לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2017, 10:19
צלמית המשתמש של סיורניק
  משתמש זכר סיורניק סיורניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hanan112 שמתחילה ב "מה הסיכוי שלי לעבור תפקיד לתפקיד אחר?זה ממש חשוב לי"

אני לא מכיר את היחידה הספציפית, אבל כמה דברים לזכור לגבי הסיכוי לקבל דבר כלשהו בצבא:

1. פרוטקציה וקשרים תמיד יעזרו יותר מסתם שליחת טופס בקשה. זה נכון לגבי קשרים עם היחידה שאתה רוצה להגיע אליה וגם לגבי קשרים ביחידה שאתה רוצה לצאת ממנה. מספיק מג"ד אחד נקמן שישלח אותך בפרינציפ להיות מש"ק בבה"ד 1 רק כדי שלא תקבל את מה שביקשת.

2. לא כתבת מה אתה יכול לתרום לתפקיד, או למה שיבחרו דווקא בך לעומת כל מלש"ב שמגיע מהבקו"ם. האם אתה יודע ערבית היטב? האם יש לך נסיון או ידע מהאזרחות בתפקיד דומה?
גם אם כן, סעיף מספר 1 עדיין תקף.

3. צבא לא אוהב שינויים ובקשות. אתה צריך מנגנון לחץ אחרת נוח מאוד לכולם פשוט לא לאשר לך. כרגע אתה עוד אחד מאלף חיילים שלא מרוצים בתפקיד, אף אחד לא יתאמץ בשבילך או ייקח סיכון בשבילך אם הוא לא מכיר אותך.
ככל שתמצא דרך שימליצו עליך (דרך קצין שאבא שלך חבר ילדות שלו, דרך פקידת לשכה שהייתה איתך בגן וכו') כך הסיכויים עולים.

4. ראה סעיף 1.

עריכה: עכשיו ראיתי שאתה אותו בחור עם הנפקדות והמשפטים. עשית הרבה רעש ביחידה שלך. אני באמת מקווה שלא יתנקמו בך - הם יכולים להעביר אותך, אבל לא בהכרח למקום שרצית.
מאחל לך בהצלחה, וגם אם לא תקבל מה שרצית, תזכור שצבא זה פרק קטן מאוד בחיים. קח הכל כחוויה וכהזדמנות ללמוד.

עוד עריכה - אתה יורה כאן בפורום בקשות ויחידות שאתה רוצה בקצב של תת מקלע. קודם קרבי, אחר-כך ג'וב, עכשיו מתא"פ. נשמע שאתה לא מאופס על עצמך (זה בסדר זה בא עם הגיל).
תחשוב טוב טוב עם עצמך, אם עכשיו נוח לך ואתה יכול לעבוד, האם שווה לך לעשות עוד רעש וצלצולים כדי להשיג איזשהו תפקיד שאין לך מושג לגביו אבל החלטת שהוא תפור עליך ושבו אתה תורם יותר.
אולי עדיף לך לסיים את השירות בצורה מכובדת בלי דרמות נוספות ולהתקדם בחיים.

"צה"ל הוא הצבא הערבי הטוב במזרח התיכון" - עזר וייצמן (על זרוע היבשה)

נערך לאחרונה ע"י סיורניק בתאריך 05-10-2017 בשעה 10:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר