לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2017, 14:15
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
מכיר קציני הגנ"ק
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי סיורניק שמתחילה ב "שיהיו הקצינים האחראים על מערך..."

מרביתם הגיעו מורעלים מאוד לבסיסי האם שלהם, והתחילו להשתבז אחרי שקלטו שהם צריכים לפקד על חומר הגלם הכי מסריח בצה"ל.

היו קצינים שניסו לאפס את כולם במשמעת וזה הוביל למשפטים ותחלופה של מאבטחים, והיו כאלה שמלכתחילה ויתרו והפנימו את המצב.

בסופו של דבר כולם מתייאשים, כי הם מבינים בסוף שמדובר בחבר'ה די עלובים שבאים לעשות 6-9 עם כמה שעות ביום, וזהו...

לצה"ל אף פעם לא היה אכפת מתחום ההגנ"ק, רק פעם ב... קורה אסון בדמות חדירה לבסיס או משהו בסגנון, אז לצה"ל גם אין אינטרס לשנות את המצב.

החלק הכי עצוב בכל הסיפור הזה, זה שהיום יש לך בסיסים ענקיים של חיל האוויר, שבמקרה הטוב יש לך שם בעמדות שמירה מילאומניקים שלא יודעים לפגוע ממטר ורוב הזמן הם עם העיניים בסמארטפון, ומספיק שתחדור לך חוליה אחת איכותית של החמאס (ויש להם חוליות כאלה), מעבר למסע ההרג המטורף שהיא יכולה לגרום, תכנון נכון יכול גם להביא לפגיעה בנכסים אסטרטגים (כלי טיס, וכ'ו).

בסדיר שלי, הייתי למשך תקופה קצרה בחטמ"ר מנשה עקב פעילות בגזרה, במדסי"ם היינו רצים ליד משגרים של החץ, כאשר המרחק בינהם לבין הגדר האזרחית הייתה פחות מ100 מטרים, המאבטחי מתקנים שם היו שווים לתחת ולא עשו כלום כל היום.

כאשר התראתי על כך למפקדים של אותה יחידה הם פשוט אמרו לי שהם יודעים שזה המצב ואין מה לעשות.

ושוב, אני לא חושב שהפיתרון לסוגיה זה החלפת המפקדים בבוגרי אחיד, הפיתרון זה או להתחיל לגייס חבר'ה נורמאלים לתחום הזה, או להכניס את היד לכיס ולהפריט את כל התחום לחברות אזרחיות, שיספקו פיתרונות אבטחה מתקדמים.

תאמין לי שמאבטחים בתשלום לא יזרקו את הזין שזורקים היום מאבטחים המתקנים.

ואם כן, הם יקבלו בעיטה בתחת מהעבודה ולא משפט מצחיק עם ריתוק של מספר ימים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר