לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2017, 17:17
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
אשכול הסרטים והסדרות לחודש 02 שנת 2017

למתקשים - 02 זה פברואר.
אשכול הסדרות והסרטים שצפיתם בהם במהלך השבוע (זה לא אמור להיות אשכול חודשי..?).

כל סרט, שראיתם בקולנוע, ב DVD, ב Blu-ray או במחשב תרשמו כאן.
סרטי פעולה, אימה, קומדיה, רומנטיקה וכו'... יתקבלו בברכה. הכל פרט לסרטי מבוגרים!
כל סדרה שצפיתם בה ב- yes ,hot, סלקום, צלחת פרטית או דרך המחשב תרשמו כאן.

קישור לאשכול מספר 192

אין לי זמן פנוי, ולכן אוסיף במה צפיתי החודש יותר מאוחר

נכתב מטעמי מסורת בלבד
: פרט לחלום מעט משונה על מישהי שעבדתי איתה פעם, לא הספקתי לצפות בכלום, חוץ מאיזה שליש מ"עלייתה של יופיטר". אני נהניתי ממנו כשראיתי אותו בקולנוע. בייחוד הסצינה שבה הם מנסים להתמודד עם כל הביורוקרטיה הקשורה ברישום זכויותיה כגלגול של אם משפחת אבראסקס.

נ.ב:
הפורום מדרדר. כבר 18:00 בשניים בחודש ועוד לא עלה האשכול. בכל אופן - שמחתי שנפל בחלקי הכבוד לפתוח אחד. אל תשכחו תגיות ספוילר במקרה הצורך (אולי כדאי שגם נקבע מגבלת זמן? אני לא מניח שאפשר עדיין לקלקל למישהו את "האזרח קיין"...). אשמח גם להצעות לשיפור, תשואות או גידופים (איחולי מוות, בפרטי בלבד).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2017, 00:37
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
שני סרטים בקולנוע המקומי, גב אל גב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "אשכול הסרטים והסדרות לחודש 02 שנת 2017"

הראשון, המכורים לזהב - Gold. סרט העוסק במחפש מחצבים (Prospector) שעל סף פשיטת רגל, מוצא עורק זהב ענקי באינדונזיה. מהנה למדי. מת'יו מקונוהיי מוכיח שהוא מה שאני מכנה "שחקן טוטאלי": הוא העלה כ 20 ק"ג לתפקיד ומצליח לגלם היטב גבר מוזנח, שמפעל החיים המשפחתי חומק מבין אצבעותיו.

השני הוא מאחורי המספרים - Hidden Figures. סיפורן האמיתי של הנשים הצבעוניות (כמו שנקראו באותן ימים) שכבשו שטחים חדשים בנאס"א ובמדינת ווירג'יניה בכללה. הצצה לימים הטובים והגרועים של ארה"ב: אנשי נאס"א כולם הולכים עם סיכות עניבה, כמו ג'נטלמנים, הייתה תחושה של התגייסות למאמץ לאומי (נכון, כי יש אוייב דמוני משותף, אולם זה מצליח להוציא את הטוב מאנשים - ראה השוטר מתחילת הסרט) והמחזר של קת'רין הוא סא"ל במשמר הלאומי, שמחזר אחריה בצורה מכובדת ורק לאחר כמה וכמה פגישות מרשה לעצמו לנשק אותה (לאחר שהוא מבקש רשות!). מנגד - המושבים של הצבעוניים הם תמיד מאחור ויש בתי ספר ללבנים בלבד, כך שכדי להיות מהנדסת - יש לעתור לביה"ד. את פונה לעובדת לבנה בשם "גב' מיטשל", אולם היא קוראת לך "דורות'י". קת'רין צריכה לרוץ כחצי מייל כדי להתפנות, שכן אין "שירותים לצבעוניים" באגף שלה. אז כמובן שטוב שכל זה חלף מן העולם, אולם אי אפשר להתאמץ ולהחזיר לפחות קצת מהחלק הראשון? הייתי רוצה לחשוב שאין שני הדברים בהכרח מחוייבים, האחד מהשני.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר