לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-10-2017, 20:25
  סינפיל סינפיל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.17
כמה זמן יקח לחבילה קטנה יחסית שנשלחה מבלגיה לפני כשבועיים להגיע לארץ ואליי?

אני נאלץ להודיע בצער רב כי לאחרונה נאלצתי שוב להזמין חבילה דרך דואר ישראל: המדובר במארז DVD. נשלחה מבלגיה דרך דואר ישראל ללא מספר מעקב לפני כשבועיים (לא הייתה אפשרות משלוח אחרת). המדובר בחבילה קטנה וכל הפרטים נרשמו כראוי פרט למיקוד שנרשם בשיטה הישנה של חמש ספרות הואיל ולא הייתה אפשרות אחרת. מניסיונכם, יתר על כן, מה הסיכוי שלא יגנבו/יאבדו/יחזירו/יזרקו/ישרפו/ימסרו לאחר אותה, מה תהא השפעת החג מבחינת העיכוב ומה הסיכוי שהדואר הבלגי לא שלח מתוך בורות אותה למדינת אויב מתוך ציפייה שבמזרח התיכון הגבולות פתוחים כמו באירופה? תודה. אשמח לשמוע מכמה שיותר אנשים על חוויות וניסיון. פעם אחרונה שנאלצתי להזמין ללא מספר מעקב הייתה לפני כשנתיים ואם זכרוני אינו מטעני, לקח משהו כמו שבועיים או שלושה. שיא האיחור של הדואר שלי היה לפני כמעט עשור, כשחבילה מגרמניה הגיעה אחרי משהו כמו חודשיים וחצי. לפני כמה שנים, הייתה הפעם הראשונה ועד כה היחידה שחבילה באמת לא הגיעה, אם כי אין לדעת אם השולח באמת שלח אותה ולא ניסה לעבוד עליי (מוכר מפוקפק מהאתר Amazon). לפני כשנה חבילה מאוסטריה נשלחה על ידי הדואר המקומי שלהם לדובאי מתוך בורות (קרי, ממחשבה שניתן להעביר משמה לישראל דואר דרך מטוס ומתוך חוסר הבנה של הקונספט של מדינת אויב) והחוזרה לשולח. מה בדיוק אני אמור לעשות אם החבילה תגיע אך לא יוציאו פתק או הודעה בהינתן שאין מספר מעקב?
דרך אגב, כשביצעתי את ההזמנה, שלחתי הודעה לדואר הבלגי: אחרי כמה ימים, ענה נציג ובאנגלית עילגת הסביר שהם מודעים למצב במזרח התיכון ואינם שולחים חבילות המיועדות לישראל למדינות ערב. ועדיין, בהינתן מה שקרה לי בעבר והבורות המדהימה אודות ישראל והמזרח התיכון באירופה (יכול להיות שגם אם הם לא שולחים למדינות ערב הם יעבירו את החבילה למדינה שלישית באירופה בדרך ומשם היא תגיע למדינת אויב?), אני מאוד חושש, וזה עוד לפני שהגענו בכלל לאפשרות שדואר ישראל, או, לצורך העניין, הדואר הבלגי, יגנוב, יחזיר, או, יאבד לי אותה (בשל השנאה לישראל באירופה אני לא שולל את האפשרות שמישהו בדואר הבלגי בכוונה יאבד אותה)...
מה אני עושה אם פועלי דואר ישראל, בהנחה שהחבילה בכלל תגיע לארץ, יקלידו לא נכון את מספר הנייד בעת שליחת המסרון ולכן ימסרו את החבילה לאחר או יחזירו אותה לשולח לאחר חוסר הדרישה? שמעתי שזה קורה הרבה. איך אני בכלל יודע שהשולח באמת שלח את החבילה ולא עובד עליי?
העיקר שהערסים והטרוגלודיטים האנאלפבתים שעובדים בכנופיית הפשע המאורגן הבטיחו שמרגע הגעתה של חבילה לארץ, תוך יומיים היא תגיע לנמען: הם שכחו לציין כי בהגעה לארץ הכוונה לרגע בו היא נסרקה, לא לרגע בו היא נחתה. לפני כמה חודשים, חידשתי דרכון והדוור, שלא בסבבה שלו לעלות לדירה שלי כדי למסור דואר רשום כפי שדורש החוק ושבכל מקרה מגיע מקסימום רק פעם בשבוע ולפעמים שוכח חבילות מכתבים שלמות ליד הבניין שלי או מבקש ממני לחלק דואר לשכנים, עוד ביקש ממני שאקריא לו את הכתובת באנגלית על חבילה שהייתה מיועדת למישהו מרחוב אחר. מן הידועות היא שעובדי דואר ישראל לא יודעים לזהות אותיות לטיניות, חלק מהסיבה שבעטיה כל כך הרבה חבילות אובדות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-10-2017, 23:58
  סינפיל סינפיל אינו מחובר  

לזה את/ה קורא/ת מגילה? ברצינות?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "לא קראתי את כל המגילה. אנחנו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
לא קראתי את כל המגילה. אנחנו לא צריכים לקרוא את כל המחשבות שלך.
דואר ישראל עושה מה שבא לו, החבילה יכולה להגיע לאט או לאט מאוד. תוך חודש-חודשיים. בד"כ היא מגיעה בסוף.

כאמור, אשמח לשמוע כמה שיותר חוות דעת מכמה שיותר אנשים.
לפני כשנה הזמנתי חבילה מאוסטריה והדואר המקומי שלהם שלח אותה לדובאי (מדינת אויב). שלחתי הן לדואר האוסטרי הן לשולח הודעה נדהמת והם ענו לי, בשיא הרצינות, שבטח עוד כמה ימים היא פשוט תעלה על מטוס בדרך לארץ... ניסיתי להסביר את הקונספט של מדינת אויב, ללא הואיל: באירופה הגבולות פתוחים כחלק מהסכם של האיחוד האירופאי כבר כמה עשורים והם אינם מכירים מציאות אחרת, שלא לדבר על כך שהם אינם מכירים את הקונספט של מדינת אויב. אחר כך, השולח הסביר לי שהוא מפסיק לשלוח לישראל מכיוון שהדואר האוסטרי תמיד שולח חבילות המיועדות לישראל לדובאי, כך שלא היה מדובר במעידה חד פעמית אלא בבורות: הם אשכרה שלחו לשם את החבילה מתוך ציפיה שניתן להשתמש בדובאי כתחנת מעבר לישראל, משהו הגיוני בערך כמו לשלוח אותה לאיראן, לסוריה, או, ללבנון...
ישן 02-10-2017, 00:52
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סינפיל שמתחילה ב "כמה זמן יקח לחבילה קטנה יחסית שנשלחה מבלגיה לפני כשבועיים להגיע לארץ ואליי?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סינפיל
לאחרונה נאלצתי שוב להזמין חבילה דרך דואר ישראל

מה זאת אומרת "נאלצת"? האם מישהו כיוון לך אקדח לראש ואמר לך "או שאתה מזמין עכשיו את מארז ה DVD הזה בדואר רגיל שאינו רשום, או שאני יורה בך!" ?

כי אם לא, אז לדעתי, לא נאלצת.

לא ברור למה אתה חושב שאנחנו יכולים לדעת מתי החבילה שלך תגיע. אם אתה רוצה לדעת מידע על התקדמות חבילה - בשביל זה יש דואר רשום (או FedEx/DHL/UPS וכיוצ"ב) - לא הזמנת רשום - חכה בסבלנות ו(אולי) תקבל.

נ.ב. הסיפור שלך על דובאי נשמע באמת הזוי. ולו משום שלהגיע לישראל מאירופה דרך דובאי זה פשוט עיקוף לא קטן ולא "בדרך" (כ 2600 ק"מ לכל כיוון בקו אווירי, כך שהלוך חזור זה יותר מהמרחק האווירי בין אוסטריה לישראל כולו...) כך שלא ברור למה שחברה תשרוף על זה כל כך הרבה דלק דרך קבע, בהתחשב בכמות הטיסות הישירות מאירופה לישראל. ישמצב שעבדו עלייך. אשמח לראות tracking של חבילה שנשלחה מאוסטריה לישראל ורואים שעברה בדובאי, בין אם הגיעה ליעד ובין הוחזרה.

נ.ב.2. חבילה רשומה שנשלחה אליי מסין לפני כחודש - קיבלתי עליה SMS לבוא לקחת 4 ימים אחרי שעזבה את סין לפי הרישומים שלהם. חייב להודות שהופתעתי מעט...

ישן 02-10-2017, 09:52
  סינפיל סינפיל אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "[QUOTE=סינפיל]לאחרונה נאלצתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
מה זאת אומרת "נאלצת"? האם מישהו כיוון לך אקדח לראש ואמר לך "או שאתה מזמין עכשיו את מארז ה DVD הזה בדואר רגיל שאינו רשום, או שאני יורה בך!" ?

כי אם לא, אז לדעתי, לא נאלצת.

לא ברור למה אתה חושב שאנחנו יכולים לדעת מתי החבילה שלך תגיע. אם אתה רוצה לדעת מידע על התקדמות חבילה - בשביל זה יש דואר רשום (או FedEx/DHL/UPS וכיוצ"ב) - לא הזמנת רשום - חכה בסבלנות ו(אולי) תקבל.

נ.ב. הסיפור שלך על דובאי נשמע באמת הזוי. ולו משום שלהגיע לישראל מאירופה דרך דובאי זה פשוט עיקוף לא קטן ולא "בדרך" (כ 2600 ק"מ לכל כיוון בקו אווירי, כך שהלוך חזור זה יותר מהמרחק האווירי בין אוסטריה לישראל כולו...) כך שלא ברור למה שחברה תשרוף על זה כל כך הרבה דלק דרך קבע, בהתחשב בכמות הטיסות הישירות מאירופה לישראל. ישמצב שעבדו עלייך. אשמח לראות tracking של חבילה שנשלחה מאוסטריה לישראל ורואים שעברה בדובאי, בין אם הגיעה ליעד ובין הוחזרה.

נ.ב.2. חבילה רשומה שנשלחה אליי מסין לפני כחודש - קיבלתי עליה SMS לבוא לקחת 4 ימים אחרי שעזבה את סין לפי הרישומים שלהם. חייב להודות שהופתעתי מעט...

הכוונה שלא הייתה אפשרות משלוח אחרת בעת ביצוע ההזמנה ומכיוון שהמארז נמכר בכל העולם אך ורק על ידי היצרן הבלגי, באמת לא הייתה לי ברירה... לגבי מה שקרה עם הדואר האוסטרי: אכן היה מספר מעקב והחבילה באמת הגיעה לדובאי... נקווה שלא יחזור על עצמו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:03

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר