין, רק מעטים מהמפקדים התעסקו עם חיילות כפופות להן.
היום כל ההתייחסות אחרת לגמרי, הן חוקית והן ציבורית. כל הבכי והנהי על ההתנכלות כביכול לבוכריס בגלל היותו חובש כיפה מגוחכת בעיני. אתה רוצה שאעלה לך מקרים של קצינים לא דתיים שהסתבכו בעבירות דומות?
היום, כשמפקדים יודעים היטב שהנורמות הן שאסור, מי שבכל זאת מתעסק עם פקודות שלו הוא לא רק חסר וויסות עצמי אלא גם אידיוט.

אם כל מפקד או חייל דתי (או חילוני) ידאג להמנע מהתנהגות לא הולמת, לא יהיה שום צורך ב"שילוב ראוי" ושאר ירקות. אתה באמת צריך שיקשרו לך את הידיים כדי שלא תגנוב?
פשוט מגוחך
ישן 28-02-2017, 15:51
צלמית המשתמש של ai22

הסתבכות כזו מובילה להדחה, וזה סביר לגמרי
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "כשאני שירתתי, וזה היה מזמן, החוקים היו אחרים"

הרעש מסביב בכלל לא סביר - ואשמח אם תראה לי רעש כזה על מקרים דומים מצד אותם קצינים חילוניים, או על קצינים חילוניים שהוכנסו לכלא על עבירות דומות (כפי שדרשו במקרה זה).

אלא שמלכתחילה - הציבור הדתי מעדיף לעודד מצב שבו יש הקפדה על הימנעות ממצבי "ייחוד",
שוב: לא בהכרח מעבודה משותפת - אלא ממצבי ייחוד.
גבר לא נמצא לבד עם אישה - אלא אם היא נשואה לו.
ואז מלכתחילה - הסבירות שמקרים כאלו יתרחשו תקטן משמעותית.
שזה עדיף בהרבה על הצביעות של הגישה שלך (שדומה לטענה: "אם כולם יסגרו את הרגלים לא יהיה איידס", ולכן לא צריך לחלק בחינם תרופות נגד איידס).

במקום שאני שירתתי לא היו חסרים מקרים של בעילת כפופים או כפופות בהסכמה,
למרות שטכנית כולם ידעו שאסור, המקרים היו ידועים.
גיסתי שהשתחררה לפני 4 שנים - אומרת שזה לא באמת השתנה.

צביעות...

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 28-02-2017 בשעה 15:53.
ישן 01-03-2017, 07:34
מנהל

הגישה שאתה מציג גרועה מכל צביעות
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "הסתבכות כזו מובילה להדחה, וזה סביר לגמרי"

ולא שיש קשר בין מה שכתבתי ובין צביעות...
אין שום צביעות בטענה שאין להאשים את הקורבן בכך שהתוקף או המנצל אינו מסוגל לשלוט ביצריו. גם את מי שאיפשר להם להית במגע אין להאשים. היחיד שיש להאשים הוא אותו אחד שחשב שהוא יכול בלי להתפס.

בוכריס, בניגוד לכמה מקודמיו, אפילו לא יכול להסתתר מאחורי הטענה ש"שינו את הכללים ולא הודיעו לי". כבר שנים שידוע היבט עד כמה ניתן להסתבך בהתנהגות כזו. וזה גם אם נתעלם מאיזה עניין פעוט של היותו אדם נשוי וכו'. לא יודע מה איתך, אבל כאדם נשוי אני רואה בבגידה באישתך אקט שהוא אומנם חוקי אבל מאוד מסריח מבחינה מוסרית.

והדוגמא שלך מצחיקה: "אם לא יעשו מין לא יהיה איידס" מתאים דווקא לגישה שלך שאם לא יהיו בסביבה נשים אז גם לא יהיו אונס, תקיפה מינית ומעשי ניאוף....
אני אומר בדיוק ההיפך- שלאנשים צריך לתת את חופש הפעולה (לקיים יחסי מין בדוגמא שלך, או לשרת נשים לצד גברים בעניין המהותי כאן) אבל יש לצפות מהם לאחריות אישית ושליטה בהתנהגות: שימוש בקונדום אפילו אם זה מפחית מההנאה והספונטנניות בדוגמא הראשונה, והימנעות מיחסים מיניים או רמנטיים עם מי שמשרתות תחתן בעניין המהותי.
ישן 01-03-2017, 08:07
צלמית המשתמש של ai22

ברור שאין להאשים קורבן
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "הגישה שאתה מציג גרועה מכל צביעות"

אבל כשהמצב בפועל הוא שקבעו סטנדרטים שמתעלמים לחלוטין מהמציאות,
זו צביעות מוחלטת לסמן דווקא אחד מאותם המוני "בהסכמה" ולהתייחס אליו כאל עבריין מין מסוכן.

מה שכן צריך לעשות - זה לקבוע נהלים טובים יותר,
כדי להפחית סבירות לתקלות כאלו בעתיד.
ואם הגישה של הרמטכ"ל היא הפוכה - זה מאוד בעייתי.

לעומת הסטיגמה שיש להיי-טק, אנחנו עובדים יחד עם לא מעט נשים,
ובכל חברה שעבדתי בה, אפילו ניסו לעודד זאת,
כולל מקום שבו הרוב היו דתיים או חרדים.
אני מבין כמה בעייתי יכולה להיות סיטואציה כזו של עבודה צמודה יחד, אם לא תופסים מה מתרחש בזמן, וכמה מהר זה יכול להידרדר.
בוכריס נכשל, וראוי לעונש שקיבל (הדחה), בכל מקום עבודה סביר היו מגיבים באופן דומה. זה לא אומר שהוא עבריין מסוכן,
אלא שאת אותם נהלים והלכות שהוא היה צריך ליישם מלכתחילה, הוא יצטרך ליישם מעתה.

הנסיון שלך לטעון שאנשים מסוגלים לשלוט בעצמם גם כשכבר מגיעים לסיטואציות בעייתיות מאוד,
לא שונה בדבר מהטענות שבעקבות יכולת שליטה דומה אין צורך באמצעי מניעה.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 01-03-2017 בשעה 08:09.
ישן 01-03-2017, 09:14
מנהל

אתה לא מתייאש מהדוגמא המטופשת הזאת?
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "ברור שאין להאשים קורבן"

כאנשים מגיעים ליחסי מין, דווקא השליטה העצמית מתבטאת השימשו באמצעי מניעה.
ביחסים בין מפקדים ופקודות (או פקודים) השליטה העצמית מתבטאת בהימנעות מגלישה לאמירות (וחמור מזה) שאינם במקומם.
כל גבר נורמאלי מסוגל ללשלוט ביצריו ובהתנהלותו ולא מגיע לכדי תקיפה מינית או ניצול מיני או אפילו "סתם" בגידה בבת זוגו עם מי שעובדת תחתיו.
בניגוד גמור למה שכתבת, המצב הלא-נורמאלי הוא שגברים לא עומדים בייצרים שלהם או שערכי המוסר שלהם מראש ירודים להפליא.
אני מקווה מאוד שחוסר היכולת שלך להכיר בזה נובע מרצון לקדם עמדה פוליטית מסויימת ולא מהשלכה. אם האופציה השניה היא הנכונה אז שתנוח דעתך: רובנו לא כמוך.
ישן 01-03-2017, 10:29
מנהל

נניח, אם כי אינני יודע באיזה חברה הסתובבת או אתה מסתובב
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "נובע מנסיון"

האחריות למזער תופעות כאלו היא קודם כל של הפרט.
החברה יכולה לקבוע חוקים (נגד תקיפה מינית וניצול יחסי מרות וכפיפות להשגת מין) ונורמות (בנוגע לבגידה אין חוקים אבל יש נורמות). תפקידו של הפרט לווסת עצמו כך שיעמוד בכללים ובנורמות (שלא לדבר על ערכי המוסר האישיים שלו).

מי שבוגד עושה זאת לא משום ש"הוא לוקח סיכונים מיותרים" אלא משום שהוא רוצה לבגוד ומחפש את זה. יכולים להיות מקרים מאוד מאוד נדירים שבהם אישה מפתה גבר באופן שהוא יתקשה לסרב גם אם הוא לא מעוניין לבגוד אבל רוב מקרי הבגידה (שלא לדבר על עבירות מין) אינם בנסיבות כאלו. אני חושד שאתה יודע זאת היטב.
ישן 28-02-2017, 14:37
מנהל

רק שבוכריס ודומיו כבר התבגרו בתקופה שהדתיים אימצו את ההחמרות המטופשות
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "היום מדברים על כך שזה כנראה הוביל לתופעות מעין אלו"

בענייני "צניעות".
מילא תגיד ש"צניעות" יש לה ערך בפני עצמה. אבל לרמוז (ויותר מכך) שתפקידה היא למנוע מגברים לממש באופן בלתי הולם את יצירהם המיניים דורש ממש את המענה שלא הנשים ולא הצבא אשמות אם גברים דתיים לא מסוגלים שלא להתחרמן באופן חסר שליטה בכל פעם שהם רואים אישה.

אני חושב שהרבה דתיים מבינים היטב שאנשים כמו בוכריס הם מיעוט לא מייצג שלא צריך להביא לידי כך שימנעו מנשים למלא תפקידים בצבא (ומה לעשות-אם מפרידים בין נשים וגברים מנעד התפקידים האפשריים לנשים מצטמצם פלאים). במקומם הייתי די מתקומם על הטיעונים שלך.
ישן 28-02-2017, 16:13
צלמית המשתמש של ai22

בדיוק.
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "רק שבוכריס ודומיו כבר התבגרו בתקופה שהדתיים אימצו את ההחמרות המטופשות"

כשבוכריס הגיע לצבא לא הקפידו על שמירת ההלכה, ולכן הוא המשיך לא לשמור עליה - עד שכשל.
בהתחשב בכך שמדובר בגברים ונשים בשיאם המיני, ונמשכים זה לזה, זה ממש לא אמור להפתיע אף אחד,
זו צביעות לטעון שאסור שמצב כזה יקרה.
זה קרה לפני שהתגייסיתי,
בזמן ששירתתי,
קורה היום,
וימשיך לקרות.

ושוב:
אני מדבר על מניעת "ייחוד",
גבר ואישה שאינם נשואים לא נמצאים לבד,
לא בחדר שינה, לא במשרד, ולא ברכב.
בין אם זה אומר שהפקידה תהיה בחדר עם מספר בנות אחרות,
או שהפקיד יהיה גבר.
לא ברור לי למה הפקידה חייבת להיות אישה.

אני אישית - מקפיד על סטנדרט דומה,
בעבודה יש בנות, אבל אני לא ישאר עם אף אחת בחדר סגור, EVER.
פעמיים קרה לי שפירשתי דברים אחרת מנשים שעבדתי איתן הרב (הן התאהבו בי, וניסו דברים, פעם בצבא ופעם בעבודה),
ואני לא רואה שום סיבה למה אני צריך הסתכן שתהיה עוד פעם,
במיוחד שאולי תהיה תגובה חריפה יותר מבכי.
ישן 01-03-2017, 07:48
מנהל

אני מת לנסות עליך את מבחן המרשמלו.....
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "בדיוק."

יש בטיעון שלך בעיה מובנית: כשיש בחיים מצב מורכב הפיתרון איננו בהימנעות מוחלטת מממנו אלא בהתמודדות.
אז כן, כשאני מקבל סטודנטיות זה אף פעם לא יהיה לבד במשרד. אבל זאת לא בגלל שאני לא סומך על עצמי או בגלל שאני חושש שמישהי תנסה לפתות אותי... זה בגלל שאני לא רוצה שמישהו יעלה טענת שווא שהטרדתי. ואקדים את מה שאולי תטען: האשמות שווא תמיד יתכנו אבל בוכריס בסופו של יום לא הכחיש את עצמם קיום מערכת היחסים ולא זה הטיעון שלך.

כגבר בוגר ואחראי (רבעק, את מופקד על חיי אדם!) אפשר לצפות ממך שתדע להתנהל עם החיילות שכפופות לך מבלי להגיע עימם למערכת יחסים רומנטית כלשהי. יש לך חשש שיפרשו אותך לא נכון? אל תהיה נחמד. תהיה מנומס וקורקטי לחלוטין. אל תשאל שאלות אישיות, אל תחלוק חוויות וכו'. לא נורא מסובך.

ואתה יודע מה מקומם בטיעון שצריך למנוע "ייחוד"? שהמשמעות היא שמנשים יימנעו תפקידים רבים בצבא ש"ייחוד" כזה הוא בלתי נמנע בהם. אני לא מדבר על תפקידי פקידות (ובאמת אין מניעה שימלאו תפקידים אלו היום חיילים גברים) אלא על תפקידים הרבה יותר מאתגרים. בעיני זה סופר מקומם למנוע מנשים תפקידים כאלה בגלל החשש שיהיו גברים שלא יעמדו ביצר.
ישן 01-03-2017, 08:33
צלמית המשתמש של ai22

אתה מחפש מקרי קצה זניחים כדי לסתור טענה גורפת שהעלתי
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אני מת לנסות עליך את מבחן המרשמלו....."

לא מעניין אותו אם אני עלול להתאהב (או שסתם עלול להתייחס פחות טוב לאשתי),
או שמישהי אחרת תתאהב (או סתם יחסיה יפגעו),
או שמכל סיבה אחרת יהיו תלונות על רקע זה (מוצדקות או זדוניות).
ממצב כזה לא יכולים לצאת דברים טובים.

אני לא טוען שהתלונות נגד בוכריס היו שקריות (למרות שזה אפשרי), מהסיבה הפשוטה שזה בכלל לא רלוונטי.
אם בוכריס, כאדם דתי, היה שומר על ההלכה, מלכתחילה זה לא היה קורה.
והנה אתה - כאדם לא דתי - נמנע ממצבים בעייתיים, כי גם אתה הבנת שזה רק מייצר בעיות,
אז בהחלט - זה מה שאני מצפה מאדם בעל רקע דתי שמשרת בצבא,
מהצבא אני רק מצפה - לאפשר זאת, ואפילו לעודד זאת.
ואם מצפים להגדיל את היקפי הגיוס החרדי, זה הכרחי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
ואתה יודע מה מקומם בטיעון שצריך למנוע "ייחוד"? שהמשמעות היא שמנשים יימנעו תפקידים רבים בצבא ש"ייחוד" כזה הוא בלתי נמנע בהם. אני לא מדבר על תפקידי פקידות (ובאמת אין מניעה שימלאו תפקידים אלו היום חיילים גברים) אלא על תפקידים הרבה יותר מאתגרים. בעיני זה סופר מקומם למנוע מנשים תפקידים כאלה בגלל החשש שיהיו גברים שלא יעמדו ביצר.
ממש לא.
זה ימנע תפקידים שבהם גבר ואישה נמצאים לבד. אין הרבה כאלו, וזה בטח לא מחוייב המציאות.
אם בארה"ב הגיעו למצב שבו רבע מהמשרתות בבסיסים ותפקידים מסויימים נחשפות לפגיעה מינית קשה השקולה להלם-קרב,
זה קטסטרופה, ואסור לנו להגיע למצב דומה.

זה לא ימנע מצב סביר - שבו בנות מהוות בערך חצי מהמשרתים במקום מסויים, או אפילו רק בנות.
זה קיים במג"ב, בקרקל, זה לא כזה דבר רע, ולפעמים זה אפילו נדרש.
זה בהחלט עדיף על השיטה האמריקאית.
גם אם זה כולל הפחתת דרישות כושר.
עדיף שיהיו מגבלות מאשר שיתפתחו בעיות קשות.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 01-03-2017 בשעה 08:43.
ישן 01-03-2017, 09:30
מנהל

מבולבל אני זה שמחפש "מקרי קצה זניחים"????
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "אתה מחפש מקרי קצה זניחים כדי לסתור טענה גורפת שהעלתי"

הרי הטענה שלי היא שכיום בוכריס הוא "מקרה קצה זניח" ולכן בוודאי שאין לטעון שהוא תוצר של איזה מצב בלתי אפשרי שהניחו לפיתחו אלא הוא תוצר של בעיה אישיותית/ערכית.

חבר, ביחסים בין בני אדם אנשים תמיד יכולים להפגע כמו שבדרכי תעבורה תמיד יכוליות להיות תאונות. זה לא אומר שצריך בגלל זה לבודד בין בני אדם או לאסור על תעבורת מכוניות. הפתרון הוא פשוט להפליא: יש כללים בסיסיים שנועדו להסדיר את היחסים ואופן ההתנהלות (בכביש כמו בין בני אדם). מי שמפר את הכללים נושא בתוצאות. הרוב מוצא את הדרכים שמתאימות לו על מנת להתנהל מבלי להפר את הכללים והנורמות. לצורך העניין, אם בוכריס לא מסוגל להיות בקרבת נשים מבלי להכנס איתן למערכות יחסים רומנטיות, אזי ניתן לצפות ממנו כאדם בוגר להמנע מלהיות לבדו במחיצת נשים. לא המערכת צריכה לכפות את זה עליו. הוא כאדם בוגר ואחראי צריך לכפות את זה על עצמו.

אני לא נפגש לבד עם סטדונטיות במשרדי עם דלת סגורה לא בגלל שאני לא סומך על עצמי אלא משום שיש בעניין הזה תקנות שנועדו גם למנוע האשמות שווא. היות וההגבלה הזו פוגעת מעט בעבודה אני מחפש את הדרכים המתאימות להתנהל-למשל, לקיים את הפגישות אחד על אחד בחדר סגור אך כשהכל מוקלט. שוב, זו דוגמא לכך שהפיתרון לעמידה בנורמות החוקיות והמוסריות אינו טמון בכך שמהערכת תייצר מגבלות שבסופו של דבר פוגעות בקורבנות הפוטנציאליים אלא בכך שכל אחד ימצא את הדרך המתאימה לו להתנהל מבלי להסתבך. לא דרישה מוגזמת, וודאי לא ממי שמתיימרים להיות אנשים מאמינים ו/או מסוגלים לנהל מערכות מורכבות.

לגבי מניעת מצב של גבר ואישה יחד-זה טומן בחובו מגבלות רבות. לדוגמא, בצבא, כמו בכל מערכת, יש הרבה מאוד התייעצויות אינטימיות אחד לאחד בין מפקדים לבעלי תפקידים שכפופים להם. אתה רואה מצב שבו בגלל תקנה מהסוג הנ"ל מג"ד לא יכול להתייעץ בייחודיות עם המ"פאית שלו או הרמטכ"ל עם רמ"ח המבצעים (האישה) שלו? יכול להיות שזה נעלם מעיניך משום שאתה כלל לא משווה בנפשך הימצאותן של נשים בתפקידים כאלה. ועל כך בוכה הנביא.

ולגבי הנתונים בצבא ארה"ב: קודם כל, אני מפקפק במידת הדיוק שלהם. שנית, הבעיה היא בגברים ולא בנשים. הצבא האמריקאי שמרני יותר מצה"ל (רק לאחרונה הם החלו לאפשר להומוסקסואלים גלויים לשרת בצבא) והרבה פחות רגיש לצרכי החיילים, אשר רבים מהם מגיעים משכבות אוכלוסיה שהן לא בדיוק הטופ של החברה האמריקאית. כל זה הוא תוצר של היות הצבא האמריקאי צבא מקצועי ולא צבא גיוס חובה כמו בישראל.
ישן 28-02-2017, 20:52
צלמית המשתמש של ai22

ואז יהיו לך יחסי מין בהסכמה
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "הפרדה בין הצעירים גוזלת את הדבר הטוב בחיים. מפקד צריך פשוט לזכור שהוא מפקד"

משמע - שגם לשיטתך כל ההסתה נגד בוכריס היא שקר וצביעות.

הרי לשיטתי זוגיות ונשים זה חלק בלתי נפרד - כחלק ממערכת נישואין,
ומצב בו גבר ואישה לא נשואים זה לזה מסוגרים יחד אינו טוב, בוודאי אם אחד מהם נשוי או בזוגיות, והדבר רק יזיק למערכת היחסים.
אז דאג שבמשרד יהיו מספר בנות באופן קבוע, כך שלא יהיה מצב ייחוד, והבעיה נפתרה.

די ברור שאתה רוצה שבצבא יהיו בנות, ואותן בנות לא יהיו מוגנות, כדי שיהיה הרבה סקס - מבחינתי זה לא רק עובר על חוקי הצבא,
אלא בעייה בפני עצמה.
אם אתה מחפש נשים לנצל - שלם לזונות ונצל אותן.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rpi
שים לב באיזה חברות שומרים על ה"צניעות" ובאיזה לא. אולי יש מצב להתקדם?
אני שם לב שבמדינות אפריקה אין שמירה על צניעות - ויש אונס וניצול בהיקפים מחרידים.
זה ממש לא מודל שצריך לאמץ.
במדינות אירופה - המתירנות הובילה: גם לניצול, וגם למשבר בשל היעדר ילודה,
כך שאותה השמרנות וקידוש חיי הנישואין - מקדשת בדיוק את מה שטוב.

אין מצב "להתקדם" אחורה.
זה נקרא להידרדר.
ישן 01-03-2017, 10:46
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "בכל הסיפור הזה חשוב להבין על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Benjamin Willard
קבוצה של שמרנים, חולי נפש, רמאים, ומולכים שולל...

אתה שמרן ומיושן, אפשר ללכת יותר רחוק מזה:

קבוצה של שמרנים... אינם יכולים להבין למה בנים שמרגישים ומרוגשים מבנות אינם יכולים להיכנס לשירותי נשים
https://www.fresh.co.il/vBulletin/s...ad.php?t=601073

*

בקיצור, עד שלא תיהפך להומו ותחתוך את המה-שמו אתה שמרן ומיושן, וכל שאר הדברים שכתבת.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 01-03-2017 בשעה 10:49.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:29

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר