לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2017, 02:10
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
יאיר לפיד מול טענת סילבי קשת שאביו ניסה לאונסה: אין לנו דרך להגיב על ר מלפני 54 שנה"

לא יאומן. טומי לפיד מתוך הקבר מחזיר בתשובה שלימה מכל הלב את בנו יאיר. חבל מאוד שזה מלווה בכאלו בושות.

הנה מה שהיה בשנת 2016:
http://rotter.net/forum/scoops1/310183.shtml
יום שני כ''ד בניסן תשע''ו 18:26 02.05.16

חבר הכנסת יאיר לפיד התייחס לתחקיר עובדה על רחבעם זאבי גנדי ואמר בשיחה עם עידו בנבג'י ורועי שרון בגלצ כי יש לשקול מחדש את אופן הנצחתו: "אני לא רואה איך היום מעבירים לחיילי צה"ל ולתלמידי בתי הספר שיעורים על מורשתו של גנדי כשכל אזרח במדינה שומע אותו בהקשרים של הפשע המאורגן ועם אונס ומעשי שחיתות. אני בהחלט חושב שצריך לבחון את זה מחדש".

*

וזה מה שיאיר אומר בשנת 2017:
https://news.walla.co.il/item/3108700
יום חמישי, 02 בנובמבר 2017, 22:14

העיתונאית סילבי קשת חושפת: טומי לפיד תקף אותי מינית

העיתונאית הוותיקה סיפרה בפוסט כיצד תקף אותה לפיד במסיבה בלונדון...

לשכת יאיר לפיד: "אין לנו איך להגיב לסיפור מלפני 54 שנה"

*

רבותינו ז"ל אומרים "כל העושה דבר עבירה ומתבייש בו מוחלין לו על כל עוונותיו" (ברכות יב)

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י קגנס בתאריך 04-11-2017 בשעה 16:52. סיבה: בפעם האלף ושתיים, כותרות ענייניות ואינפורמטיביות!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-11-2017, 08:13

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "מה? -- (נערך על ידי מנהל)"

אני קורא אותך לסדר, על מתקפה אישי, ודמגוגיה טרולית.

הוכחתי, גם לפי דבריך, שאנחנו לא בעידן האספסוף לשפוט בן אדם ללא משפט צדק, ובטח לא במצב שהבן אדם כבר איננו בין החיים ולא יכול להגן על שמו.

ודבר שני, שאי אפשר להיות צבוע. אם הוא מתקיף את גנדי המנוח, זה חוזר אליו כבומרנג על אבא שלו.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 03-11-2017 בשעה 08:23.
ישן 03-11-2017, 17:57
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "ערכתי"

אלוהים אדירים אשר. אלוהים אדירים.

קודם כל, כל מה שכתבתי אמת. למדינאי יש היסטוריה ארוכה של תמיכה בנבלים ועבריינים, משה קצב, בניזרי, זדורוב, עברייני מין למינהם, וכו'. בנוסף בכל הזדמנות שיש לו הוא כותב נגד גורמי אכיפת החוק והמשפט וטוען שכולם מושחתים, ולכן זה בסדר לגנוב.

ובאשכול הנוכחי הוא יוצא להגנתו של עבריין מין.

לדעתי, צריך להתייחס לגניבת הדעת, להחפשות, וללשון הרע של המדינאי ברצינות.

דבר שני, זה בהחלט טרנד בציבור החרדי. אם אתה רוצה אני יכול לחפש כתבות מהתקופה האחרונה שבהן קהילות חרדיות הגנו על רבנים אנסים ומטרידים מינית, ועל סתם פדופילים.

אבל, תגיד לי, מה לגבי הכותרת? גניבת הדעת? מה הקשר בין האשכול לחזרה בתשובה? קראת בכלל את תוכן ההודעה?

חוץ מזה שנתת לי כבר 84 אזהרות אחרונות... כלב נובח לא נושך.

ישן 04-11-2017, 17:45

הנה מה ששנינו כתבנו באותו אשכול בהקשר לזדורוב
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אלוהים אדירים אשר. אלוהים..."

https://www.fresh.co.il/vBulletin/s...%E1#post4601834
ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamedinai
הטוענים לקונספירציה היו מביאים חצי עובדות ולכן תקופה ארוכה הייתי נוטה להאמין להם. בימים האחרונים נודעו לי שני דברים שמהם הבנתי שאני לא יכול לשפוט כלל בלי לדעת את כל הפרטים.

1. כמה ימים לפני הרצח, זדורוב חיטט באינטרנט איך משספים גרון.

2. ביום הרצח הוא זרק את המכנסיים שלו לפח.

וכל זה בנוסף להודאה, ווידוי למדובב ושחזור.

למרות שיש לי ספקות, במיוחד בגלל שבימים הראשונים כולם חשבו שזה בטח מבין התלמידים. זה כמו שכתוב בתלמוד שכאשר מגיע הטוען הראשון לדיין, בלי הטוען השני, אז לדיין יש מזה כבר דעות קדומות ויהיה לו קשה להשתחרר מהם.

https://www.fresh.co.il/vBulletin/s...%E1#post4601655
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Benjamin Willard
שטויות...

טיעונים ברמה של ישראל היפה..

אז כל מי שעבר 'הליך חוקי' והורשע בהכרח אשם? תגיד את זה לכל האסירים שזוכו לאחר שהורשעו וכל ערעוריהם נדחו.

שופטים הם בני אדם ותו לא. וצדק צריך לדרוש גם אחריהם.

*

לא מפחד להיות לא פוליטיקלי קוררקט. וגם לא מפחד להודות ששגיתי.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 04-11-2017 בשעה 17:57.
ישן 03-11-2017, 08:53

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "יאיר לפיד מול טענת סילבי קשת שאביו ניסה לאונסה: אין לנו דרך להגיב על ר מלפני 54 שנה""

במחשבה שניה, הוא לא חזר עדיין בתשובה שלמה, כי לא ביקש סליחה על מה שאמר על גנדי, וגם נראה שמישהו מחק מהגוגל מה שאמר קודם על גנדי, הקישור בגלגלץ לא עובד, נמחק כנראה, והמקום היחידי שמצאתי זה ברוטר.

אם היה חוזר בתשובה שלימה, זה היה משפיע גם ההולכים בדרכו, שגם הם היו חוזרים בתשובה.

אבל זה בסדר שתישאר הכותרת כמו שהיא, אולי בעתיד הוא יחזור בתשובה שלימה. קצת אופטימיות.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 03-11-2017 בשעה 09:01.
ישן 05-11-2017, 06:55

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "יאיר לפיד מול טענת סילבי קשת שאביו ניסה לאונסה: אין לנו דרך להגיב על ר מלפני 54 שנה""

לחזור למקורות: איסור ייחוד ושמירת נגיעה.

יש בהלכה היהודית איסור ייחוד ושמירת נגיעה.

ההלכה החילונית שהוביל אותה לפיד טענה שאפשר להסתדר בלי זה, "לי זה לא יקרה", והנה זה קרה למי שעומד בראש. זה התחיל בזה שהזמין אותה למלון שלו. עברו על איסור ייחוד, ואחר כך ולפני זה גם לא נזהרו בנגיעה. כאשר נפרצים 2 המחסומים האלו, אי אפשר כבר להבטיח. זה הטבע.

וזה קרה לא רק לו. גם הנשיא קצב, שלא שמר על איסור ייחוד ואיסור נגיעה, גם לו זה קרה. ולעוד הרבה... כן, גם לרבנים זה קרה. גם הם בני אדם בשר ודם, ואם לא שומרים איסור ייחוד ואיסור נגיעה, גם להם זה יכול לקרות.

כמו עם תאונת דרכים, זה מתחיל עם מה שמדברים בטלפון בעת נהיגה או נוהגים אחרי שתיה או נהיגה במהירות מעל המותר. גם שם הנהג טוען "לי זה לא יקרה". לדעתי, צריכים להעניש נהגים שנוהגים בשכרה או מדברים בטלפון גם אם לא הייתה תאונה, ואולי להעניש אותם עוד יותר מאשר אם הייתה תאונה, כי אם הייתה תאונה קשה, האסון עצמו כבר לימד אותו בדרך הקשה.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 05-11-2017 בשעה 07:09.
ישן 05-11-2017, 08:38
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
זאת בהחלט הצעה טובה: בעיקר בצורת דוגמא אישית
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "לחזור למקורות: איסור ייחוד..."

כאדם דתי, יש לנצל הזדמנויות אלו בהם רואים איך מי שלא הקפיד על כללי ההלכה כשל באופן נוראי,
ולחזק את עצמך ואת הסובבים אותך.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamedinai
ההלכה החילונית שהוביל אותה לפיד טענה שאפשר להסתדר בלי זה, "לי זה לא יקרה", והנה זה קרה למי שעומד בראש. זה התחיל בזה שהזמין אותה למלון שלו. עברו על איסור ייחוד, ואחר כך ולפני זה גם לא נזהרו בנגיעה. כאשר נפרצים 2 המחסומים האלו, אי אפשר כבר להבטיח. זה הטבע.
השיטה החילונית לא מתבססת על "לי זה לא יקרה".
פעם: החילונים לא ראו בכך כל בעיה, אלא הטבה שמגיעה עם התפקידים הבכירים.
היום:החילוניות פנתה לקיצוניות אחרת - דרישה לענישה מחמירה וביוש ציבורי לצורך הרתעה.
אך אין בכך כל מענה.

המענה האמתי, הוא מציאת דרכים בהם בעיות כאלו ימנעו מלכתחילה:
לא איסור גורף על כל קשר בין גברים ונשים פנויים העובדים יחד (איסור שברור שלא יבוצע ולא יאכף, בוודאי שלא בסביבה שהיא ברובה חילונית, ורק גורם להחרפת הבעיות),
אלא דווקא פיתרון פורמלי ורשמי: הקפדה על חיוב בהצהרה על מצבים אלו בעודם בתחילתם, ללא כל סנקציה ופגיעה במצהירים,
לצד פתרונות טכניים (כמו הלכות המנעות מייחוד - במקרים שבהם הם מתאימים) שמטרתם הימנעות מהידרדרות או ניצול לרעה.

כפי שראינו פה בפורום,
אדם המבקש באופן כנה להימנע ממצב בעייתי,
זוכה ללעג ולהאשמות, במקום שיתייחסו לבקשתו בכבוד.
ולאחר שהנזק שחששו ממנו נגרם כבר, הצבועים מגלגלים עיניהם וטוענים שמדובר בסוטה מין תוקפני וחריג.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 05-11-2017 בשעה 08:42.
ישן 05-11-2017, 10:18
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
למעשה, זה בדיוק מה שמתבצע היום
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "זאת בהחלט הצעה טובה: בעיקר בצורת דוגמא אישית"

במקומות עבודה רבים (כולל אלו שלי) יש הגדרות מאוד ברורות מה מותר ומה אסור וכיצד להמנע מראש ממצב בעייתי, עד כדי אבסורד אב ל כנראה אין ברירה. למשל, יש התבטאויות אסורות (למשל, להחמיא למישהו או מישהי על מראה זה אסור). לדוגמא נוספת, אסור לשבת עם כפוף או כפופה לבד בחדר סגור. מי שמקפיד על הכללים האלה לא יסתבך ולא יסבך.
ואגב, גם כללי ייחוד מחמירים מהעולם הדתי לא תמיד מונעים הטרדות מיניות ותקיפות מיניות- ולראיה כל המקרים שמתגלים חדשות לבקרים במגזר החרדי. כדי לגבש כללים מתאימים צריך להכיר במציאות על כל גווניה. למשל, במגזר החרדי יש מקרים חוזרים של ניצול מיני של נערים בידי גברים אחרים, פעמים רבות כאלו שיש להם עמדת סמכות כלשהי. כללים מעבר לכללי הייחוד הקלאסיים דרושים כאן- מניעה של שהות בייחידות ובנסתר בין גבר לבחור/נער/ילד הכפוף לו.
ישן 05-11-2017, 11:01
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
אם זה הכיוון - זה טוב מאוד
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "למעשה, זה בדיוק מה שמתבצע היום"

אבל ככל הידוע לי - אנחנו עדיין לא שם.
למשל - בכל הנוגע ליחסים בין 2 בוגרים פנויים המעוניינים בכך, במקומות רבים הדרישה אינה שקיפות וניטור אלא הימנעות מוחלטת, וזה מתכון לצרות.
למשל במקרים שהיו בצוללת הבריטית.

מנסיוני,
למחמאות תמימות מסוג זה עלולות להיות השלכות שלא חשבת עליהם.
בעבר כשכתבתי על כך - לעגו לי פה,
אבל אתה באמת לא יכול להיות בטוח שדברים כאלו יתקבלו באופן הידידותי שהתכוונת להם.
יתכן והצד השני יראה אותן כמטרידות,
ויתכן שהן יגרמו לצד השני - לראות אותך באור רומנטי.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
כללים מעבר לכללי הייחוד הקלאסיים דרושים כאן- מניעה של שהות בייחידות ובנסתר בין גבר לבחור/נער/ילד הכפוף לו.
בהחלט - ובמיוחד במצבים בהם יש חשד כלשהו, ולא הוכחת אשמה גורפת.
פה בא לידי ביטוי עניין השקיפות והניטור:
עדיף שיהיה ריבוי תלונות לגורמים מתאימים, ולא בכל מקרה תהיה ענישה פלילית מחמירה אלא יסתפקו באכיפת כללי ייחוד ובהעלאת מודעות,
מאשר שהחשש מהלבנת פנים וענישה אוטומטית על כל חשד - יגרמו להימנעות מוחלטת מתלונות, או להימנעות מהתייחסות אליהן.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 05-11-2017 בשעה 11:06.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:39

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר