לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2017, 20:14
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nati323 שמתחילה ב "איך עוקפים את אינקפסולה?"

אינקפסולה (למעשה כיום זו כבר חברת אימפרבה) זה פרוקסי - שבד"כ נמצא בינך לבין האתר

אם האתר מאפשר רק לשרתים של אינקפסולה להתחבר אליו (ואם הוא כבר בחר בפתרון שלהם, הגיוני שהוא יעשה את זה) - לא תוכל להתחבר אליו שלא דרכם (חוץ מאשר על ידי פריצה, אבל אנחנו לא עוסקים בפעילות לא חוקית באתר הזה). אם הוא לא חוסם, אז כל שאתה צריך לדעת הוא מה ה IP של האתר מאחורי הפרוקסי, ולהוסיף מיפוי סטטי בקובץ HOSTS שלך בין הכתובת של האתר ל IP האמיתי של האתר. ייתכן שה IP המקורי לא השתנה מאז שהכניסו את אינקפסולה לשימוש ואולי תמצא רישום שלו איפשהו באינטרנט. אבל אם לא, הדרך היחידה תהיה לפרוץ למאגר הנתונים של אינקפסולה ולשלוף אותו משם, וזה, שוב, לא פעילות חוקית, ולא תקבל עזרה לכך כאן.

אלא אם כן אתה מדבר לא על מה שאני מכיר - ואז - אולי כדאי שתפרט קצת יותר על מה אתה מדבר מעבר ללזרוק שם של חברה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2017, 07:20
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Nati323 שמתחילה ב "אני לא חושב שלגלות את הIP זה..."

אני חושב שזה כן הפתרון שציינתי - אתה שאלת על לעקוף אותם - אני לא יכול לחשוב על דרך אחרת חוץ מזו.

אם אתה עושה את הבקשה שלך מדפדפן, אתה תזוהה כדפדפן. מה זאת אומרת "לזייף בקשה"? אתה מבצע בקשה ממשהו שהוא לא דפדפן? כמו למשל curl? אתה יכול להעביר פרמטר User-agent (וליתר בטחון גם כותרים אחרים שדפדפן שולח בברירת מחדל) שערכו דומה לזה שדפדפן שולח, ואז השרת "יראה" אותו דבר בדיוק.

כמובן שייתכן שהם גם שולחים קוד Javascript כשאתה מתחבר לראשונה, והוא מבצע פעולות בתוך הדפדפן, ש"מאשרות" שהוא דפדפן. אם כן, אתה תצטרך לחקות את הפעולות האלה גם.

אפשרות אחרת, אם המטרה שלך היא ביצוע אוטומציה של "גלישה", היא להשתמש בכלים המיועדים לכך, כגון Selenium.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:04

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר