לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2017, 06:45
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "בדיחה מעפנה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cohort
זה לא ג'ורג' בוש האב או הבן, עליהם אפשר לצחוק בנושא הזה. פה מדובר באיש עסקים שמבין דבר או שניים וכנראה שהוא מסוגל לכתוב בלי שגיאות. הניכוס של שכל ונאורות רק לצד שמאל כבר הפך די פאתטי.

אני חושב שכדאי שאתחיל לשמור ציטוטים בשביל שאחרי כן אף אחד לא יוכל להכחיש את התמיכה בדונלד טראמפ.
איש עסקים זה נכון, שמבין ? לא ממש בטוח.
בינתיים הדיבור הוא על מה עושים עם המידע המסווג שטראמפ הדליף לרוסים.
אוופס, הנשיא לא יכול להדליף, הוא פשט מסר לרוסים אינפורמציה ברמת סיווג הגבווהה ביותר.
אז איפה היינו לגבי איש העסקים שמבין דבר או בלי שגיאות ?

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-05-2017, 23:28
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
אני דיברתי על שגיאות כתיב
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "[QUOTE=cohort]זה לא ג'ורג'..."

מה שיצביע על ילד בכיתה ב'. לגבי המידע המסווג - ייתכן וזו לא הייתה פליטת פה, אלא שיקול שלו להחליט לחשוף את המידע (לא מקורותיו), כדי לקדם את הטיפול בבעיה. מנגד - בהחלט ייתכן והוא שגה בשיקול הדעת. אין לי אפשרות להעריך זאת, שכן איני יודע בדיוק מהו המידע המסווג, האם באמת התקבל מישראל (דע לך שגם בירדן לא יושבים טיפשים בתחום זה) ומה מכלול השיקולים לגביו. המידע הזה כנראה אינו יכול לפגוע בישראל, כמו, לדוגמה, מידע על מערך ההגנה האווירית או כוחות המודיעין בארצות אוייב, אלא עד כמה שהבנתי - אודות פעולת טרור מתוכננת של המדינה האיסלמית. אם כי ייתכן ואופי המידע וטיבו יביאו לגילוי מקורותיו. זהו פרדוקס הביון הגדול - ככל שהמידע שלך יותר טוב ומדוייק, ככה הוא יכול היה להתגלות לך ע"י פחות ופחות אנשים והדרך לחשיפת המקורות שלך קצרה מתמיד.

אני עדיין טוען כי יש יותר סיכוי שהוא מסר את המידע באופן מכוון (משיקולים נכונים או לא - שתי האפשרויות קבילות) ולא כפליטת פה. שוב - פיו הגדול בעיקר היה בשימוש בעת הקמפיין ואילו כשמגיעים אל חדרי הדיונים, אני מאמין שהאינסטינקטים של איש העסקים שבו לפעול והוא לא פלט את המידע, כי אם מסר אותו באופן מכוון. לדעתי גם זכותו - כמפקד העליון של הצבא - להחליט בעבור עצמו "מה מגעיל לי ומה מגדיל לי" ולהחליט כי הוא מוסר את המידע הזה, שכן חייבים יותר עיניים שיסתכלו עליו ויפיקו ממנו את מירב התועלת והוא גם מודע לכך שיהיה לכך מחיר וייתכן ולהבא ישראל תמדר אותו או שייאלץ לשלם ביוקר בעבור כל שביב מידע.

כל הנזק שנגרם לישראל הוא רק אם המידע אכן הגיע ממנה (לפי מיטב הבנתי זו השערה, אולם אשמח לעידכון) והועבר לאיראנים. ייתכן והרוסים לא מעבירים אליהם הכול ויודעים מתי יש למדר אותם, בהתאם למה שמגיע אליהם. סיכוי קטן, אני מודה, אולם גם באיזור מוסקבה, לבטח בתחום זה, לא יושבים טיפשים. ייתכן והשיקל של רוסיה הוא שאם ייוודע לישראל כי המידע הגיע אליהם, אולם יוכח לה באותות ובמופתים כי המידע לא זרם הלאה אל האיראנים, ישראל תתחיל לשתף מעט יותר מידע איתם, שכן אין לחשוש שהרוסים ידליפו אותו הלאה. דרעק. קראתי את "תיק כחול לבן" יותר מדי פעמים...

ישן 16-05-2017, 23:37
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "אני דיברתי על שגיאות כתיב"

בגדול לא קראתי את דבריך.
כשאתה אומר שלדעתך טראמפ עשה משהו כי....
פה אפשר להתחיל לחשוד שאתה ממציא, כי טראמפ לא חושב ולא מתכנן.
אני חוזר ושואל וחוזר ושואל למה אתה מגן על בן אדם ששם לא רק עליך זין, על כל האמריקאים וכל העולם.
אין לו אסטרטגיה בכלל, אבל בכלל ומכיוון שמצפון אומר את זה אז זה בטח לא נכון.

לגבי שגיאות כתיב, רק מראה כמה אתה באמת ממציא דברים ולא באמת עוקב אחרי החדשות.
אז טראמפ חתום כמעט על חמש מאות שקרים ! מוכח מעל 100%
ולטראמפ יש שגיאות כתיב ותחביר.
והרבה.
קצת יותר מדי לנשיא.
וזה ידוע בערך כמו שידוע שקוראים לו דונלנד טראמפ.
עכשיו אולי מישהו יסביר לי למה ישראלים מגינים על בן אדם שאין להם מושג מיהו ומהן דעותיו.
מילא אמריקאים, אבל ישראלי (עם רמת משכל מעל תומך הצל או אייל גולן)???

john reese

ישן 17-05-2017, 01:19
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "טראמפ לא חושב ולא מתכנן..."

לא שזה באמת משנה משהו, אבל אם טראמפ היה שם את כספי הירושה שקיבל מאביו בבנק צמוד לריבית של המשקף היום היה לו יותר כסף ממה שבאמת יש לו.
אני גם לא אומר שהוא טיפש, אבל יש סוגים וסיווגים שונים של חכמה ושל כשירות.
להגיד שהוא כשיר זו עובדה שהופרכה, להגיד שהוא יהיה כשיר בעתיד והוא לומד, זה הדבר היחיד שאפשר לדבר עליו.

לגבי העסקים שלו, מכיוון שהוא שיקר באומרו שיחשוף את הצהרות המס שלו כנהוג כשיבחר, קשה עדיין לדעת כמה מוצלח הוא, אבל הוא עשה הונו בתחום פשיטות הרגל. תחום שאכן מצריך יכולות מסוימות, אבל הוא תחום קשה, אלים עסקית, עם המון מפחי נפש. שיעשה מה שבא לו בעסק המשפחתי, אבל מדינה זה לא עסק של אבא שלו.

טראמפ שינה את רב דעותיו, טראמפ פועל בניגוד לעצות שנתן כגיבור מקלדת לאחרים, זו דווקא דוגמה ליכולת למידה והכלה של התפקיד החדש. אבל הוא עושה את זה בצורה הכי גרועה שיש.
הוא מעולם לא היווה דוגמה אישית, וכנשיא שאמור לתת דוגמה אישית, הוא עושה בדיוק את ההיפך.

עכשיו זאת חכמה קטנה להאשים את המתנגדים לך בכל טעות שאתה עושה.
ולהמשיך בכיוון הזה, עם בטחון עצמי מופרז ומזוייף בצדקת הדרך שלך זה הרסני ויעלה בחיי אדם לבסוף אם לא בטריליוני דולרים או בשניהם.

וזה לא שקלינטון היא מלכת הלבבות, אבל כשיש שתי אופציות בוחרים בבטוחה יותר, וקלינטון עדיפה עשרות מונים.

ההתבצרות בתירוץ "הם לא מקבלים את תוצאות הבחירות" גורמת לסגן נשיא ארה"ב לצאת מול מצלמות ולפזר שקר מוחלט, ואחרי כן להמשיך כאילו כלום.
אף אחד לא רוצה להודות שהמלך עירום, ומה עוד שהרפובליקנים יש להם אגנדות בלי קשר לנשיא, והם מוכנים לדרוך על גופות, גם של חברים ובוחריהם בשביל לקדם אותם.
יש פה שלטון של בנות יענה, לא של אנשים מבוגרים ואחראים.
בא נגיד שאני אשמח להתבדות, אבל אין רגע דל, ואין יום אחד ללא שטות או דבר טיפשי שטראמפ עושה אומר מצהיר או מנסה לחוקק.

עוד הערה קטנה לפני סיום, אם נראה לך שזה בגלל המתנגדים שטראמפ פיטר את החוקר (שמסתבר ממש ברגעים אלה שטראמפ ביקש ממנו לסיים חקירה כי היא מציקה לו) או בגלל המתנגדים הוא לא הקשיב לתובעת הראשית של ארה":ב שבאה להזהיר אותו על משהו (הוא אמר האשה הזו באה ואמרה משהו, מי יודע אם זה רציני) או בגלל המתנגדים כל העוזרים והיועצים שלו עסוקים בתליית מטרות סביב החיצים שנורים לכל עבר אז אתה אכן בת יענה מקצועית. (אפשר להגיד בן יענה ?)

john reese

ישן 20-05-2017, 23:52
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "מהצד שלי זה נראה בדיוק הפוך, כל מה שכתבת הוא דעתך בלבד"

עובדה יכולה להיות רק אחת, אין שתי עובדות לאותו מקרה.
אתה טוען שהעובדות שלי הן דעות, ואני מבסס את העובדות שלי על עובדות.
משהו פה לא בסדר.
תצטרך להפריך את העובדות שלי ולהוכיח את שלך.
עזוב רגע את הילרי, היא לא מענינית. תפסיק להשתמש בעבר בתור תירוץ להווה.
אין הילרי. נקסט. יש טראמפ. אתה מוזמן להתחיל לאשר את טראמפ, לבטל את הילרי לא יעזור היא כבר מבוטלת. וככה נראית ההגנה של הימין. אבל השמאל אבל השמאל, והם כבר חצי שנה בשלטון.
אוקי אז מתקדמים ?

john reese

ישן 18-05-2017, 18:49
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
יש לך דוגמאות לשגיאות כתיב שלו?
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "בגדול לא קראתי את..."

אתה כותב כי הוא חתום על 500 שקרים. אני מניח שספרת את כולם, נכון? הצהרות מס ושאר ירקות - כבר איחרתם את הרכבת. הוא נבחר. בוא נתרכז במה שהוא עושה או לא בתור נשיא. אני בהחלט מקבל שייתכן וחשיפת המידע הזה הייתה שגוייה בסיכומו של דבר. לגבי ג'יימס קומי - דמוקרטים רבים צרחו שיש לפטרו ושינו את דעתם. גם אותם תגנה על כך? נדמה שיש צד במפה הפוליטית שבו כשמישהו משנה דעתו ועובר אליהם, הרי שהוא "התעורר" או "התפכח" וכשמישהו מהצד הנגדי משנה דעתו בקשר למשהו, הרי שהוא "זגזגן" ואם הוא לא משנה דעתו, הרי שהוא "מאובן" ו"מוביל לקיפאון".

וקלינטון עדיפה עשרות מונים לכל החולמים שבטוחים שיש ליצור "מרחב בטוח" באוניברסיטה, פן יפגעו צפורי נפשם העדינות של הסטודנטיף שלהזכירך - עברו את גיל 18. העולם לא מתנהל ככה ואם יש לך דור של אמריקנים שבטוחים שככה הוא מתנהל, הרי שארה"ב בדרך להיעלם, שכן כל העולם ואחותו מחכים להם בסיבוב כדי לנצל את מפלתם. היא עדיפה עשרות מונים לחסידי הנסיגות שרקדו באקסטאזה "עכשיו תראו איך היא תכריח אתכם לסגת!". אני אחסוך ממך למה הדבר משול, רק אבקש ממך להסתכל סביב ולראות האם יש טעם בנסיגה או יש סיכוי לשלום אמת עם הפלסטינים.

ישן 19-05-2017, 16:15
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "יש לך דוגמאות לשגיאות כתיב שלו?"

אני לא צריך לספור אותם, עיתונאים חרוצים דואגים לזה.
אתה אומר שאין בעיה שנשיא ארצות הברית עומד מול מצלמה, אומר משהו שהוא שקר מוחלט.
אחרי כן מצייץ עוד שקר מוחלט.
מבחינתך זה ממשל תקין ?
והבחירות נגמרו, טראמפ נבחר אני יודע. אבל זה לא אומר שצריך עכשיו לחכות בבונקר עד שתעבור הסערה, אלא יש לנסות לצמצם עד ביטול של הבעיה שנוצרה.
ולפלוט, מתוך התרברבות, מידע מודיעיני מהמעלה הגבוהה ביותר
אין לי שום מידע נוסף, וגם לך אין. לכן, בבעייה מודיעינית כזו, אם יש ספק, אין ספק.
הנזק נגרם על ידי נשיא ארצות הברית.
להמשיך לספור שקרים ?

מה יש בטראמפ שאתה מוכן להכשיר אותו ?
מה טוב הוא עשה בתור נשיא ?
איך הוא בקיום הבטחות לבוחר ?
איך הוא בניהול מדיניות כלשהי ?
נכשל נכשל נכשל

john reese

ישן 20-05-2017, 00:40
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "זה נשמע כמו תגובה הנובעת מפאניקה"

אהלן שבת שלום,

השקרים:
http://www.politifact.com/personali...byruling/false/

שגיאות כתיב ? תחפש בגוגל לבד.

איפה אני הפצתי שקרים שהופרכו לחלוטין ?
אתה חייב לגבות אמירה שכזו אחרת גם היא שקר.
טראמפ אינו היטלר, ואפילו אינו אנטישמי,
שם המשפחה שלו אכן שונה, לגבי השני אתה לא יודע, ואני לא אמרתי. להצהיר שהוא לא או שהוא כן זה לא יותר מאידיוטי.

המפלגה שהוא רץ בשמה מתחילה להתנער ממנו, אז למה אתה מחבק אותו ? מה אתה יודע שאף אחד אחר לא ? הבן אדם בוער לו הראש לך תעזור לו

john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 20-05-2017 בשעה 00:56.
ישן 21-05-2017, 00:00
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "עוד שקר?"

הם לא תומכים בנרטיב שלו, יש להם נרטיב מקביל שהם מנסים לסנכרן עם המטורלל
http://www.cnn.com/2017/05/16/polit...s-trump-russia/
ואתה נמצא לך אי שם, לא מעודכן במתרחש במדינה אחרת, אבל בנחרצות של משוגעים עם קבלות (כאלה שנמצאים בבתי משוגעים אמיתיים) אתה יודע מה קורה, מי אמר למי ומה, אתה לא מספק שום הסברים לתגובות השורה שלך, העיקר לסתור את שלי, איפה האמת ? למה אתה לא מוכן להראות שהאמת לצדך ?
תגובות עלומות מראות שהi לא נתמכות בעבודות.
אתה פייק ניוז מהלך מאמין באגדות שדים ופיות, וללא הפרכות מצדך, זה מה שאתה, תתחיל להשקיע בהגנה/התקפה. רק להגיד "לא" לא תמיד באמת שולל

john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 21-05-2017 בשעה 00:20.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:53

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר