לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-08-2017, 08:09
  Byte Me Byte Me אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.15
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "אהוד ברק תוקף את נתניהו"

זאת דעתי האישית
ברק רוצה לחזור להנהגת המדינה והוא יודע שכל עוד ביבי חזק אין לו סיכוי ממשי.
אני מניח שיש עוד מספר לא מבוטל של אנשים שרוצים לרוץ ומחכים לנפילה של ביבי, אני מניח שהתסכול של ברק גובר מעצם הידיעה שכרגע בשמאל יש ריק מנהיגותי, אבל ביבי עדיין חזק מדי.

ניתן לראות שהוא מכין את הקרקע בזה שהוא דואג לחזור לתודעה הציבורית, אני מניח שכל מהלך שלו מחושב ומכוון כלפי זה.

זאת לפחות ההתרשמות שלי מהתנהלות שלו בתקופה האחרונה, ייתכן ואני טועה אני מאוד מקווה שהוא לא יחזור להנהגת הממשלה, הוויתורים המדאיגים שלו בנושא הליך השלום הם סיבה לדאגה.
עם זאת יש לדבר יש להגיד מילה טובה שניסה להעביר מספר רפורמות חברתיות\כלכליות ותהליכים שהיו יכולים להיות מאוד מבורכים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-08-2017, 08:27
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Byte Me שמתחילה ב "זאת דעתי האישית ברק רוצה..."

הוא כבר בן 75. לי נראה שהוא מריח שלהיות עם השמאל ייטיב לו. השמאל רוצה עכשיו לתקוף את נתניהו. כאשר הוא עושה את זה, הוא יתוגמל. איך בדיוק, את זה צריך לחפש.

אולי כאשר חוקרים עכשיו את פרשת הצוללות, בהכרח שיגיעו איך התבצע כל שיטת הרכש במשרד הביטחון, ואז יגיעו לנקודה איך אהוד ברק התעשר, ואז... לכן הוא זקוק נואשות לאתרוג השמאל.

הימין צריך להפסיק להיות צמחוני וגם הוא לעשות טרור משפטי. מתחילים עם פרסום תחקירים, עורכים הפגנות מול המשטרה למה לא חוקרים, הפגנות מול הפרקליטות. אלו כללי המשחק כיום.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 11-08-2017 בשעה 08:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:56

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר