לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2017, 14:51
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
נחתם הסכם עד מדינה: ראש הסגל לשעבר יעיד נגד נתניהו

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4998687,00.html

לפני שלגמרי נהיה פה פורום טראמפ, לא שאכפת לי, אבל לא מדברים פה על הפייק ניוז הגדול מכולם שמתברר שהוא לא פייק ניוז והוגש כתב אישום נגד נתניהו ?

כאשר יותר מעתון מרכזי אחד, במדינה מערבית לא דיקטטורית, מייצר חדשות שהשלטון קורא להם פייק ניוז, אז לוקח זמן, והמון כסף, אבל לרב מתברר שזה לא פייק ניוז.
בגלל זה קשה לבטל את האכנסיה שהיא העיתון, כל עוד הוא מוגדר בגבולות המיין סטרים, אלא צריך לקרוא ולהתאמץ לגלות את האמת.
שנים שלא היה כלום.
שנים שלא מחליפים ראש ממשלה אלא בבחירות.
אבל אם הוא גנב ולקח כסף ופגע בבטחון המדינה, אז לכלא.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2017, 17:15
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
עדיין אין כתב אישום, אלא רק שזה מה שהמשטרה חוקרת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "נחתם הסכם עד מדינה: ראש הסגל לשעבר יעיד נגד נתניהו"

יש המלצה לכתב אישום לרעייתו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
שנים שלא מחליפים ראש ממשלה אלא בבחירות.
אבל אם הוא גנב ולקח כסף ופגע בבטחון המדינה, אז לכלא.

בזה אתה צודק לגמרי, למרות שהייתי מעדיף שייתנו לו לסיים את הקדנציה ולא שוב יגררו אותנו לבחירות לאחר כשנתיים וחצי מאז הקודמות. או שהכי טוב יהיה שבמקרה של העמדה לדין, הוא יוחלף ע"י סגנו/ממלא מקומו למשך המשפט, בתקווה שהוא לא יגרר שנים, כדי למנוע ממנו להיות מזוכה ולנסות להיבחר שוב. קונספירטיבי, אני יודע, אולם בהחלט אפשרות שיש לקחת בחשבון.

נראה לי קצת טיפשי מצד נתניהו לקחת שוחד. יש לו די והותר כסף והוא יודע שמחפשים אותו מכל צד ועבר. יש הרבה טענות - צודקות ושקריות - כנגדו, אולם דבר אחד קשה להגיד עליו וזה שהוא טיפש. לדעתי, אם הוא יפול בעבירה כלשהי, הרי שזה כנראה יהיה משהו שנחשב גבולי, רק שמערכת המשפט מחמירה יותר ולכן תעמיד אותו לדין ואולי אף תרשיע. אם אני לא טועה - רוב הסיכויים שלעברות הללו לא יוכל להתלוות קלון ולכן הוא יוכל, אם ירצה, לנסות להיבחר מחדש.

מצחיק אותי כל הטוקבקיסטים שאומרים שגם אם הוא לא אשם בפרשה הזו, אז הוא צריך לפרוש בגלל כל השחיתות שלו, וההוכחה לטענה זו היא כל ההאשמות בשחיתות שהועלו נגדו משך השנים, למרות שהתברר שאין בהן כמעט כלום. זה כמו שייטענו כנגדך שאתה גנב, בועל שפנים ואוכל קטינות וכל טענה תעלה בתקופה אחרת, לאחר שהזימו את הקודמת ובסוף ימצאו שמכול ההאשמות מה שהתגלה היה שאתה מלטף את ארנב המחמד שלך יותר מדי ושהתלבטת כמה דקות לפני שהחלטת להודיע למשטרה על סכום כסף נכבד שמצאת ברחוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:43

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר