לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה למבקרים חדשים שמגיעים לכאן - יש קבוצת ווטסאפ בניהולו של יואב הוזמי צרו עימו קשר להצטרפות לקבוצה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית > דגמי נייר
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2017, 08:25
  דן7 דן7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.13
טמפסט - מאלי 1:33

ראשית זה לא נסיון להעיר פשוט אני לא מאמין שיש עוד מה לעשות למעט הצגת דגם זה או אחר
שנית - מה פתאום הסטייה לקנה מידה גדול, בדר"כ אני בונה ב1:100 והסביבה
אז הסיפור הוא כזה: לפני אי אלו שבועות טיילתי עם אשתי בוורשה וכמובן שחיפשתי שם דגמים, למרבה ההפתעה זה לא ממש נפוץ ועוד יותר מפתיע שאשתי מצאה לי חנות דגמים קטנה ומטריפה ממוקמת בחנות ספרים גדולה לא רחוק מאולם הפילהרמוניה. כמובן שביקרתי שם ומצאתי כמה דגמים חביבים מכיוון שירא כי טוב המשכתי חיפוש בארץ באינטרנט אחר דגם אווירון ההדרכה החדש של חיל האוויר ומצאתי אותו באתר GPM ובהנחה, הזמנתי לי אותו ועוד 2 אווירונים בהנחה וכך הגיע אלי דגם של מאלי 1:33 משנת 1997 של טמפסט במחיר מצחיק של 6 זלוטי שזה בערך 6 ש"ח. היו לי ספקות לגבי בנייתו לאחר שהגיע קרטון בעובי קילומטר בערך , בסופו של דבר יצא דגם חביב למדי של טמפסט 2 (לא האווירון ששירת במלחמת העולם אלא שיפור מאוחר יותר) כמובן עם הסתייגות לגבי הרמה הכללית שממש לא מזכירה את הדגמים המודרניים יותר, מה שהכי מפריע לי בדגם זה חוסר בבתי כני נסע ובנוסף נראה לי כי החופה לא היה מזיק לה תכנון טוב יותר, על כול מקרה הטמפסט הוא הראשון מתוך שלישיה של אווירונים מתוצרת הוקר והתכנון של סידני קאם, השניים הבאים בתור הם הטייפון שהגיע במשלוחה עם הטמפסט וכן האריקן שנקנה בוורשה (30 ש"ח\זלוטי).
אז חברים יקרים - סעו לכם לפולין מדינה משהו משהו וטיול בין הטובים שהיו לי, קנו לכם שם דגמים ואולי גם תבנו אותם, וזה הרבה יותר כיף לחפש דגם הארונית כמו של תקליטים של פעם ולבחור במישוש
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2017, 14:45
צלמית המשתמש של solo67
  משתמש זכר solo67 solo67 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.09
יפה לך דן....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דן7 שמתחילה ב "טמפסט - מאלי 1:33"

אישתי הייתה לפני חודשיים בוורשה ושלחתי אותה לצייד דגמים .....לאחר שבקרה בערך בעשר חנויות של empik שאמורות למכור דגמי נייר (ע״פ מקורות יודעי דבר ) ולא מצאה כלום מצאתי בפוקס חנות שנקראת ״גאדר מודל״ ושלחתיה לשם....
ואכן ,הם מחזיקים שם בנוסף לדגמי פלסטיק ,עץ וכ״ו גם דגמי נייר .

גם אני הייתי סבור שכל פולני שני ברחוב שתשאל אותו על דגמי נייר ידע על מה מדובר אבל רובם לא מודעים לעניין בכלל ...בכל זאת פולין היא מעצמה בתחום הזה.

מכל מקום המוכר המנומנם שהיה בחנות לא ידע את נפשו מרוב אושר כשהבין שאשתי מדברת איתי בפייסטיים online ושאני ״ ממשש ״ דרכה את הסחורה ....נראה לי שעשינו לו את החודשית ברבע שעה חחחח

חוץ מזה נראה לי שדגם בקנ״מ ״רגיל״ ראויי לצביעת עובי הנייר
לפחות לא צריך זכוכית מגדלת כדי לראות אותו

ישר כח ידידי

ישן 02-08-2017, 07:45
  דן7 דן7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.13
האמת שאין לי כתובת
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ניר צ שמתחילה ב "יפה!"

למרות שאם שמים אותי היום בורשה אני מגיע לחנות בלי בעיות, קצת סימני דרך: אולם הפילהרמוניה נמצא בשדרה גדולה ומרכזית, בסביבה שלו ולא מדובר ביותר מ5 דקות של טיול יש חנות ספרים גדולה מאוד, בקומה השניה יש חדרון קטן וחביב שהוא חנות דגמים (אגב- בעיקר פלסטיק)עם מבחר קטן אך נחמד. שחיפשתי באינטרנט חנויות כנראה שיש עוד אבל באזור הפחות מתויר של ורשה מעבר לויסלה, למי שמגיע עם בת הזוג זה לא ממש בסקופ לחפש דגמים. בהמשך למה שמשה סיפר, הדפסתי תמונות של עמודים קדמיים של דגמים כדוגמא וכשהצגתי אותם בדר"כ אנשים לא ידעו מה זה לא כל שכן איפה יש חנות . ולכול הצובעים, משום מה אני ממש לא אוהב צבעים לעיתים נדירות אני מוציא את הטושים לתיקון זה או אחר, ברוב המקרים אני נהנה פשוט לבנות, לגזור לקפל וליצור דגם, פחות מעניין אותי אם החופה שטוחה או קעורה מדי או הספינה ארוכה במטר מהמקור. אם אני מתרכז במשהו זה לנסות להגיע לבנייה נקייה , קווים ישרים וחלקים מותאמים או במילים אחרות בנייה, בדגמים מודרניים מדוייקים צביעת עובי הנייר פחות מודגשת ובכול מקרה זה לא ממש כוס התה שלי, מתנצל מראש.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר