לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה למבקרים חדשים שמגיעים לכאן - יש קבוצת ווטסאפ בניהולו של יואב הוזמי צרו עימו קשר להצטרפות לקבוצה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית > דגמי נייר
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2017, 10:55
  משתמש זכר יואב הוזמי יואב הוזמי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.13
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי solo67 שמתחילה ב "זה כל היופי של הדגם דן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי solo67
ראיתי את הדגם בלייב אצל יואב והוא מהמם ביופיו
כל הקטע של הדגם הוא לדמות מטוס מלוכלך -זאת הייתה המטרה מלכתחילה והתוצאה היא ריאליסטית ויפיפיה
שאפו יואב על החשיבה ,התכנון ,והביצוע המרשימים.

לא כל דגם צריך לדמות אובייקט חדש מהניילונים .

תודה משה.

אחת הסיבות ללכלוך שאני עושה, זה הדגמים האנמים שהיו בזמנו בבטאון חיל האויר....אחר כך באמצע שנות השמונים, נחשפתי לתמונות של דגמי פלסטיק מחו"ל שעשו עליהם עבודת לכלוך ודהייה וזה מאוד משך את ליבי...מה שלא ראיתי בזמנו בדגמי פלסטיק בארץ.

אז, לא היו מחשבים וגם שהתחיל נושא מחשוב הדגמים, הייתי בור ועם הארץ בתחום זה...יצא הגורל ונחשפתי לפוטושופ באדיבותו הרבה של ירון נחשון.

למזלי, בעבר הייתי צייר חובב, אז הצלחתי להכניס חלק מכישרון הציור שלי לפוטושופ ומשם הסיפור כבר ידוע.

יום טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-11-2017, 10:33
  משתמש זכר יואב הוזמי יואב הוזמי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.13
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי דן7 שמתחילה ב "צילומים מעניינים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דן7
אז נתחיל מהסוף - תוספת הטייסים משנה את הכול והתמונות נראות מציאותיות מתמיד, דגם של טייס להוסיף לכול אווירון לדעתי משנה הכול באופן דרסטי במיוחד שמדובר בדגם ללא כני נסע.
לגבי הפוגה - בתמונה האחרונה זה בולט באופן קיצוני, הדגם מלוכלך באופן ריאלי מאוד לדגם שלא במצב טיסה, קרי מתאים יותר לאוסף הגרוטאות ע"ש טרנר אם כי כדי להתקבל למגרש הגרוטאות של טרנר צריך קצת יותר מאמץ, על כל מקרה אוירון מלוכלך ברמה כזאת לא היה עובר כך בשקט, כל טייס ולו מתלמד היה פותח תקלה בספר "יש לשטוף את האווירון" . לדעתי יש מקום לדגם יותר נקי.

דן....אחזור על זה פעם נוספת למען הסר ספק.

הדגמים שלי לא מדמים מצב טיסה למרות שאין להם כני נסע, אלא מדמים אנדרטה....ובאנדרטה כמו באנדרטה, אף אחד לא דואג לנקות כל חודש את המטוס...וראיתי כבר כמה אנדרטאות בימיי בבית הספר הטכני של חיל האויר ואצלי ברמת דוד.

לגבי לכלוך.....גם בהיותי ברמת דוד, בסיס בו שירתתי 25 שנה, היו מנקים את המטוסים אחת לתקופה עם סבון חזק מאוד, אבל למרות הנקיון, תמיד היו כאלו מטוסים שהיו נראים יותר מוזנחים מהאחרים, אם בגלל סיבה כזאת או אחרת.

ולסיום, בגלל שכל התמונות הפוטומונטאז' שלי מדמים מצבי טיסה, אז באמת הוספתי בעזרת פוטושופ דמות טייסים, מלבד האורגן שנמצא באנדרטה באחד הבסיסים והצוקית שנמצאת במצב קרקע ולכן אין צורך בהדמיית טייסים.

אני מקווה שסוף סוף תבין/תבינו...שהלכלוך שאני עושה מדמה מצב אנדרטה ולא מצב טיסה ואז יבוא לציון גואל.

בנוסף, מצרף לך תמונה של צוקית בעת שהייתה בשירות, תראה כמה ג'יפה יש מלמטה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

וכאן תמונות מהחצר האחורית היכן שהצוקיות זרוקות.
מתמונות אלו שאבתי את הרעיון של האבק מהחולות שדבוק על הכנפיים והגוף, מלבד הלכלוך הרגיל ונזילות השמן הידועות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

יום טוב.

נערך לאחרונה ע"י יואב הוזמי בתאריך 14-11-2017 בשעה 10:42.
ישן 14-11-2017, 14:12
  דן7 דן7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.13
וזה היה מבוא למדעי הג'יפה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי יואב הוזמי שמתחילה ב "[QUOTE=דן7]אז נתחיל מהסוף -..."

אין ספק שאווירון במצב טיסה יהיו לו סימני פיח בעיקר וקצת הזעות שמן כיווניות הכול עם כיוון טיסה.
כנראה שאני מוזר במקצת כאשר אני מעדיף דגם מוזיאוני או מלוכלך ברמת אווירון בדת"ק, חלודת תצוגה וג'יפת אנדרטה אני מעדיף להשאיר לאדון טרנר.
אגב - בביקורים במוזיאונים אמיתיים לתעופה המוצגים כולל אלו הנמצאים על אנדרטה בחוץ נראים יותר טוב בגדול מאווירוני טייסת, אבל זה אצל גויים אנטישמיים שנותנים כבוד לחילות האוויר והמורשת שלהם.
אישית אני מאמין בכבוד להיסטוריה וזה לדעתי הנלוזה מתאים לגישה של הגויים.
כל אחד יכול לבנות איך שהוא מרגיש, עדיין יש מי שיכול גם לחשוב אחרת, אני באופן אישי מקבל בצורה טבעית את הגחון המושחר לפי כיוון הטיסה , קשה לי לראות את מיטב אווירוני חיל האוויר מוזנחים בכול מיני מקומות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:45

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר