לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2017, 09:58
  Hanan112 Hanan112 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.17
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "אני מניח שכל זה קרה בעקבות מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fang
אני מניח שכל זה קרה בעקבות מה שסיפרת באשכול הקודם - סרבו לך לעבור מחימוש לקרבי
אמרת שאתה לא רוצה לעשות בעיות וביקשת המלצה לדרך ראויה.
אז לא רק שעשית בעיות, עשית את הבעיות!
מה אתה מצפה לשמוע? להמשיך עם העריקה? ממש לא, תחזור מייד ותתייצב כמו גבר, קח אחריות על המעשים שלך.

כשתסיים את העונש תוכל שוב להגיש בקשה אם כל זה עדיין יהיה אקטואלי
בהצלחה

נכון זה קרה בעקבות הבקשה שהגשתי.אבל היא לא התקדמה לשום מקום.המפקד סירב לחתום לי ואמר כי לא צריך שאני יהיה בקרבי ואני יכול לתרום גם בחיל חימוש.אחרי ששמעתי את זה לא יכולתי אז ברחתי.

בקשר לעונש והשיפוט.קצין באיזה דרגה ישפוט אותי?
ביחידה או בבית דין צבאי

ותודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2017, 09:00
  jhonny jhonny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.16
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hanan112 שמתחילה ב "ברחתי מהבסיס אחרי שקיבלתי כלא.מה יהיה העונש ומי ישפוט אותי"

לא הבנתי מה יעזור לך להוסיף גם נפקדות ועריקות על העברות שכבר ביצעת.
עשית שטות לדעתי עדיך לך לחזור בהקדם האפשרי ולקחת אחריות על מה שעשית.
מה נסגר עם בקשת ההעברה שרשמת עליה בזמנו? אתה מבין שהתנהגות כזו מדווחת ?
גם לחיילים בקרבי יש בעיות ולא מעט נשלחים לכלא זה לא סוף העולם רק מוריד את הסיכויים.
תלך תתייצב כמו גבר תדבר במשפט על הסיבות ושאתה מבין שגם במעידה הראשונה לא היתה בסדר ושטעית בשיקול הדעת בריחה, תסביר למה ושיש לך מוטיבציה לעבור ולשרת את המדינה בתפקיד קרבי.
אני מניח שיש ברקע תסכול מהמצב אתה יכול לאמר גם את זה.

נערך לאחרונה ע"י jhonny בתאריך 05-08-2017 בשעה 09:07.
ישן 05-08-2017, 10:02

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי jhonny שמתחילה ב "לא הבנתי מה יעזור לך להוסיף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jhonny
לא הבנתי מה יעזור לך להוסיף גם נפקדות ועריקות על העברות שכבר ביצעת.
עשית שטות לדעתי עדיך לך לחזור בהקדם האפשרי ולקחת אחריות על מה שעשית.
מה נסגר עם בקשת ההעברה שרשמת עליה בזמנו? אתה מבין שהתנהגות כזו מדווחת ?
גם לחיילים בקרבי יש בעיות ולא מעט נשלחים לכלא זה לא סוף העולם רק מוריד את הסיכויים.
תלך תתייצב כמו גבר תדבר במשפט על הסיבות ושאתה מבין שגם במעידה הראשונה לא היתה בסדר ושטעית בשיקול הדעת בריחה, תסביר למה ושיש לך מוטיבציה לעבור ולשרת את המדינה בתפקיד קרבי.
אני מניח שיש ברקע תסכול מהמצב אתה יכול לאמר גם את זה.

הנפקדות הזאת פוגעת בסיכוים שלי לעבור לקרבי?
בכול מקרה אני מתכוון לחזור ולסיים את זה.אני רק רוצה לדעת מי ישפוט אותי קצין באיזה דרגה ואם בגלל שברחתי ממשמורת זה נחשב עבירה פלילית
ישן 05-08-2017, 14:04

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Byte Me שמתחילה ב "תתחיל בזה שתעבוד נכון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Byte Me
תסגיר את עצמך, תוך כדי תגיש מכתב לנציב קבילות חיילים תסביר שאתה עשית טעות ואתה מבין אותה ומתחרט.
תכתוב להם שהדבר נבע מהמטובציה הגבוהה שלך לשרת והסירוב גרם לך לחשוב שזאת הדרך היחידה.
תרשום שאתה מבקש לתקן את דרכיך וכן רוצה להגיע לקרבי.

תודה.אני יעשה את זה
ונציג קבילות חיילים מטפל בדברים כאלו או שרק תלונות נגד מפקדים וכו'?אבל השאלה בקשר לקרבי האם הסיפור גמור בגלל הנפקדות.או שאני עדיין אוכל להגיע לקרבי שאני אסיים את העונש שלי?
אני לא חייל בעייתי פשוט עשיתי את זה בגלל שלא רוצים להעביר אותי לקרבי.

אני רוצה לתרום למדינה לעשות שירות חשוב אבל לא נותנים לי ובגלל זה הייתי נפקד.שופטים יתחשבו אם אני אגיד את הדברים האלו נכון?
כי זאת האמת
ישן 05-08-2017, 19:34
צלמית המשתמש של תבור - tar 21
  משתמש זכר תבור - tar 21 תבור - tar 21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hanan112 שמתחילה ב "ברחתי מהבסיס אחרי שקיבלתי כלא.מה יהיה העונש ומי ישפוט אותי"

אין לי מספיק ידע בשביל לעזור לך בסיטואציה שאליה הדברים התגלגלו.אצלי הסיפור היה שונה ממה שאתה מתאר ( היה שיתוף פעולה מלא של המפקדים).כל מה שיש לי להגיד זה שאני מצטער מאוד לשמוע שהדברים הגיעו לאן שהגיעו ואני מאחל לך המון בהצלחה ומציע לך להמשיך במאבק נחוש בדרכים המקובלות גם אם כל מיני אנשים יגידו לך שאין סיכוי.ואל תשכח גם שיש הרבה דרגים מעל המפקד שלך.למיטב ידיעתי הוא לא זה שמחליט אם לאשר לך לעבור לקרבי או לא,הוא יכול רק להמליץ או לא להמליץ בטופס 55. אם לא תצליח בשום אופן לשכנע אותו להמליץ עליך תבקש ממנו לפחות לכתוב שהוא לא ממליץ כי אתה יכול לתרום גם בחימוש/כי חסר כח אדם/ווטאבר/ ושיציין שזה לא כי אתה חייל גרוע - אבל בשביל זה אתה צריך קודם כל לחזור לצבא.

לגבי המשפט - אני כמעט בטוח שאתה יכול להישפט רק מול קצין,ייתכן שיש לך גם זכות לדרוש להישפט מול דרגה בכירה יותר מהקצין שלך.במקומך הייתי חותר להישפט מול דרגה גבוהה עד כמה שיותר ושם הייתי מסביר שאתה מכיר בכך שעשית טעות קשה אבל אתה מתוסכל מאוד מזה שלא נותנים לך להיות לוחם למרות שיש לך את כל הנתונים והיית לפני הצבא במכינה וקבוצת הכנה ואתה באמת מאמין שמקומך בקרבי. בהצלחה!
ישן 06-08-2017, 13:12

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "אין לי מספיק ידע בשביל לעזור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תבור - tar 21
אין לי מספיק ידע בשביל לעזור לך בסיטואציה שאליה הדברים התגלגלו.אצלי הסיפור היה שונה ממה שאתה מתאר ( היה שיתוף פעולה מלא של המפקדים).כל מה שיש לי להגיד זה שאני מצטער מאוד לשמוע שהדברים הגיעו לאן שהגיעו ואני מאחל לך המון בהצלחה ומציע לך להמשיך במאבק נחוש בדרכים המקובלות גם אם כל מיני אנשים יגידו לך שאין סיכוי.ואל תשכח גם שיש הרבה דרגים מעל המפקד שלך.למיטב ידיעתי הוא לא זה שמחליט אם לאשר לך לעבור לקרבי או לא,הוא יכול רק להמליץ או לא להמליץ בטופס 55. אם לא תצליח בשום אופן לשכנע אותו להמליץ עליך תבקש ממנו לפחות לכתוב שהוא לא ממליץ כי אתה יכול לתרום גם בחימוש/כי חסר כח אדם/ווטאבר/ ושיציין שזה לא כי אתה חייל גרוע - אבל בשביל זה אתה צריך קודם כל לחזור לצבא.

לגבי המשפט - אני כמעט בטוח שאתה יכול להישפט רק מול קצין,ייתכן שיש לך גם זכות לדרוש להישפט מול דרגה בכירה יותר מהקצין שלך.במקומך הייתי חותר להישפט מול דרגה גבוהה עד כמה שיותר ושם הייתי מסביר שאתה מכיר בכך שעשית טעות קשה אבל אתה מתוסכל מאוד מזה שלא נותנים לך להיות לוחם למרות שיש לך את כל הנתונים והיית לפני הצבא במכינה וקבוצת הכנה ואתה באמת מאמין שמקומך בקרבי. בהצלחה!

תודנ רבה חבר.אני מקווה שיתחשבו בי ובסיבות שלי.אני לא אפסיק להלחם לרגע.נד שאהיה קרבי.לא משנה מה הם יעשו הם לעולם לא יצליחו להכניע אותי.לעולם!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר