לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-10-2017, 00:34
  Blackfin25 Blackfin25 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.09
עזרה לגבי אקדח יריחו-941 Jericho Baby DE III

שלום לכולם. אולי חלק מכם יכולים לעזור לי להבין ולהבדיל בין הסוגים השונים.
אני נמצא בחו"ל ומעונין לקנות את אחד מהדגמים הבאים של היריחו 941.
האקדח ישמש ברוב כמעט מוחלט כאקדח מטווח ותחרות לירי מדויק כך שמשקל וגודל לא מרתיעים אותי.
העניין הוא כזה יש פה את חברת IWI שמיבאת את דגם 941 לדגמיו וכול הדגמים מגיעים עם ניצרה על גוף האקדח וקנה פוליגני אני אישית מעונין בפול סייז עם גוף ברזל.

חברה אחרת בשם Magnum Research מייבאת את מה שהם קוראים לו Baby Desert Eagle III
אישית אותי לא מעניין איך יבואן אחד קורא לאקדח בשם זה או אחר אלא מה Baby DE III מגיע לכאן כשעל הגוף חרוט BUL LTD ISRAEL ובנוסף הוא מגיע עם משמיט פטיש/ניצרה על המחלק ובנוסף היבואן טוען (וכמה משתמשים ביוטיוב) שההדק טוב יותר מהיריחו והקנה הוא לא פוליגני אלא MATCH GRADE והוא יותר מדויק מהיריחו-941.
עכשיו עד כמה שידוע לי חברת בול מבינה דבר או שניים באקדחים והיא מייצרת אקדחים לתחרויות ברמה די גבוהה, אז שאלתי האם עד כמה שידוע לכם יש דברים בגו ואצל מי ניתן לברר את העניין.
כמובן שאני מעונין באקדח שהוא יותר מדויק וההדק יותר טוב רק שמנסיוני אקדח עם משמיט ההדק "פחות" טוב בד"כ מאותו אקדח ללא משמיט.
תודה מראש...

https://www.magnumresearch.com/Baby...t-Eagle-III.asp

https://iwi.us/product/j941f/

נערך לאחרונה ע"י Blackfin25 בתאריך 23-10-2017 בשעה 00:38. סיבה: .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-10-2017, 21:38
  jhonny jhonny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.16
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Blackfin25 שמתחילה ב "צודק מאה אחוז. יש לך אולי קצת..."

האמת שלא ומכמה סיבות.
1.למיטב ידיעתי בול לא מוכרים את תוצרת הייצור הזה כאן בארץ אולי הסכם זכויות? בול חברה ידועה בזכות הדגמים שלה ל1911 הM5 והצרוקי שהוא הגרסה שלהם לCZ75 בדומה ליריחו יש גם דגמים ספורטיביים ששמעתי שמאוד מוצלחים.
2.היות ושיטת הנשיאה הנפוצה בישראל היא ללא כדור בקנה אין כמעט מקום בשוק הזה למשמיטי פטיש היות ולרוב המשתמשים זה מפריע לדרוך ואם זה משמיט ונצרה אז בכלל.
3.אם אתה מחפש הדק טוב לעניות דעתי הכי טובים הם בגרסאות הSA דווקא אצל רוב היצרנים.
3.בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות סביר שתמצא סוחר אזורי גדול שמחזיק את 2 הדגמים ותוכל לנסות אותם ביד או בירי, לפעמים הבדלים מינוריים בהנדסת האנוש משמעותיים יותר מקנה כזה או אחר.
4.לי היה יריחו עם קנה פוליגוני והוא היה אחלה למרות שלדעתי הסיבה לקנה הפוליגוני היא עמידות במספר כדורים גבוה ולא למען דיוק.
בהצלחה.
ישן 30-10-2017, 02:48
  Blackfin25 Blackfin25 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שרקן שמתחילה ב "בעיקרון, אני נגד החברה הזו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שרקן
בעיקרון, אני נגד החברה הזו שזרקה את מדינת ישראל ויצאה לניכר.

למיטב זכרוני, גם כשהאקדחים עדיין יוצרו כאן, הם היו זולים יותר בחו"ל

ולא! לא בגלל בעלי חנויות הנשק.

למיטב הבנתי גם היריחו וגם BDE-III מספר חלקים מיוצרים/מורכבים בישראל.
אני דווקא כן מעוניין לקנות תוצרת ישראל למרות שאני יכול לקנות CZ-75 באותו המחיר, וטנפוליו שלמיטב הבנתי רוב החלקים של שני "תוצרת ישראל" הנ"ל מיוצרים במפעליו אני יכול לקנות בכמעט $100 פחות
אני עדיין מעדיף לתמוך ולו במעט בתוצרת ישראל.
ולגבי הסיפא שלך קראתי איפושהו ברחבי הרשת אחד מראשי חברת בול שאמר משהו כמו שבסוף היום אחרי כל המיסים והעמלות שהמדינה גובה הם נשארים ביד עם פחות מ10% לכל כלי שנמכר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר