לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2016, 23:53
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי פפילון שמתחילה ב "למה באמת עדין לא שידרגו את המערכת?"

הדברים שכתבת בסוגריים אינם קשורים לכסף. למעשה, מבחינה כספית, כדי לשמור על האתר בחיים וכהכנות לשדרוגו הושקעו בשנה האחרונה סכומים שיחדיו כנראה גדולים יותר מכל הסכום שהושקע בו עד לשנה זו - ואני יודע שעדיין לא רואים את ההשקעה הזו מצד הגולשים (חוץ אולי מהשיפורים שצוינו כאן: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=596088 שלא היו אפשריים קודם לכן כמו גם הכפלת הגודל המקסימלי של קבצים שגולשים יכולים להעלות)

וכן, יש רצון לשמור על כל הפיצ'רים ועל הממשק הנוח שלנו, ועוד כמה דברים שנמצאים בקנה...

אני משתדל שהדברים יעשו "נכון" גם אם הם לוקחים זמן. אם אני אראה שזה מתעכב יותר מדי זמן, ייתכן שבכל זאת נעשה את זה בשיטה הישראלית ("יהיה בסדר") ונתמודד עם התוצאות של הגישה הזו שכמעט אף פעם לא עובדת חלק...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-09-2016, 08:16
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אתה רוצה לשתף אותנו? אם אתה..."

לשדרג לגירסה האחרונה שעדיין פועלת כמו פורום (יש להם גם גירסה עם מספר גבוה יותר שהיא, על פניו, מוצר אחר לחלוטין)

הצורך העיקרי מאחורי שדרוג שכזה הוא בעיקר לכיוון גישה מהמובייל.

הבעיות... יש כמה מהן. קודם כל ההתאמות שנעשו שחבל לאבד. יש גם עניין של החלטות שגויות שנעשו בעבר בעניין הקידודים - ועכשיו אנחנו תקועים עם זה שה DB חושב שאנחנו ב latin1 ומכיל בפנים טקסט שהדבר הכי קרוב אליו זה windows-1255 / iso-8859-8-i - ובאופן מפתיע נסיונות ההמרה של זה ל utf-8 הם יותר מסובכים ממה שנדמה. למה זה משנה? כי בגירסאות חדשות יותר, החיפוש משתמש במסד הנתונים כדי לבצע חיפושים, ולא בשיטה היחסית עקומה שהם המציאו אי שם לפני עשור (שאולי הייתה לה לגיטימציה בהתחשב במצב של MySQL בגירסאות של מה שהיה אז)

לאבד את כל החומר וליצור מערכת שלישית היא אופציה שאני מאוד לא מעוניין בה. להחזיק את המערכת הקודמת בחיים (מתוך העקרון שאני מתכוון להמשיך לנסות לשמור עליו - בפרש לא יימחק מידע), לא רק שזה מבזבז כסף כל חודש, זה גם עניין של אבטחת מידע ועוד מערכת שצריך לתחזק וכו'.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר