לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2017, 20:27
  משתמשת נקבה moi encore- moi encore- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.17
OMFG, איזה אקשן היה לי הערב בעבודה, אל תשאלו!

טוב, אז בחורה שעובדת איתי חטפה הערב סוג של התמוטטות עצבים. כבר מתחילת המשמרת שמתי לב שהיא לא הכי בסדר היום (אפילו יותר מהרגיל), והאחראי שלנו לקח אותה לשיחה בגלל שקיבל תלונות על יחס גזעני מצדה לעובדים הערבים.. לא נראה שהשיחה עזרה, היא המשיכה לצרוח כמו משוגעת על עובדים בטלפון ודיברה לא יפה גם אלי.. כשהלכתי לאכול כתבתי באריכות לאחראי שלנו (שכבר הספיק ללכת הביתה) בוואטסאפ את מה שאני חושבת על הבחורה הזאת.

במהלך הערב כבר הגיעו מים עד נפש גם למנהל התורן אצלנו לאחר שהיא צעקה על עובדים נוספים, והוחלט לשחרר אותה הביתה.. כשהמנהל התורן בא להודיע לה שהיא משוחררת, היא צעקה והתחצפה גם אליו ועשתה סצנה שלמה וסירבה להתפנות, והתפרצה וקיללה גם עובד נוסף (כולל שימוש בגסויות ואצבע משולשת)... זה נגמר בכך שהביטחון נאלצו להוציא אותה מהבניין... סילוקה הביא לכך שאת שארית המשמרת נאלצתי לבלות לבדי, אבל זה בסדר גמור - מה אני צריכה אותה ואת האנרגיות הסופר-שליליות שלה על הראש שלי? רק אני לבד בממלכה שלי, וגם אם יהיה לחץ - לא נורא, נסתדר!

אם עד לפני כמה ימים חשבתי שהיא סתם בחורה בת 33 (ובעלת תואר ראשון) לחוצת חתונה וילדים שחבל"ז שממורמרת מאוד מכך שלא הולך לה באינסוף הדייטים שהיא יוצאת אליהם, היום הבנתי סופית ש-clearly, הבחורה אינה בקו השפיות. מסכנה, וזה באמת מצער, אבל עם זאת - מזמן לא היה לי מעניין כל כך! אני עדיין קצת נסערת ממה שקרה פה היום
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:47

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר