לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2017, 20:52
  RONI54345 RONI54345 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.17
טיימר עם חיבורי מגע יבש

שלום למומחים .
אין לי ממש מושג באלקטרוניקה אז ננסה לאט לאט .
אני צריך טיימר קירי עם צג גדול ( ללא שעון ) בעל שתי ספרות בלבד ( עד 60 דקות ) שיהיו ממנו 2-4 יציאות ( נראה לי שזה נקרא מגע יבש ) לברזים חשמליים (סולנואיד ) ואני רוצה שיהיה לו כפתור הפעלה גדול בחזית .
אני רוצה שעל הצג יהיה זמן קבוע שאני אגדיר לו - למשל 30 דקות .
ברגע ההפעלה יפתח ברז A ואחרי נניח 25 דקות ( או כמה זמן שאני אגדיר ) יפתח ברז B . בתום ה-30 דקות שהוגדרו מראש שני הברזים יסגרו .
מישהו יכול לעזור לי בעניין ?
ניסיתי לנבור קצת בעלי אקספרס ואיביי אבל לא מצאתי את הידיים והרגליים . ( DC / AC / 12v / 24v / NC / NO ?? ).
לחילופין, אמרו לי שמדובר במשהו מאוד בסיסי וכל אלקטרונאי יוכל לבנות לי את זה - אם זה נכון אז אולי מישהו כאן מוכן להרים את הכפפה ...או אם אפשר לעזור לי למצוא משהו כזה ברשת ( אם זה לא מסובך מדי )
אשמח לשמוע את תגובותיכם .
תודה מראש .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-12-2017, 16:35
  RONI54345 RONI54345 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.17
היי FOONT
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי foont שמתחילה ב "טיימר ארבעה ערוצים"

ראשית תודה רבה לך ..
עיינתי קצת במיפרט של הטיימר אבל כמו שאמרתי אין לי מושג ירוק באלקטרוניקה אז אם אפשר כמה שאלות של טירון :
1. איזה הזנה יש לטיימר הזה ? זה מתח נמוך ( עם טרנפורמטור ) או חשמל רגיל או סוללה ?
2. האם צריך לקנות סולנואיד - N/C או N/O ? או שאפשר לכוון אותו לאיזה אופציה שרוצים ? לפי מה שאני מבין בכל ריליי צריך לחבר רק שני מגעים מתוך השלושה - או הימני והאמצעי או השמאלי והאמצעי - נכון ?
3. אם מחברים N/O במקום N/C או להיפך , עלול להיגרם נזק או שפשוט זה לא יעבוד ואז רק צריכים לשנות את החיבורים ?
4. האם הסולנואיד בקישור יתאים לטיימר הזה ?
https://www.ebay.com/itm/Electric-S...qJCbP Ar-I5UqA
5. צריך לבחור סולנואיד 12V או 24V ?
6. האם אפשר לחבר לאחד המגענים גם זמזם פשוט ? נניח כזה :
https://www.bitter.co.il/product/22...%9D-12V-DC.aspx
מקווה ששרדת עד הסוף ..
תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:17

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר