לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-03-2017, 16:10
  דרדסבא_קומוניסט דרדסבא_קומוניסט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.17
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jhonny שמתחילה ב "סקירה על הטנק Leopard 2A7+"

הדובר בסרטון הוא כריסטופר פוס, עובד בג'יינס ומסקר במספר סרטונים כלי רק"מ של חברות שונות בתצוגות שונות. הוא לא נציג של KMW ולא נציג של ריינמטאל.

המדינה שהביאה עניין רב בגרסה הזו של הטנק היא קטאר, אשר הזמינה כ-60 יחידות ומתכננת צי של כ-200 יחידות.

הביצועים של הלאופרד בטורקיה קשורים יותר לשיטת ההפעלה מאשר לטנק עצמו. הלאופרד דווקא הפגין רמת מיגון טובה מאוד, למרות המחדלים הטקטיים של כוחות היבשה. סביר להניח שגם עם כל הסנסורים החדישים שמציעות יצרניות הלאופרד, היו האבדות מסתכמות פחות או יותר באותה תוצאה. אך לפחות הטורקים הבינו את הבעייה, וכעת נעים בצורה יותר זהירה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-03-2017, 20:05
  jhonny jhonny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.16
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי דרדסבא_קומוניסט שמתחילה ב "הדובר בסרטון הוא כריסטופר..."

תודה על הדיוק,
הוא ירה את המסרים כ"כ מהר שאפשר לטעות.
"הביצועים של הלאופרד בטורקיה קשורים יותר לשיטת ההפעלה מאשר לטנק עצמו."
גם וגם, אם עקבת הטורקים הכניסו קודם את גרסאות הסברה של הM-60, ואח"כ את הלאופורד שניהם חטפו באותה מידה, לשניהם כלים הושמדו והושבתו. (אולי בגלל מיגון אולי בגלל מידת אימון שונה של יחידות היה הדרוג?)
אני לא ראיתי הבדל בתוצאות.
אך לפחות הטורקים הבינו את הבעייה, וכעת נעים בצורה יותר זהירה."
עם החלק הזה אני מסכים.
גם את נושא העסקה ושהטנק המוצג הוא קטארי מצוין בכתבה.
כמובן שהטיהורים בצבא לא עזרו לביצועים גבוהים ומצד שני אני לא חושב שיש בדרגי השטח של הצבא הטורקי מי שהשתתף בקרבות משולבים או פלישה צבאית בגודל כזה.
עיקר ניסיונם הוא בלוחמה נגד הכורדים -לי לא ידועה עצימותם וסדרי הכוחות שהופעלו אולי אני טועה.
ישן 11-03-2017, 21:31
  דרדסבא_קומוניסט דרדסבא_קומוניסט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.17
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "כמו כן, הטורקים מפעילים טנקי..."

גם זה לא בדיוק. הגרסה שלהם היא השבחה של טנק לאופרד 2A3 שהובא לרמה של 2A4. שלל המערכות שופרו אבל המיגון נותר המיגון המקורי של לאופרד 2 ולא 2A4. לא שזה היה עוזר להם כמובן. כל הפגיעות שזוהו במבצע שלהם היו לצד הצריח, וע"י מכוניות תופת.

לאופרד ה2A7 הינו זהה ל-2A6 אבל מוסיף APU. לא שיפור משמעותי ואני לא ממש מבין למה החליטו לתת לזה את השם 2A7.

ה-2A7+ אינה השבחה אחת אלא מעין מדגים טכנולוגי שדוחף את כל הצעצועים החדשים ביותר שאפשר לתוך הטנק ללא שיקולי מחיר.
הצבא הגרמני החליט לקנות מספר טנקים משופרים מסוג 2A7 בסטנדרט גבוה יותר, ואלה ייקראו 2A7V.
הגרסה הקטארית לדוגמה, נקראת 2A7Q.

נערך לאחרונה ע"י דרדסבא_קומוניסט בתאריך 11-03-2017 בשעה 21:34.
ישן 09-03-2017, 18:32
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jhonny שמתחילה ב "סקירה על הטנק Leopard 2A7+"

לטורקים חיילים שמשרתים מעט ואימונים ברמה נמוכה ועצובה. לכך יש להוסיף רמה אישית טכנית לא מאוד גבוהה
ומקבלים צבא שמתמרן באופן שלא מנצל את יכולות הכלים שלו.
אם זה מזכיר למישהו את אופן הפעלת השריון ב-2006, אז טוב, זה נכון.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:54

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר