לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-03-2017, 19:21
  agkk987 agkk987 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.03.17
חקר עצמאי ובקשות ליחידות ספציפיות

שלום.
עברתי צו ראשון לא מזמן, והוצאתי נתונים טובים (דפר 90, קבא 56)
אני לא כל כך יודע עדיין לאן אני רוצה להתגייס אבל אני לא מעוניין בקרבי ואני גם לא יודע מה מעניין אותי בדיוק ובמה אני רוצה לעסוק, יותר בכיון הלוגי בינתיים כי יש לי יכולות לוגיות גבוהות אבל גם החלק הלשוני אצלי ממש מתקדם (לפעול עם אנשים, שכנוע ומו"מ, כריזמה..).
שמעתי שיש יחידות שבשביל להגיע אליהן צריך לשלוח מכתבי בקשה לצבא ולהיות אקטיבי, בלי זה לא יזמנו אותי לשם ואין לי סיכוי להגיע לשם וכשאני מקבל מנילה זה כבר אחרי שהרבה אפשרויות נסגרו לי.
זה נכון? ואם כן מה לדעתכם אני אמור לעשות? גם אם אני קורא על יחידות מסוימות אני לא יודע אם זה משהו מיוחד שמצריך בקשות ובכלל אין לי מושג אם זה משהו שאני ארצה לעסוק בו.
ונניח ואני כן מתעניין במשהו מה אני אמור לעשות עם זה? מה לכתוב ולאן לפנות?

תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-03-2017, 13:46
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי agkk987 שמתחילה ב "חקר עצמאי ובקשות ליחידות ספציפיות"

ראשית, כל הכבוד לנתונים שלך (לא רשמת מה הפרופיל) שבהחלט יכולים לעזור לך להתמיין ליחידות רבות ואיכותיות שאינן יחידות לוחמות, אלא יותר מאופיינות עם התחומים שמעניינים אותך.
בכדי לשים דברים על דיוקם, המושג "קרבי" מזוהה לרוב עם לוחמי חטיבות החי"ר, אבל זה יכול להיות גם טנקיסטים, תותחנים וכד', גם אלה לא רלוונטיים?
מה עם קורס טיס? קורס חובלים?
מה עם עתודה אקדמית/תלפיות/חבצלות? לאלה תהיה חייב לעבור מבחן פסיכומטרי בציונים גבוהים

לתחום הלוגי, חילות המודיעין והתקשוב מציעות כר נרחב לתחום הזה וכן יש תפקידים שהמיון חייב להתחיל לפני הגיוס אחרת אי אפשר להתקבל.

יחידת האיתור של חיל המודיעין (אתה גם יכול להעביר אלינו בהודעה פרטית את הפרטים שלך, יש לנו קשר ישיר אליהם)
https://www.aman.idf.il/Modiin/Sort...spx?catId=59942

כתבה על חיל המודיעין
http://www.mako.co.il/pzm-units/int...890ac231006.htm

לגבי חיל התקשוב פנה אל מיטב והם יכווינו אותך 03-7388888

בהצלחה

ישן 27-03-2017, 19:19

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "ראשית, כל הכבוד לנתונים שלך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fang
ראשית, כל הכבוד לנתונים שלך (לא רשמת מה הפרופיל) שבהחלט יכולים לעזור לך להתמיין ליחידות רבות ואיכותיות שאינן יחידות לוחמות, אלא יותר מאופיינות עם התחומים שמעניינים אותך.
בכדי לשים דברים על דיוקם, המושג "קרבי" מזוהה לרוב עם לוחמי חטיבות החי"ר, אבל זה יכול להיות גם טנקיסטים, תותחנים וכד', גם אלה לא רלוונטיים?
מה עם קורס טיס? קורס חובלים?
מה עם עתודה אקדמית/תלפיות/חבצלות? לאלה תהיה חייב לעבור מבחן פסיכומטרי בציונים גבוהים

לתחום הלוגי, חילות המודיעין והתקשוב מציעות כר נרחב לתחום הזה וכן יש תפקידים שהמיון חייב להתחיל לפני הגיוס אחרת אי אפשר להתקבל.

יחידת האיתור של חיל המודיעין (אתה גם יכול להעביר אלינו בהודעה פרטית את הפרטים שלך, יש לנו קשר ישיר אליהם)
https://www.aman.idf.il/Modiin/Sort...spx?catId=59942

כתבה על חיל המודיעין
http://www.mako.co.il/pzm-units/int...890ac231006.htm

לגבי חיל התקשוב פנה אל מיטב והם יכווינו אותך 03-7388888

בהצלחה

אני מתכנן לעשות קורס פיסכומטרי לקיץ, השאלה שלי היא האם יש יחידות שכדי לקבל אליהם זימונים אני צריך לפעול לבד או שאני אקבל בכל מקרה?
ואם זה אכן המצב אז כיצד עלי לפעול כדי לקבל את הזימון שבו אני מעוניין?

ושאלה נוספת היא מה הדרך הכי טובה לדעת לאן אני רוצה להגיע בצבא? אם אני לא כל כך בטוח מה מעניין אותי ומה אני יאהב לעשות במשך כמה שנים
ישן 28-03-2017, 14:09
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי agkk987 שמתחילה ב "[QUOTE=Fang]ראשית, כל הכבוד..."

אע"פ שהנתונים שלך מועברים בצורה רוחבית לכל היחידות שמחפשות אנשים עם נתונים כאלה כדאי כמו כל דבר אחר בחיים ליזום וליצור קשר, כי הזמן עובר ותמיד קורות תקלות שיכולות לטרפד לך אופציות מעניינות.

מציע לך לנבור באינטרנט ובאתר של אכ"א לגבי היחידות השונות ולדבר עם אנשים שמכירים אותן.
לנפות מה שלא מעניין ולהתחיל להתמקד במה שכן.

יש במיטב אפשרות כלשהיא של הכוונה, לא הייתי בונה על זה.

אגב, כתבתי לך על אמ"ן ויחידות המשנה המעניינות שלו, מתוך נימוס תגיב (מעניין/לא מעניין), תגיד תודה וכו'
עם כל הכבוד והרצון לעזור לך, כללי השיח והכבוד ההדדי בין בני אדם נשמרים גם במרחב הווירטואלי - אנשים כאן זה לא רובוטים שלוחצים להם על כפתורים והם מספקים את מבוקשך.

לגבי אמ"ן, אתה מתאים למסלול היוקרתי גמא-שחקים, נסה אצלם אבל כדאי שתהיה מנומס וענייני איתם כי הם לא יהיו סבלניים כמונו
https://www.aman.idf.il/modiin/Masl...570&docId=72236

בהצלחה

ישן 28-03-2017, 15:21

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "אע"פ שהנתונים שלך מועברים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fang
אע"פ שהנתונים שלך מועברים בצורה רוחבית לכל היחידות שמחפשות אנשים עם נתונים כאלה כדאי כמו כל דבר אחר בחיים ליזום וליצור קשר, כי הזמן עובר ותמיד קורות תקלות שיכולות לטרפד לך אופציות מעניינות.

מציע לך לנבור באינטרנט ובאתר של אכ"א לגבי היחידות השונות ולדבר עם אנשים שמכירים אותן.
לנפות מה שלא מעניין ולהתחיל להתמקד במה שכן.

יש במיטב אפשרות כלשהיא של הכוונה, לא הייתי בונה על זה.

אגב, כתבתי לך על אמ"ן ויחידות המשנה המעניינות שלו, מתוך נימוס תגיב (מעניין/לא מעניין), תגיד תודה וכו'
עם כל הכבוד והרצון לעזור לך, כללי השיח והכבוד ההדדי בין בני אדם נשמרים גם במרחב הווירטואלי - אנשים כאן זה לא רובוטים שלוחצים להם על כפתורים והם מספקים את מבוקשך.

לגבי אמ"ן, אתה מתאים למסלול היוקרתי גמא-שחקים, נסה אצלם אבל כדאי שתהיה מנומס וענייני איתם כי הם לא יהיו סבלניים כמונו
https://www.aman.idf.il/modiin/Masl...570&docId=72236

בהצלחה

לא חושב שהכרחי להסיק מסקנות ולדון פה על כללי הנימוס שלי בהרחבה כזו על סמך הודעה אחת אבל אקבל את העצה, סליחה ותודה.
בהקשר להודעה הקודמת הפרופיל שלי הוא עוד לא וודאי לכן לא ציינתי אותו אבל כרגע 82. אני מודע ליחידות השונות והענפים של היחידות הקרביות פשוט אני לא חושב שאתאים לשם פיזית (למרות הפרופיל שלי) ומעבר לזה התחום לא מדבר אלי ואני גם חושב שאוכל להביע את היכולות שלי יותר בכיוונים אחרים. אני גם לא הולך לכיון העתודה והמסלולים הדומים לו שכוללים תואר ראשון מכיון שאני לא סגור על מה ארצה לעשות בעתיד מבחינת קריירה ולכן לא רוצה למהר ולעשות תואר ראשון במשהו שאולי לא ארצה לעסוק בו אף פעם.
מסלול שחקים ששלחת נראה כמו משהו שיכול מאוד להתאים לי, אני אמשיך לקרוא בהרחבה ואולי אפנה אליהם בבקשה לקבל זימון. מדובר בזימון אחד לכל ששת תתי המסלולים המוצגים באתר נכון?

תודה על העזרה.
ישן 02-04-2017, 16:31
צלמית המשתמש של אדרנלין כושר קרבי
  אדרנלין כושר קרבי אדרנלין כושר קרבי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.04.17
תפקידי לחימה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי agkk987 שמתחילה ב "[QUOTE=Fang]אע"פ שהנתונים שלך..."

שלום לך!
לשאלתך הראשונה, איך לדעת מה אתה מעוניין לעשות, אכן ניתן לחפש מידע באינטרנט. דרך שנייה היא לנסות לעשות דברים שיכולים לדמות לך את האתגרים שמצפים לך בשירות.
בעוד שחברי כאן יעזור לך ללמוד על מסלולי המודיעין למיניהם, אני מציע לך לא לפסול מראש את תחום הלחימה, להגיע לאימון ניסיון באחת הקבוצות שלנו ברחבי הארץ, ולבדוק את יכולתך להתמודד על אחד המסלולים המאתגרים אם ביחידות המיוחדות והסיירות, שגם הן מצריכות יכולות חברתיות וראש טוב, או למסלולי טיס, חובלים וצוללות, מסלולים איכותיים ביותר כשלעצמם.
למידע נוסף ולתיאום אימון ניסיון אתה מוזמן לייצור קשר בהודעה פרטית או בטלפון.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
"ההצלחה דורשת הכנה מוקדמת!"
-----------------------------------------------------------------------
אנטון - ראש תחום שטח
052-5600134
Lidan@Adrenalin-Israel.co.il
www.adrenalin-israel.co.il

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר