לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה למבקרים חדשים שמגיעים לכאן - יש קבוצת ווטסאפ בניהולו של יואב הוזמי צרו עימו קשר להצטרפות לקבוצה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית > דגמי נייר
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2018, 22:16
  משתמש זכר יואב הוזמי יואב הוזמי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי urison שמתחילה ב "יואב כן ! תסביר בבקשה למה"

אני לא אוהב את שיטת השלד והמעטפת מכמה סיבות.

1. ראשית, כמוך, כמוני וכמו שאר בוני הדגמים בארץ, אני הורגלתי לשיטה של טבעת עם דסקית לכל אורך הגוף ואני חי עם זה טוב מאוד ושולט בזה.

2. כאשר אתה יוצר שלד ומעטפת, אתה צריך לתכנן את את הדגם מאוד מדוייק, כי בתכנון, אתה צריך להתחשב גם בעובי של הקרטון.

3. במקביל, אתה צריך לעטוף את השלד בצורה מאוד מדוייקת, אחרת נוצרים רווחים גדולים, שלא נראים ממרחק, אבל שמתקרבים לדגם רואים אותם בבירור...וראיתי הרבה דגמים מרשימים כמו F-15 וגם F-16 בשיטה הזאת, שעל פנין הם נראים מצויינים, אבל ביומני הבנייה בצילומי תקריב, רואים הרבה פאשלות.

4. יש גם שיטות שלד שבהם החיבור בין החלקים נעשה ע"י דיסקית מול דסקית, ואז אתה צריך להתאים בצורה של כמעט 100% את הדסקיות הצמודות על מנת לקבל התאמה מיטבית בין החלקים....ויש עם זה הרבה בעיות.

מקווה שעניתי לך בצורה ברורה.

נערך לאחרונה ע"י יואב הוזמי בתאריך 21-01-2018 בשעה 22:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2018, 22:23
  משתמש זכר יואב הוזמי יואב הוזמי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.13
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי יואב הוזמי שמתחילה ב "אני לא אוהב את שיטת השלד..."

לגבי הגוף של ה F-16, למרות שהוא חד מנועי, הגוף המרכזי שלו יותר מורכב מהקורנס ומה F-15.

כמה שה F-15 גדול, הגוף המרכזי שלו הוא אמנם רחב, אך הוא זויתי, גב ישר, צדדים מקופלים וטיפה טיפה קימור למטה.

הפנטום, אמנם בעל גוף מורכב, אבל התחתית שלו שטוחה ולכן קל לחבר בין החלקים.

לעומתם ה F-16....החתך של הגוף המרכזי שלו מורכב, למעלה מקומר, אחר כך מקבל קיעור קל, מלמטה צדדים ישרים עם מבנה גחון חצי עיגול....לא הכי כיף לבנייה.....ותאמין לי אני עובד קשה על מנת לקבל את המראה הנדרש.
מה שעשיתי בשעה עם הפנטום וה F-15, אני עושה כמעט ביום שלם עם ה F-16.
שבוע שעבר שעבדתי על החלק שבתוכו יושב תא הטייס, נכנסתי לייאוש כדי לייצר חלק שבנוי משני חלקים ולא 4 חלקים כמו בדגמי הנץ/בז שמצויים בשוק......רק בפעם הרביעית הצלחתי במשימה.

גם היום ייצרתי 3 פעמים כונס אויר עד שקיבלתי את התוצאה הרצוייה ועד שהצלחתי להתאים את החיבור של הכונס לגוף בצורה מיטבית.

מייאש, מייאש, מייאש הדגם הזה בשבילי....הוא הכבשה השחורה שלי, ובגלל זה דחיתי את הבנייה שלו הרבה זמן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר