לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-12-2017, 04:27
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
נתניהו: "כשהאמת תצא לאור - מסע הציד ייחשף"

http://www.360.co.il/460891
ראש הממשלה נאם בטקס הדלקת נרות של הליכוד בכפר המכביה. "התקשורת והשמאל רואים את ההצלחות שלנו ומבינים שהם אינם יכולים לנצח אותנו בקלפי, אז הם מנסים לנצח באמצעות הפגנות והכפשות מתוזמנות".

"אני רוצה לומר לכם שבעוד מספר שבועות ישבו פרשנים ומגישים חמורי סבר באולפני הטלוויזיה, וידברו על 'המלצות חמורות ביותר, מן החמורות שידעה המדינה'. אתם בטח שואלים את עצמכם איך אני יודע את זה מראש? ובכן, כבר בינואר הודלפה הידיעה הבאה, ואני מצטט: "המשטרה תמליץ להגיש כתב אישום נגד נתניהו". אז יש לי שאלה: בשביל מה צריך היה עוד 5 חקירות ובזבוז כספי ציבור, אם הם ידעו כבר מראש?", תהה נתניהו.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 20-12-2017 בשעה 04:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-12-2017, 08:42
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
איזו "אמת" תצא לאור?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "נתניהו: "כשהאמת תצא לאור - מסע הציד ייחשף""

נתחיל מזה שנתניהו שיקר (או הראה חוסר בקיאות מתמיה מאוד) לגבי ריבלין. לטענתו בנאום המשטרה המליצה להעמיד את ריבלין בזמנו לדין וזה לא הגיע לכתב אישום. האמת היא שהמשטרה דווקא לא המליצה להעמיד אותו לדין בתום החקירה.
גם טענתו לפיה יותר משישים אחוז מהמלצות המשטרה להעמיד לדין לא הניבו הרשעה או העמדה לדין נשמעת חשודה.
בסך הכל ספין תקשורתי שנולד מכך שהבין שתהיה מלצה להעמיד לדין.
וכמובן, הוא לא שכח איכשהו לדחוף את "הקרן החדשה" לקלחת הדמגוגיה.

מעבר לעניין הפלילי, אין חולק על כך שנתניהו קיבל "מתנות" בהיקף כולל גבוה למדי מ"חברים". יחליט כל אחד בפני עצמו, ובמידת הכנות העצמית המתבקשת, אם זה ראוי. ואותו כנ"ל לגבי עניין העיסקה שניסה להגיע אליה עם מוזס.
ישן 20-12-2017, 09:52
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
נתחיל בזה - שאתה משקר (או ממהר להאשים ללא בסיס עובדתי).
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "איזו "אמת" תצא לאור?"

ריבלין היה חשוד ב7 פרשיות.
ציטוט:
1. שיבוש הליכי חקירה
...
הפרקליטות סברה שצריך לסגור את התיק נגד ריבלין מחוסר ראיות מספיקות, אך היועץ קיבל את עמדת המשטרה שיש לסגור את התיק מחוסר אשמה. בעניין אפל סברה הפרקליטות שהתיק נגדו צריך להיסגר מחוסר עניין לציבור. היועץ סבר שיש לסגור את התיק מחוסר ראיות.

2. הוועדה למינוי שופטים
...
המשטרה סברה שיש להעמיד את ריבלין לדין על גילוי הפרת חובה
. הפרקליטות לא קיבלה את המלצת המשטרה, והמליצה לסגור את התיק מחוסר עניין לציבור. היועץ קיבל עמדה זו. בדבר החשד להפרת האמונים של ריבלין, סברה הפרקליטות שיש לסגור את התיק מחוסר ראיות. היועץ חלק על הפרקליטות וקבע שיש לסגור את התיק מחוסר אשמה...
בשאר 5 הפרשיות, המשטרה הפרקליטות והיועץ הסכימו לסגור את התיק מחוסר אשמה.
https://www.haaretz.co.il/1.957996

לגבי הטענה על אחוזי ההצלחה של המשטרה - אכן נראה שחלק גדול מהמלצות המשטרה נגנזות. הפרקליטות משתדלת להשיג אחוזי הרשעה גבוהים, לא רק במקרה של פוליטיקאים.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4278299,00.html
ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
מעבר לעניין הפלילי, אין חולק על כך שנתניהו קיבל "מתנות" בהיקף כולל גבוה למדי מ"חברים". יחליט כל אחד בפני עצמו, ובמידת הכנות העצמית המתבקשת, אם זה ראוי.
אותו כנ"ל לגבי עניין העיסקה שניסה להגיע אליה עם מוזס.
לגבי עניין ה"מתנות" הגיע הזמן שהיועץ המשפטי יפרסם הנחיות כנדרש ממנו מזה 2 עשורים.
כרגע, בהעדר הנחיות, מדובר בעניין פרוצדורלי (קנס מנהלתי), ובהתאם - לא נחקר באופן כמעט-גורף (חקרו כאשר היו חשדות שוחד או הפרת האמונים).

אין ספק בכך שאותו נוני מוזס פנה גם לפוליטיקאים אחרים בנושא,
אחת מהן לפחות - הודתה בכך.
וחלקם אף קיבלו בעקבות כך - סיקורים מאוד חיוביים בעיתונו.
אם יש חשד, האם לא ראוי שכל הפרשיה תחקר?
האם מאחורי ההחלטה להאשים דווקא את מי שדחה את ההצעה, ולהימנע מהגשת כתב אישום (ואף מפתיחת חקירה) כנגד מי שקיבלה,
עומדים שיקולים בלתי-ראויים?

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 20-12-2017 בשעה 10:01.
ישן 20-12-2017, 12:54
מנהל

אתה שוב מנסה בכוח להתחיל איתי קטטה?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "נתחיל בזה - שאתה משקר (או ממהר להאשים ללא בסיס עובדתי)."

בתור מי שמקפיד להתלונן על כך שאני (ואחרים) מכפיש אותך מעניין שאתה שוב ושוב מטריד אותי ויוצא באמירות מכפישות נגדי וללא כל פרובוקציה מצידי. מציע לך לומר מה שיש לך להגיד בלי "סבופרלטיבים". לסבלנות שלי יש גבול.

אני לא ממציא את הטענה שראש הממשלה שיקר או הפגין בורות ביחס לכך שהמשטרה לא המליצה להעמיד לדין את רובי ריבלין אלא התבססתי על 2 מקורות: חדשות ערוץ 10 שדיווחו כך מייד לאחר שידור הנאום של נתניהו ו ynet שכתבו כך היום.
https://www.ynet.co.il/articles/0,7...5059314,00.html
נדמה לי שהסתמכות על 2 מקורות זה די והותר ובוודאי יותר ממה שאתה מסתמך עליו בדרך כלל, כולל כאן: אתה הסתמכת כאן על מקור אחד, וגם אותו אני הצלחתי לקרוא היות ואני לא מנוי להארץ.

לפי דיווח בגלובס שקראתי כעת גלובס, המשטרה הממליצה לסגור 6 מתוך 7 תיקי החקירה נגד ריבלין. לגבי התיק הנוסף המליצה להעמיד לדין בגין העברת מידע מתוך דיוני הוועדה למינוי שופטים. את התיק הזה סגר היועמ"ש תוך שהוא מסביר שיש מספיק ראיות לכאורה להעמדה לדין אבל היות והמידע שריבלין העביר לכאורה אינו רגיש או פוגעני הרי שיש "חוסר עניין לציבור". החלטה שבהחלט אפשר לראות בה כשנויה במחלוקת.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=787353

בקיצור, נתניהו במקרה הטוב מסר חצי אמת, ויש אומרים שחצי אמת גרועה משקר שלם.

לגבי המקור שציטטת בקשר לאחוז המקרים שבהם לא מעמידים לדין למרות ההמלצה: אין כאן שום התייחסות לשיעור המקרים שבהם הדבר קורה. ככה שממש אין כאן תמיכה בדבריו של נתניהו. ברור שיש מקרים שהחלטת הפרקליטות שונה מהמלצות המשטרה. לטעון שמדובר ברוב המקרים זה כבר משהו אחר לגמרי.

לגבי המתנות: כתבתי בפירוש שמעבר לעניין הפלילי מדובר בעניין ערכי ושכל אחד יחשוב לעצמו מה דעתו בעניין. בעיני זה בעייתי מאוד.

לגבי מוזס- השאלה איננה אם היו עוד מקרים אלא האם מה שקרה בינו ובין נתניהו היה תקין חוקית (ולא רק חוקית). "למה דווקא אני" זאת הגנה חלשה מאוד. בוודאי כשמדובר בראש ממשלה מכהן ולא בעוד פוליטיקאי.
ישן 20-12-2017, 15:11
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
אתה זה שמחפש תירוצים ל"קטטות"
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אתה שוב מנסה בכוח להתחיל איתי קטטה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
נתחיל מזה שנתניהו שיקר (או הראה חוסר בקיאות מתמיה מאוד) לגבי ריבלין. לטענתו בנאום המשטרה המליצה להעמיד את ריבלין בזמנו לדין וזה לא הגיע לכתב אישום. האמת היא שהמשטרה דווקא לא המליצה להעמיד אותו לדין בתום החקירה.
טענת - באופן שגוי לחלוטין(לפי ארכיון "הארץ"), שנתניהו לא אמר אמת בנושא.
לא רק זה - אלא שהגדלת לעשות וטענת - שנתניהו שיקר.
האם כשמפנים טענה זהה אליך - זה נותן לך תירוץ להתחיל לתקוף בעקביות?
למה? בגלל שאתה מנהל?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
בתור מי שמקפיד להתלונן על כך שאני (ואחרים) מכפיש אותך מעניין שאתה שוב ושוב מטריד אותי ויוצא באמירות מכפישות נגדי וללא כל פרובוקציה מצידי. מציע לך לומר מה שיש לך להגיד בלי "סבופרלטיבים". לסבלנות שלי יש גבול.
אם מפריע לך שקוראים לך שקרן,
ואתה רואה בכך - פרובוקציה,
אל תפנה את בדיוק אותה הכפשה כלפי אחרים.
במיוחד - כשבפועל, בכלל לא טרחת לבדוק האם הדברים שנאמרו היו אמת!

אם אתה לא מרוצה מ"הארץ" - יש עיתונים אחרים שבהם הציטוט (המדוייק) שנתניהו השתמש בו הופיע
https://www.inn.co.il/News/News.aspx/75944
וגם המלצות המשטרה
http://www.news1.co.il/Archive/001-D-43831-00.html
ציטוט:
בקיצור, נתניהו במקרה הטוב מסר חצי אמת, ויש אומרים שחצי אמת גרועה משקר שלם.
חצי אמת - אכן גרועה משקר. במיוחד כשלא מדובר אפילו בחצי אמת.
המשטרה המליצה להעמיד לדין באחד מהתיקים, המלצה שנדחתה ע"י היועץ המשפטי.
אז מה האמת?
האם המלצת המשטרה נדחתה - או לא?
ואם המלצת המשטרה אכן נדחתה - ונתניהו דיבר אמת,
מי בעצם שיקר?
לפני שאתה רץ לתקוף (אותי או את ראש הממשלה) - בדוק את העובדות!

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 20-12-2017 בשעה 15:19.
ישן 20-12-2017, 16:00
מנהל

נתניהו איננו גולש בפורום. אתה כן ואני כן. הבנת?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "אתה זה שמחפש תירוצים ל"קטטות""

לפי חוקי הפורום אסור לך לגדף לגופו של גולש בפורום. גם אם הגולש הוא במקרה מנהל. יש מבין או אתה צריך איור?
קבל זאת כאזהרה.
ואם כבר שקרים: ברגע שאתה כותב "במיוחד - כשבפועל, בכלל לא טרחת לבדוק האם הדברים שנאמרו היו אמת!", כשביססתי דברי על 2 ערוצי תקשורת מרכזיים, הרי שמי שמשקר מבין שיננו איננו אני.

ועצוב איך אתה עושה מעצמך צחוק. במקור שאתה מפנה אליו באתר ניוז 1 כתוב בפירוש מה שכתבתי כבר: ש-6 מבין התיקים המשטרה המליצה לסגור ורק לגבי אחד המליצה להעמיד לדין:
"בחודש אפריל 2002 העבירה המשטרה את התיקים האמורים לבחינת הפרקליטות בצירוף המלצותיה: סגירה בהיעדר אשמה פלילית של 5 תיקים (א', ב', ד', ה', ו'), סגירה מחוסר עניין לציבור של תיק ג' ואילו בעניין תיק ז', החשד לגבי מסירת מידע מדיוני הוועדה לבחירת שופטים, המליצה המשטרה להעמיד את ריבלין לדין בעבירות של גילוי בהפרת חובה והפרת חובה חקוקה".

נתניהו אמר רבע אמת: הוא טען שלהמלצות המשטרה אין משמעות כי ברוב המקרים שהיא ממליצה להעמיד לדין זה לא מסתיים בכתב אישום ולשם כך התייחס לריבלין. מדבריו השתמע שהמשטרה מיהרה להמליץ על העמדה לדין ללא בסיס וגולגלה מכל המדרגות. אלא מה? מסבתר שמתוך 7 תיקים המשטרה המליצה על העמדה לדין רק באחד ואת השאר המליצה לסגור. כלומר, המשטרה עשתה עבודתה נאמנה ובהתאם לכך המליצה על העמדה לדין רק היכן שסברה שיש בסיס ראייתי לכך.

ואכתוב את מה שאמור להיות מובן מאליו:בהנחה שנתניהו שיקר במכוון (וחצי אמת כאמור גרועה משקר שלם), אני מצפה מראש ממשלה שיבדוק את העובדות בקפידה כשהוא מכין נאום (לשם כך יש לו צי של עוזרים). לגבי גולש בפורום, אפילו אם הוא מנהל, ביסוס טענות משני ערוצי תקשורת מרכזיים זה יותר ממספיק ויותר ממה שאתה עושה בדרך כלל.
ישן 20-12-2017, 14:57
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
כנראה שהיה פעם יותר ימני. היום הוא לקקן של התקשורת ומאותרג. הכול כל כך שקוף.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "נתחיל בזה - שאתה משקר (או ממהר להאשים ללא בסיס עובדתי)."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
ריבלין היה חשוד ב7 פרשיות.

אם רוצים לדעת האם מישהו טוב, לבדוק האם התקשורת והשמאל מתנכלים לו. זו בחינה שאין כדוגמתה.
https://www.fresh.co.il/vBulletin/s...ad.php?t=602928
ציטוט:
לברר מה רוצה השמאל ולעשות הפוך

https://news.walla.co.il/item/3120873
ציטוט:
שקד אף תהתה "מדוע ב-2004 כשהייתה המלצה להגיש אישום נגד אריאל שרון, התקשורת לא זעקה? הכיכרות לא התמלאו במפגינים? זה בגלל ששרון הוביל את תוכנית ההתנתקות והיה צריך לאתרג אותו. אז מה עם פרקליטת המדינה החליטה אחרת? שרון החליט לעקור יישובים והיה צריך לאפשר לו למלא את המשימה".

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 20-12-2017 בשעה 14:59.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:59

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר