לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-04-2017, 11:26
  stevepinker stevepinker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.14
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "איך מקום יכול להיות "אמין"..."

זו משמעות המילה ׳אמין׳. מקום שבודק את השרת, מוודא שאין עליו שאריות מהמקום הקודם ונפטר מציוד מיותר. ואז מציע אותו במחיר נמוך יותר משרת חדש לכאלה שלא יכולים/רוצים לקנות שרת חדש.
כשאני קונה ממוכר בצורה ישירה, כל זה עלי. ואולי אני לא רוצה להתעסק בזה? אני רוצה משהו עובד, נקודה. ואם יש בעיות, שיהיה מישהו שיכול לעזור (גם אם תמורת כסף).
כמו שכבר אמרתי, יש לא מעט מקומות כאלה בארה׳ב. חברות גדולות שמחדשות מרכזי נתונים (לדוגמא, פייסבוק או גוגל) רוצות להיפטר מציוד ישן כשהן קונות חדש. הן מוכרות לעסק כזה במחיר X, ולא צריכות להתעסק בזה יותר (ובטח לא לענות לשאלות של ׳לא עובד לי׳ מהבעלים החדשים). העסק מנקה, בודק וכו׳ ומעביר הלאה. וכן, עושה על זה קצת כסף בדרך, אבל עדיין אני מקבל מחיר יותר טוב מציוד חדש.
ולסיכום - אם אתה מכיר מקום כזה, אשמח להמלצה. אני לא מעוניין בויכוח פילוסופי מהסוג שאתה מנסה לעורר ולא מתכוון להמשיך בו.

סופש נעים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-04-2017, 09:10
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי stevepinker שמתחילה ב "זו משמעות המילה..."

השאריות הן לא הבעייה...

אני ממליץ לך שלא לקנות שרת משומש, גם אם יש חברה "אמינה" שכזו. עדיף לקנות חדש שהוא חלש מאשר משומש שרק אלוהים יודע איזה בעיות מסתתרות בו ותגלה אותן רק אחרי כמה חודשים כי יש בעייה בזיכרון או במעבד שמופיעה "פעם ב" ופשוט המוכרים נפטרו ממנו תוך צמצום נזקיהם. הנזק שנגרם ברוב המקומות כתוצאה מתקלות מהסוג הזה, פעמים רבות עולה לארגון יותר מהכסף שחסכת על המשומש.

אבל אתה לא מעוניין בויכוח "פילוסופי" (על עניין סופר מציאותי, שאני מספר עליו מנסיון אישי - שאפשר לסכמו בערך ב"מתי בפעם האחרונה ראית $200,000 עולים באש?") - אז שיהיה לך בהצלחה... אתה כנראה תזדקק לכך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:33

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר