לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2017, 00:40
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
יועצים חיצוניים בתחומי יחסי ציבור ודעת הקהל אלו זה דבר מקובל וחשוב
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "כאשר מדובר ביועץ חיצוני בעלות של מיליונים ועוד מהשמאל רדיקלי ביבי צודק"

יחסי הציבור של המשטרה זה ענין חשוב מורכב וסביר שהמפכ"ל מחפש ספק טוב ויש בסיס הגיוני לבחירת גוף שהמפכ"ל נותן בו אמון.
ספק יחסי הציבור אמור לסייע למשטרה בניהול יחסי הציבור בזמן התמודדות הסבוכה של חקירות אנשי ציבור בכירים במיוחד בתחומים כמו חשדות לשוחד בתחומי רכש בטחוני אסטרטגי. חקירות ראש ממשלה על אחת כמה וכמה.
היה הרבה יותר טוב ונכון מבחינה ציבורית שראש הממשלה יתגייס לטובת הניקיון הציבורי. שיפתח את הכל לציבור ויורה לכל גורם שקשור לענין שיש חובת שיתוף פעולה מלא עם המשטרה ומסירת מידע מלא ויוביל בדוגמא אישית. האם יעלה על הדעת שקיים חשש לשוחד בתחומי אחריות רגישים וחשובים וראש הממשלה אינו מכריז "שלא יתכן שיהיה כזה דבר ויש לחקור ולהפוך כל אבן ולגלות כל חריגה". ברור שראש הממשלה כאחראי על המערכת היה אמור להיות ראש וראשון להכריז שאסור לקבל שוחד ולתת גיבוי מוחלט ללוחמים שמנסים לעקור את השחיתות מן השורש.

הנסיונות לערב בענין את השמאל הרדיקלי זה קשקוש והסחת דעת. ההיסטריה של חלק מהמעורבים קצת מזכירה את המשפט הידוע "על ראש הגנב בוער הכובע", ואת זה מבין גם המפכ"ל.

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 16-10-2017 בשעה 00:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-10-2017, 17:00
  rpi rpi אינו מחובר  

היועץ של אלשיך: לא מפוקפק, עם מכרז ולא מי יודע מה יקר
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "המשטרה לנתניהו: מתקפות חסרות שחר פוגעות בשלטון החוק"

נראה לי שעדיף היה לליכוד לשתוק. התוצאה היחידה של העימות שאלשיך מתחזק וליאור חורב מקבל מוניטין חיובי בחינם. עכשיו כל אחד יודע את מי לקחת כשצריך יועץ שמביא תוצאות...

http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1001207797
"...
בניגוד לימים בהם חורב שימש כחרב להשכיר לפוליטיקאים ולמשימות מלוכלכות שהם מבצעים האחד בשני, הפעם ליאור חורב גויס לייצג את הגוף האמור להיות הממלכתי והנקי ביותר, משטרת ישראל. זאת על אף שלמשטרת ישראל עומדת יחידה שלמה של דוברות וייעוץ תקשורתית בה עובדים אנשים בשכר ממשלתי. סכום התשלום השערורייתי לחורב נחשף בכלי התקשורת בחודשים האחרונים אך לא הטריד את נתניהו עד אתמול.

כאמור בניגוד לטענות שהושמעו אתמול על ידי דובר ראש הממשלה נתניהו (טענות שמטרתן היא לפגוע במפכ"ל אלשיך ולמעשה לא רק בחורב) - חורב, דווקא כן זכה במכרז בשלב הראשון. רק בשלב השני, בראשית 2017, הוארכה ההתקשרות עם חורב למשך שלוש שנים, בעלות של 2.4 מליון שקל והפעם כאשר מפכ"ל המשטרה אלשיך חותם על מסמך המאשר שנוצרו לבין חורב "יחסים מיוחדים". הארכת המכרז פורסמה לראשונה בהארץ."
ישן 18-10-2017, 14:09
  rpi rpi אינו מחובר  

אז איך הדברור כלי עבודה לגיטימי בידיו של המפכ"ל? הנה הדוגמא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "עימות חריף בין ביבי למפכ"ל המשטרה אלשיך"

http://m.ynet.co.il/Articles/5030094
מסתבר שההמפכ"ל הוזהר כבר קודם. רב-ניצב רוני אלשיך לא הופתע מהתקיפה הפתאומית. עוד קודם לכן הוא כבר קיבל איומים שהבהירו לו שבסביבת נתניהו לא מרוצים מהדבקות של המשטרה בענין החקירות.

תיקי האלפים הם בלי שום ספק ענין לציבור. תיק 3000 הוא ייחודי בעוצמתו ואת זה מבינים כולם.

שמעתי את חבר הכנסת דודי אמסלם וגם את יו"ר הקואליציה. הגרעין של אנשי נתניהו בליכוד מתוסכל: הרי לטענתם מדובר בדמוקרטיה והם נבחרו, ולשיטתם הם יכולים לעשות ככל העולה על רוחם. גם ראש הממשלה. הם חושבים שעצם העובדה שהמפכ"ל מונה על ידם מאפשרת להם להיות מעל החוק. והם טועים.

חשיבות החקירות מובנת לכל אזרח בין אם הוא מצביע ליכוד או מפלגה מתחרה. הניקיון הציבורי הוא בנפשנו והמפכ"ל איננו ולא אמור להיות נציג הליכוד שמאפשר למפלגת השילטון לגרוף טובות הנאה. זה אדם רציני ויש לו שליחות חשובה. חשובה מהליכוד וממי שמינה.

אבל איך המפכ"ל יכול להתמודד מבלי שהפוליטיקאים, אלופי השחרת הפנים, יצליחו להפעיל מערכת לחצים כזו שתעצור את החקירות? ניחשתם נכון: יועץ רציני, אלוף בדעת קהל, כזה שגם יודע להשתמש בתקשורת להעברת מסרים נכונים. אלו שנקראים ע"י הליכוד "הדלפות". ונכון, זה עולה כסף ומשלם המיסים ישלם בשמחה.

אין לי ענין נגד נתניהו מסיבות שונות: חלקן אישיות וחלקן מבוססות על זיהוי הצלחות לא מבוטלות. הייתי מעדיף לראות אותו יוצא נקי וצח כשלג. אבל עם כל זה אני מוריד את הכובע בפני המפכ"ל ומציע לנתניהו לרדת מהלחץ על המשטרה ולתת להם לעשות את העבודה.

מנקודת המבט של האזרח הקטן אנחנו חוזים בעימות ציבורי מענין וחשוב. אני מרוצה שידה של המשטרה על העליונה. ונכון, היועץ היה כלי הנשק שבו השתמש המפכ"ל במאבק הציבורי. אולי נשק לא זול, אבל בטוח אפקטיבי. ככה צריך לעבוד.

זהו, נראה לי שגם נתניהו מבין שבסיבוב הזה יצא וידו על התחתונה. מישהו מתחיל להציף את התקשורת בנושאים אחרים שיטביעו את העימות עם המפכ"ל תחת הררי ספינים האחרים (אירן בכותרות) כי לציבור זיכרון קצר והעיתון של אתמול לעיטוף הקרפיון ישמש. מן הסתם גם דוברים אחרים (נקראים יועצים אסטרטגיים, שלא תתבלבלו) התחילו לעבוד ולחייב שעות. הסקרים כנראה רצים בשטח, וכולם מנסים לעשות זיהוי נזקים ומנסים לסתום את החורים בסירה הדולפת. וגם מתכנתי הביג דטה מרוצים: עוד סיבה להריץ כמה שאילתות על האתרים ויש פרנסה לכולם.

ולנו האזרחים נותר רק לעבור להימורים: מתי יצליחו לעשות למפכ"ל סיכול ממוקד. יש לי תחושה מעיקה שזמנו כנראה קצוב בתפקיד.

וגם אכלנו אותה עם היועץ: חוששתני שעכשיו יתחיל לגבות יותר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:10

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר