לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2017, 20:24
  משתמשת נקבה sivan...again sivan...again אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.17
יודעים מה אני חושבת?

אני חושבת שברגע שאתבסס בעבודה החדשה שלי, כשארגיש שמרוצים ממני ושעברתי את תקופת המבחן, אנסה לחזור שוב לדייטינג, והפעם: בוגרת יותר, מאופקת יותר, רזה הרבה יותר (בלי עין הרע!) ועם יותר ביטחון עצמי, שעבדתי עליו לא מעט. הפעם לא אשפיל את עצמי ולא אתרפס מול אף גבר שלא ירצה בי.

באמת שהגיע הזמן לזה כבר, לא ייתכן שבגיל 35 אני בקושי יודעת מה זה להיות חלק משניים. אני חושבת שקשר הוא הפינה היחידה שחסרה כדי להיות אדם שמח יותר. וזה ממש ממש לא רק עניין הסקס, אלא הקטע של חיבוקים, של מישהו להתרפק עליו.
אין לי ספקות: זה לא הולך להיות קל, ואני הולכת לקבל דחיות, אבל זה חלק מהעסק: Putting my self out there. ונכון, אני לא כוסית מהממת בת 23, אבל אני כן חושבת שיש לי הרבה מה להציע כאדם, כאשת שיחה.

זהו, רק רציתי לחלוק אתכם את החלטה הזו שהגעתי אליה הערב. אבל כאמור: קודם כל להוכיח את עצמי בעבודה, ועל דבר אחד אי אפשר להתווכח: מוסר העבודה ושלי בשמיים. מקווה שזה יעמוד לזכותי כאשר הם יחליטו האם עברתי את תקופת המבחן.

Wish me luck. על 2 הדברים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר