לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2017, 10:48
  Avi.vargas21 Avi.vargas21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.17
שאלה כלי יריה .נשק מצליחים להשיג אישור רופא ???

היי חברים .. תודה מראש לכל המגיבים ! אני מתנדב במשטרה ועברתי מטווחים על m16 עכשיו התחלתי תהליך לרשיון לנשק פרטי
השאלה שלי האם כל רופא שמעיין בתיק הרפואי יכול לתת את האישור הרפואי לכלי יריה .
הייתי אצל רופאה לדעתי קצת קשוחה בלי קשר .. והיא התעקשה שהיא לא נותנת אישור אם היא לא מכירה .
עכשיו בלי עין הרע אני בריא ומבקר פעם בשנה או שנתיים ביקור קצר כל פעם מקום אחר אולי לאיזה תרופה נגד התקררות חד פעמית .
קיצור מה אני עושה במצב כזה איך אדע לאיזה רופא לפנות . ?? כל רופא יגיד שהוא לא מכיר אותי .. חח
שאלתי אותה אם אני יצטרך לבוא פעמיים בשבוע כדי שהיא תכיר אותי ?!... בכל מקרה אם למישהו יש מושג מה עושים אודה לו מאוד !!!

נערך לאחרונה ע"י Avi.vargas21 בתאריך 01-09-2017 בשעה 10:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-09-2017, 07:36
צלמית המשתמש של DZZ
  DZZ DZZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.07
כדי שתבין את מהות "הקשיחות"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Avi.vargas21 שמתחילה ב "כלי יריה .נשק מצליחים להשיג אישור רופא ???"

בעניני רישיונות לכלי ירייה ולכלי רכב: ישנה תקנה הקובעת שעל הרופא לא רק לדקדק בעניין מתן אישורים אלה, אלא יש עליו חובת דיווח לרשויות על כל מקרה שבו מטופל שלו, שכבר יש לו רישיון, מסכן את עצמו או את הציבור עקב מחלה, מגבלה או טיפול תרופתי (לרבות אלכוהול וסמים, אגב). בעקבות כל דיווח שכזה מושעה הרישיון, ולאחר בדיקה ניתן לשלול אותו. התקנה לא חלה על רופאים בלבד, אלא שאי דיווח או אי דיווח אמת מצד הרופא, גורר כנגדו עונש כפול ממה שקבוע בחוק כנגד מי שאינו רופא!

לא קשה להבין שישנם רבים שלא קבלו אישור שכזה, לרוב מסיבה טובה, והם "מסתובבים" בין רופאים במטרה להפיל מישהו בפח! מסיבה זו, רופא שאינו מכיר אותך לרוב יסרב לתת את האישור. מספר הפרוטות המשולמות לו עבור שרות זה אינן שוות את הרישיון שלו.

כפי שהציעו לך - לך לרופא המטפל שלך. יש לו את התיק הרפואי שלך עם כל ההיסטוריה, ויש לא האפשרות לבצע בדיקות נוספות כנדרש.
ישן 03-09-2017, 16:10
  amitaikl amitaikl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Avi.vargas21 שמתחילה ב "כלי יריה .נשק מצליחים להשיג אישור רופא ???"

היחיד שיכול לתת לך אישור כזה הוא רופא משפחה.
כיון שאתה חבר בקופת חולים, ברר מי רשום כרופא המשפחה שלך וגש אליו.
מציע לפני שאתה עושה זאת לבדוק באתר של המשרד לבטחון פנים אם אתה עומד בקריטריונים לזכאות, אחרת חבל על הזמן והכסף שלך (אישור רופא עולה 100! ש"ח)
שמעון אבידן
מפקד חטיבת "גבעתי", תש"ח

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר