לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2017, 16:13
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
קראתי תגובות נוספות שלו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "השמאל מוציא שם רע לכל היהודים האשכנזים"

ראיתי אותן בעיקר באתרים שמשתמשים במערכת תגובות של Spot.im, מאלו שבהן אתה מזדהה כ"פיצה ירוקה" או "מאוורר בורדו", כגון "ישראל היום" או "מעריב".

ולענייננו. האיש נשמע כמו מזרחי מקופח-תמידית מהסוג של "אכלו-לי-שתו-לי-דחפו-לי-ולא-שילמו-לי", שבוכה על "כוזרים", "ביבונים" ו"קרוקים" (מה שזה לא יהיה). אני קראתי תגובות מהסוג הזה רק מיגאל שפתי כהן או מוני יקים האנטיציוני, אולם ייתכן והדפיקות שלהם חילחלה לעוד בלתי מפותחים, שבוכים על כך שה"אשכנזים" דופקים להם את החיים, כי הם לא מסוגלים או לא רוצים להתאמץ ולשפר את רמת חייהם ובמקום להודות בכישלון נאחזים בתירוץ השחוק הזה, ש"הלבן דופק אותי" (נשמע מוכר?). אין לטעות - בעבר בהחלט היו אפלייה וקיפוח ואפילו ממוסדים, אולם לפחות בשני העשורים האחרונים, הם מתקיימים בעיקר בראשם של הבכיינים הללו, למרות מקרי אמת שצצים אי-פה, אי-שם.

אני יכול להבין ביקורת כלפי השמאל על השגיאות האיומות שלהם מהשנים האחרונות ועל השנאה וההתנשאות שלהם כלפי כל ה"בבונים לא איכותיים", כדבריהם. אני אפילו יכול להבין גידופים או איחולים להיכנס עם האצבע הקטנה בדלת פעם בחודש, אולם מה שיש לנו פה זו שנאה יוקדת, שהייתה גורמת ל"פנתרים השחורים" של ישראל להיראות כמו חוג תפירה או מועדון מעריצי יהדות גאליציה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2017, 08:13
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "קראתי תגובות נוספות שלו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cohort
באתרים שמשתמשים במערכת תגובות של Spot.im, מאלו שבהן אתה מזדהה כ"פיצה ירוקה" או "מאוורר בורדו", כגון "ישראל היום" או "מעריב".

כאשר אני מגיב אין לי שליטה איזה זיהוי ידביקו לי. אני אפילו לא שם לב לזה.

אבל, זו מערכת טובה. אפשר להחליף דעות מבלי להתייחס לפן האישי, אלא לרעיון עצמו. אין זיהוי קבוע, ובכל אופן הוא לא משמעותי, לכן ההתמקדות היא כל כולה בדעה ורעיון ולא משנה מי כתב אותו.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 15-02-2017 בשעה 08:40.
ישן 07-03-2017, 16:37
צלמית המשתמש של benihartmann
  benihartmann benihartmann אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.06
בקשר ל"יקים"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "השמאל מוציא שם רע לכל היהודים האשכנזים"

הכוונה לצאצאי היהודים שעלו מגרמניה ואוסטריה.

גילוי נאות : בני משפחתי משני הצדדים ,הצליחו להימלט מגרמניה בשנים

1938-1939. בקיצור ,אנוכי בן לעדה הזאת.

לדאבוני , במרוצת השנים,נוכחתי לדעת כי מרבית בני העדה הזאת הינם אנשי שמאל.

ואפילו שמאל קיצוני עד קומוניסטים, רחמנא ליצלן.

לדוגמא : אורי אבנרי (הלמוט אוסטרמן), ומשפחת שוקן ,הבעלים של שופר השמאל הקיצוני ,

העיתון "הארץ". לצערי ישנם עוד רבים רבים אחרים. כמובן,יש מעט חריגים, כמו אליקים העצני

מקרית ארבע ובניו נדב ובועז, ועבדכם הנאמן "בנימין איש הימין".

ד"ר (לרפואה ) בני הרטמן.

נערך לאחרונה ע"י benihartmann בתאריך 07-03-2017 בשעה 16:42. סיבה: תוספת
ישן 08-03-2017, 00:21
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01

כמה מעוותת המחשבה יכולה להיות ?

השמאל מוציא שם רע לכל היהודים האשכנזים בגלל שיש ימינים, בורים, אלימים, גזענים, עבריינים, מסתכלים בקנקן ולא במה שיש בתוכו וגם ברובם די עילגים שכותבים טוקבקים בורים אלימים גזענים וכו

אז במקום להבין למה יש פה תרבות שמעודדת נבערות (רמז, מאמינים באלוהים ולא אללה) שמבקשת להחיל שלטון אפרטהייד גזעני ולרמוס את חייהם של מיליוני אנשים, אתה הופך את הקערה ומאשים את השמאל בהוצאת שם רע לאשכנזים.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 14-03-2017, 12:28
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
אני לא חושב כך
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "שטויות, הטרלות והסחות..."

אני פשוט הגבתי לדבריך כי השמאל מוציא דיבת היהודים האשכנזים רעה בגלל ש"יש ימינים, בורים, אלימים, גזענים, עבריינים," ולקינוח הוספת שרובם די עילגים בגלל שכך אתה קורא בטוקבקים. זו הכללה מכוערת למדי. יש גם שמאלנים כאלו והנסיון להציג כאילו אלו תמיד ימניים לא עושה עמך חסד.

שנית - להזכירך, הטוקבקים מסוננים כדי להתאים לקו המערכתי של האתר. מילה מכובסת להגיד "אג'נדה". אין פג אחד בישראל, אם הוא ישר מספיק, שלא יודע ויודה כי יש הטיה ברורה בכל אמצעי התקשורת. יש כמה לימין ורוב מוחץ לשמאל. להסיק ולהגיד כי רוב הימנים עילגים בהתבסס על טוקבקים מסוננים הוא לא מעשה חכם. לפי התגובות נגד נתניהו והליכוד ב YNET, הם היו צריכים לקבל לפני שנתיים מינוס שלושה מנדטים, אולם הם קיבלו רבע מהקולות הכשרים. בקלפי אין סינון שיתאים לקו המערכתי של האתר. אתה צריך ת.ז. ולכל אזרח יש הזכות להצביע.

בסייפא של דבריך טענת כי יש פה תרבות שמעודדת נבערות וכדי שחו"ש לא נפספס למי התכוונת, ציינת כי הם מאמינים באלוהים ולא באללה. זו הסיבה שציינתי בפניך שלפני שאתה חובש לפצוע בתאונת דרכים את האצבע, אולי כדאי שתטפל בחברו, שמחפש את הרגליים והעיניים שלו. סתם אומר.

לבסוף, כהרגלכם בקודש - היית חייב לדחוף "אפרטהייד", כמיטב השקרים של מרעילי הבארות שמשמאל. תזכיר לי - כמה חברי פרלמנט שחורים היו בדרא"פ לפני סיום האפרטהייד האמיתי שהיה שם? בנוסף - אין איזה מספר דו-ספרתי של ח"כים ערביים בכנסת? ואנו לא רומסים את חייהם של מליוני אנשים. אנחנו שומרים על חיינו ורכושנו מפני מליוני חיות טרף שמחונכות מגיל 0 כבר כ 1700 שנים שהיהודים הם צאצאי קופים וחזירים ושבבוא יום הדין כולם יישחטו, אבל "למה להמתין עד אז?".

נ.ב: רק בגלל שאתה לא מחשיב את התורה כידע, לא אומר שהתרבות הזו מעודדת נבערות. למה שלא תחיל את הרב-תרבותיות שהתחבבה כל כך על אנשי השמאל העולמי גם ליהודים דתיים?

ישן 08-03-2017, 11:20
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי benihartmann שמתחילה ב ""

ראשית, אם אתה רוצה להגיב להודעה מסויימת, אז בתחתית כל הודעה יש כפתור תגובה או תגובה מהירה.

בתור רופא, אודה אם תתייחס לתזה הבאה:
לדעתי, אדם דתי, בוודאי רב, חייב להיות אחד מבין שלוש:

1. חולה רוח. כנראה סובל ממשהו מתחום הסכיזופרניה. כלומר, מאמין שאלוהים מדבר אליו, שומע קולות, רואה מראות. חושב שדבר האל נמצא בארון הספרים שלו, פועל בשם אלוהים, סנטה, או שדים ורוחות. הרי, אלה הזיות, או דלוזיות, או מחשבות שווא, שהן תסמינים ברורים של סכיזופרניה.

2. רמאי, שרלטן, אולי פסיכופט. שמנסה להונות אנשים תמימים ולהוביל אותם ע"י טענות על טבעיות, מזכיר מנהיגי כתות, ואת גואל רצון, ושבתאי.

3. כסיל רפה שכל שמולך שולל ע"י מישהו מסעיפים 1 או 2.

בתור רופא, אנא עזור לי להגדיר את המצב מבחינה קלינית.

ולסיום- רופא:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

ישן 21-03-2017, 21:01
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "ה''לא מאמינים'' הפאנטיים..."

קשה לי להאמין שאני אחיה לראות עולם ללא דת, אבל ללא התגלות אלוהית, העולם יפטר מהדתות והאלים של כל דת תוך כמה שנים. 10, 100 אני מעריך שפחות מ 500.

אין התגלות אלוהית כבר אלפי שנים, הספרים לא מעודכנים, רב החוקים החברתיים עברו שינוי והתאמה לימינו, אז למה להמשיך להאמין במשהו שמצריך שינויים ?
אם האל הוא כזה כל יכול, שישנה את התורה שהוא הכתיב בעצמו.
איפה הוא ?
באמת אני שואל, איפה אלוהים ?
אז עוד 10, 100 וכנראה פחות מ 500, ימאס כבר לכולם להמשיך ללבוש בגדים לא מתאימים לעונה, לשים בדים מסוגים שונים על הראש והפנים, לאכול לפי תפריט מוכתב מראש כבר אלפי שנים וכו.
וזה מתייחס לכל הדתות.
כאשר מוקדי הכח והכסף של הדת יוצאו מחוץ לחוק, זה יאיץ בהרבה את תהליך ההפרדות מהדת, לא הפרדה מהמדינה, אלא פשוט שלום ולא להתראות.

אני באמת מאמין שזו צורה של מחלת נפש.
לקרוא פסוק בן אלפי שנים ולקוות שמשהו יקרה בעקבות זה ?
לקחת מיליארד תרופות, להכנס לניתוח של 16 שעות, אבל אם מספיק אנשים יקראו את אותו הפסוק הישן והלא מעודכן, מלאכי שמיים יפסיקו לחלק סרטן לאנשים, ופתאום יסירו אותו בגלל תפילה ?
אני לא מצליח להגדיר את זה אחרת מאשר סכיזופרניה.
אמונה אמיתית שיש קול או יישות שאני יכול לתקשר איתה, אחד מקבל טיפול תרופתי השני לוקח תקציבים שפוגעים בטיפול התרופתי של החולה המאובחן.
זה גם קצת עצוב, שבם האמונה, מאמינים מסכימים לקבל פחות, כי צריך בתי תפילה, מקדש, להחליף ספר תורה, לבזבז המון כסף על מוסד דת, שהתרומה שלו שנוייה במחלוקת.
כל אלה ביחד ולחוד לא נופלים אצלי בהגדרה אחרת אלא מחלה או חולשה נפשית.

john reese

ישן 21-03-2017, 21:24
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אני בעיקר מטריל וחושב שאנשים..."

רב הדתיים הם דתיים כי הם מפחדים ממשהו.
אני חושב שכל הדתות מבוססת על טריגרים של אימה שתיפול על מאמין שסרח.
מכיוון שלדת עדיין יש רב, זה נעים ונח להתבוסס עם החברה.
אנשים באמת לא בוחנים דברים כי לרב האנשים אין את הכלים האלה.
חברות מודרניות נפרדות מהדת לאט לאט (לאט מידי) ובסוף העולם יתחלק למקומות שבהם הדת היא הרב, ומקומות שבהן הדת היא מיעוט.
מכיוון שמצד אחד אני נגד ריבוי חוקים, ומצד שני מתנגד כל כך נחרץ לקיום של פולחן דתי, אני יודע שאצטרך לחכות מאות שנים לשינוי.

john reese

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:12

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר