לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2017, 00:07
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
שרה האקבי-סנדרס: הנשיא בא לוושינגטון ליבש את הביצה

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

בימים האחרונים שמעתי בתקשורת הישראלית דברים מטרידים בענין טראמפ. מן נסיון לייצר אווירה, נסיון להגחיך את הנשיא, מעין פרסום של דברים שלא נאמרו באופן מדויק או תרגום מגמתי של דברים שמביעים יותר את דעתו של העיתונאי.
החלטתי להביא את הדברים בשם אומרם. אפשר להקשיב לדוברת הבית הלבן שרה האקבי-סנדרס בתידרוך לתקשורת במספר תחומים כמו הקלות במס חברות ההסכם עם אירן בטוח הבריאות והעימות עם בכירי הרפובליקנים.

השאלות מתחילות בערך בדקה 3:30

ב 8:48 תוקפת את הסנטור הרפובליקאי בוב קורקר יו"ר ועדת יחסי החוץ של הסאנט. טוענת שעבד עם ננסי פילוסי והמנגנון של הממשל הקודם כדי לסלול את הדרך הכשיר ו"לפרוס את השטיח האדום" עבור חוזה הגרעין עם אירן.

9:38 תוקפת את הרפובליקנים שפזרו הבטחות ולא מקיימים (למשל בנושאי מיסוי חברות ובטוח הבריאות).

בענין "מינויים" דקה :22

בענין אירן כל הרעש בתקשורת הישראלית נראה ללא בסוס. טראמפ רק הודיע שגיבש את המדיניות אך טרם הוציא הודעה על פרטי המדיניות החדשה.

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 11-10-2017 בשעה 00:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-10-2017, 02:49
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "שרה האקבי-סנדרס: הנשיא בא לוושינגטון ליבש את הביצה"

אני עדיין עומד מאחורי הדיעה שטראמפ לא סוגר שנה בבית הלבן.

לגבי הביצה ?
טראמפ הוא ביצה מהלכת, הוא תמיד היה ביצה, כל המשפחה שלו ביצה
באנגלית זה נשמע יותר טוב
כל מי שהאמין לטראמפ הוא שוכן ביצה בעצמו
כל מי שלא האמין לטראמפ אבל רצה בלאגאן בבית הלבן - גם קיבל את הבלגן, וגם מועמד להיות שוכן ביצה

השארתי מישהו מחוץ לביצה ?

ושרה האקבי סנדרס, היא אישה שכירה, מרוויחה בערך 180 אלף דולר בשנה שקמה כל בוקר לעבודה ועומדת ומשקרת.
משקרת שקרים
מעוותות מציאות
ומשקרת ומשקרת משקרת משקרת

השארתי איזה שקר בחוץ ?

בהצלחה עם הבית הלבן הזה

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 11-10-2017, 06:06
  rpi rpi אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אני עדיין עומד מאחורי הדיעה..."

בווידיאו נראה שהדוברת היא שולטת לא רע בחבורת הכרישים. למרות שהם מנסים שאלות מתחכמות ומביכות היא לא מתבלבלת, הגיעה מוכנה וטיפלה בענין באופן יעיל למדי.

מעבר להקראת ההודעות מרבית דבריה כללו הצגת עמדת הבית הלבן בנושאים השונים. לא סביר ששיקרה: למשל בשאלה האם על קורקר להתפטר, המסר שלה ברור והגיוני, אז למה לשקר?

בולט לאוזן שהיא מנסה להדגיש שעמדות הבית הלבן עיקביות סבירות והגיוניות. זה אקט חיובי משום שזה מחייב ומתעל את הבית הלבן בהתאם לעמדות הרשמיות ויוצר מסלול מתקן לשגיאות. מובן שמתנגדי הבית הלבן היו רוצים לראות אותו טובע בשגיאות, אבל מי שאדיש, זה שיכול להצביע שמאל או ימין, זה שלמעשה קובע את תוצאות הבחירות, זה סיפור אחר.

אתה צריך לזכור שהבורסה בשיא היסטרי. בולט למדי מעשה העיתונאים שמציגים כל דבר כאילו הנשיא מייצר איזה קטסטרופה נוראית - עד כדי מלחמת עולם שלישית היגיעו. הם נראים נואשים, וככל שהם יציגו יותר שטויות מעמדו לדעתי ילך ויתחזק. בכל מקרה השנה שלך הולכת ומתקצרת, האם היית רוצה לשקול לשנות את ההימור?
ישן 12-10-2017, 17:23
  rpi rpi אינו מחובר  

קטעים אז למדנו שאתה גם עשיר וגם חובב הון סיכון
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אני אמרתי שזו דעתי, לא..."

אחד הדברים שטראמפ שם על דגלו בבחירות היה "ייבוש הביצה הפוליטית" בוושינגטון. הוא שם עצמו בחזית מול כל אותם פוליטיקאים מקצועיים, לוביסטים ואנשי התקשורת שמזינים אחד את השני ומרקיבים את הפוליטיקה על חשבון משלם המיסים, ואין זה משנה אם זה מימין או משמאל. אני מסכים זה בהחלט סיכון פוליטי והוא עלול למצוא את עצמו בחוץ. אבל תזכור שאוקטובר כמעט מאחורינו. חגי השנה החדשה מתקרבים עם טרפת הקניות, למי יהיה ראש להתעסק עם טראמפ?

אני לא מחובבי טראמפ מכל מיני סיבות ידועות שאת חלקן הזכרת, אבל לדעתי בענין הזה הוא צודק. בכל מקרה אני מעריך שמצב הבורסה מייצב אותו במסמרות של ברזל.

אם תוריד את הוויכוח האין סופי שבין שמאל לימין, ברור שטראמפ מתעמת על כמה נקודות משמעותיות מנקודת המבט הישראלית והיא שקובעת את עמדתי. נכון לספינים העדכניים להיום מדובר בחזית האירנית (ובאופן עקיף הגרעין הצפון קוריאני) והסיפור הפלסטיני. אני באופן אישי מאחל לו הצלחה בשניהם.

ובענין הון סיכון - עדיף להשקיע בסטרטאפ. לפחות תפסיד בשביל החבר'ה הטובים

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 12-10-2017 בשעה 17:48.
ישן 12-10-2017, 23:56
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "אז למדנו שאתה גם עשיר וגם חובב הון סיכון"

לא עשיר ולא חובב הון סיכון, סתם צודק, אני גם מוכן להתערב איתך על עשרה.
לא כי יש לי, אלא כי אתה תיתן לי.

עכשיו מה עדיף ? פוליטיקאי רקוב ? או קבלן רמאי ושקרן ?
טראמפ היה שקרן ורמאי עוד לפני שנחבר וזו עובדה מוגמרת. אני לא מוכן להתווכח על זה, ומי שמערער שיגיד ואדע לא להתדיין איתו.
אז טראמפ הרמאי והשקרן הפך לנשיא, והפלא ופלא, נשאר שקרן ורמאי.
אגב מי שחושב שהגזמתי בשורה שמעל, שיחפש את טראמפ ותנועת ה BIRTHER שהוא ניצח עליה.
זה קצת מעבר לשקרן, זה בן זונה אמיתי.
אז מה אמרת לגבי ייבוש הביצה ?
על ידי הבאת קבלן שמתמחה בפשיטות רגל שהפסיד 25 מיליון במשפט שקבע שהוא רמאי ?
מה כולם חשבו ?
טראמפ הוא ביצה מהלכת.
המשפחה שלו הואשמה ועוד תואשם בפלילים, מה לעזאזל חשבת ?
שהגנב יפסיק לגנוב ? שהשקרן יפסיק לשקר ? שהסוטה יפסיק לסטות ?
זה הבן אדם, הוא לא השתנה מלפני הבחירות, וכל מי שבחר בו הוא או מטומטם (ו/או תמים) או רשע.
בא נראה מה יהיה אחרי ההודעה שלו לגבי אירן.
עוד מהלך מטומטם של נשיא מטומטם.

john reese

ישן 13-10-2017, 02:59
  rpi rpi אינו מחובר  

וואו, אתה חם. בוא ננסה לפרק את הבעיה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "לא עשיר ולא חובב הון סיכון,..."

רקב השחיתות דבר בעייתי מבחינתי יותר מנשיא שקרן. משך הזמן ועומק נגע הרקב חוצה מפלגות, ממשלות ומועדי בחירות ולפיכך דורש תהליכי ניקוי מורכבים לרבות הרחקת הרקובים מהפוליטיקה. לנשיא שקרן בארהב יש פג תוקף. חוץ מזה רוב מוחלט של הפוליטיקאים משקר סידרתי.
וגם אם אתה צודק זה לא רלבנטי. האיש נבחר למרות מה שכתבת ואי אפשר לתקן את העבר, רק לשנות את העתיד.

לפיכך שתי שאלות היסוד הרלבנטיות להרחקתו מתייחסות ל: א. יכולתו / בריאותו הנפשית ב. מוטיבציה /שאיפות.

אין לי דרך לקבוע האם האם במצב נפשי או חסר יכולת תפקוד באופן שמחייב את הרחקתו, אבל ברור שיש מסביבו מספיק אנשים שיעצרו אותו אם צריך. בינתיים לא ראינו מעשי טירוף.

אם הוא במצב מתפקד, נשאלת השאלה מה מניע אותו: האם הוא רוצה להזכר כנשיא טוב או שרוצה לעשוק לגנוב ולהעשיר את משפחתו. כל הסימנים מראים שיש לו מוטיבציה עצומה להיזכר כנשיא מצטיין ואין סימן לשחיתות כלכלית מכל סוג שהוא.

מכאן נובע שצריך לשאול מה ממכלול פעולותיו נראה שלילי ומה נראה טוב עד סביר.

האם אתה חושב שההרחקה מאונסקו חיובית או שלילית?
האם ההתקרבות בין החמס לרשות נראים לך מהלך חיובי או שלילי?
האם ההתייצבות לצד ישראל בשאלה האירנית נראית חיובית או שלילית?

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 13-10-2017 בשעה 03:17.
ישן 12-10-2017, 10:01
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אני עדיין עומד מאחורי הדיעה..."

איפה הייתהב8 השנים האחרונות? השקרים של הבית הלבן לא הפריעו לך אז?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 12-10-2017, 19:21
  rpi rpi אינו מחובר  

עוד לא יבש הדיו וטראמפ ממשיך ומכה ברפובליקנים: מכריז על השינוי בבטוח הרפואי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "שרה האקבי-סנדרס: הנשיא בא לוושינגטון ליבש את הביצה"

https://www.nytimes.com/2017/10/12/...WT.nav=top-news

Foiled in Congress, Trump Signs Order to Undermine Obamacare

המהלך הוא סטירה מהדהדת בפניהם של הרפובליקנים שניסו לעכב את השינוי שמהווה להערכתי קמפיין מאורגן. משהו קורה, טראמפ פועל לרוחב בחזית הפוליטית שחלקו רלבנטי מאוד לישראל:

1. הפרסום בענין קספרסקי והתרומה של המודיעין הישראלי
2. באום ישראל יחד עם ארה"ב: נתניהו הורה להכין את הפרישה מאונסק"ו
3. פרסום מסיבי בענין ניסיונות להסכם הפיוס הפלסטיני. בנוסף דיווח של YNET: משלחת ישראלית הגיעה למצרים על רקע פגישת פתח-חמאס בקהיר
4. ההסכם עם אירן וההודעה בפוקס ...
5. צפ"ק

ועוד

אנו חוזים בקמפיין תקשורתי/פוליטי בכמה חזיתות עם הרבה ארועים. ברור שיש תאום חזק בין ישראל לארה"ב. האם יצליחו לשמר מומנטום חיובי?

התקשורת הישראלית ניסתה להציג קריסה פוליטית של טראמפ. נתקלתי לפני כ 3 שעות במאמר ב YNET על הקריסה הפוליטית של טראמפ ומשום מה הוא נעלם וכנראה חזרו בהם. הארועים מהירים, מצב מענין

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 12-10-2017 בשעה 19:31.
ישן 13-10-2017, 04:29
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "עוד לא יבש הדיו וטראמפ ממשיך ומכה ברפובליקנים: מכריז על השינוי בבטוח הרפואי"

טראמפ מכה באמריקאים
המגזר שיפגע ברובו הוא יותר רפובליקאי, זה איכשהו מסדר את הכותרת השגוייה שלך

הניתוח שלך שגוי לחלוטין, ומה שטראמפ עושה זה לנער אנשים מביטוח
הוא לא אוהב שהממשלה עוזרת לחלשים, אז הוא, במהלך מבריק, חתם על צו שאמור לבחון ולאפשר הוזלת עלויות הביטוח, על ידי הורדת מרכיבי הכיסוי הרפואי.
כלומר זאת לא הנחה, זה פשוט מוצר קטן יותר בזול יותר.
אה, ולא תהיה שום רגולציה או בקרה על התוכניות הזולות האלה.
והמבטחים יוכלו לאכול את המבוטחים לארוחת צהריים.
זה בקצרה מה שטראמפ מעוניין שיקרה.
ולכן הוא חתם על הצו המטופש היום.

john reese

ישן 13-10-2017, 16:30
  rpi rpi אינו מחובר  

הכותרת שלי לא שגויה. נכתבה במכוון.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "טראמפ מכה באמריקאים המגזר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
טראמפ מכה באמריקאים
המגזר שיפגע ברובו הוא יותר רפובליקאי, זה איכשהו מסדר את הכותרת השגוייה שלך

הניתוח שלך שגוי לחלוטין,

לא ניתחתי

ומה שטראמפ עושה זה לנער אנשים מביטוח

אתה צודק

הוא לא אוהב שהממשלה עוזרת לחלשים,

אתה צודק בחלקו. למשל הוא כן רצה לעזור לנפגעי מזג אוויר. הוא גם מנסה להיצמד לתפיסה הנשמעת תדיר ע"י אנשי עסקים וממון שעזרה לחלשים מייצרת מנגנונים ממשלתיים מיותרים ומעודדת אנשים לא לעבוד. בלי להיכנס לפרטים אני לא מסכים עם תפיסתו החברתית למרות שיש בה גרעין מסוים של אמת. אבל אני מסכים שהוא לא רואה את החלשים או במילים אחרות רואה בהם אויבים שלו.

אז הוא, במהלך מבריק, חתם על צו שאמור לבחון ולאפשר הוזלת עלויות הביטוח, על ידי הורדת מרכיבי הכיסוי הרפואי.

כלומר זאת לא הנחה, זה פשוט מוצר קטן יותר בזול יותר.
אה, ולא תהיה שום רגולציה או בקרה על התוכניות הזולות האלה.
והמבטחים יוכלו לאכול את המבוטחים לארוחת צהריים.
זה בקצרה מה שטראמפ מעוניין שיקרה.

נכון. אתה צודק

ולכן הוא חתם על הצו המטופש היום.

הוא חתם על הצו בעיתוי זה משום שזה חלק מקמפיין, משום שהוא מרגיש חזק, משום שהרפובליקנים בקונגרס מעצבנים אותו, משום שהוא רוצה להראות שהוא לא עושה חשבון לאף אחד.
ישן 13-10-2017, 18:54
  rpi rpi אינו מחובר  

הבטיחה ועשה: טראמפ מכריז על המדיניות בענין הסכם הגרעין עם אירן

הדוברת הבטיחה בתחילת השבוע שטראמפ ימסור ביום שישי הצהרה על מדיניותו בענין הגרעין האירני וכך עשה לפני דקות אחדות.
עכשיו מתחילים הניתוחים. אבל לפני הניתוח רציתי להדגיש את המסר ששהממשל מנסה להעביר בקמפיין השבוע:
1. עיקביות
2. היצמדות למדיניות ולא היגררות לתגרות מילוליות
3. הנהגה שצופה מעל עניני פוליטיקה מפלגתית
4. אינטרסים של מדינת ישראל תואמים לאינטרסים של ארה"ב בעינינים שונים כמו התמודדות עם הגרעין האירני, הנושא הפאלסטיני, מודיעין, או"ם ועוד
5. חזרה להבטחת הבחירות בעניני כלכלה (בטוח הבריאות, מיסוי חברות)
6. לא מהסס להתעמת עם גורמים לרבות בשמאל בימין בריה"מ אירופה ומאתגרי הגרעין

בינתיים נראה קמפיין יעיל שכולל הצהרות ואירועים עקיפים שמשלימים את התמונה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:32

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר