לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2005, 09:50
  Soulful Soulful אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.04
צריך עזרה...

אוקיי, אני בן 16 וחצי- כיתה יא' מאיזור המרכז...
אני כבר לא יודע מה לעשות... יש לי פולל בעיות וכבר אין לי כח להתמודד
זה ככה מתחית השנה... אני מרגיש ריקנות כזאת... שום דבר כבר לא מעניין אותי, שנה שעברה נגיד שיחקתי כדורסל (בקבוצה), ממש התרגשתי מדברים שקרו לקבוצה... אהבתי לצאת עם חברים, אהבתי להיות על המחשב, לראות טלויזיה ועוד פולל דברים.. לא הייתה שניה שהייתי משועמם...
לא יודע למה אבל מתחילת שנה כבר כלום לא מעניין אותי... אני לא מתרגש מכלום וגם ההנאה לא ממש גדולה... עזבתי את הכדורסל, אני אפילו לא הולך למשחקים של הקבוצה... התנתקתי מהחברים, בגלל שכבר לא היה לי כיף איתם... הרגשתי שאני סתם נדחף אליהם... ולא יודע... אין ממש דבר שאני אוהב לעשות חוץ מלישון רב היום... אני בכאסח עם חצי מהעולם, עם האחים, ההורים החברים הידידות כולם!!
גם בלימודים ירדתי... סוף שנה שעברה הממוצע שלי היה 91..! והשנה הזו ירדתי ל63... מה שיצר כמובן עוד ריבים עם ההורים שעשה אותי עוד יותר מדוכא וגרם לריב עם עוד חברים...
בהתחלה חשבתי שזה כזו תקופה נאחסית כזו שתעבור... אבל זה נמשך כבר כמעט שנה..
הגעתי למצב כבר שלא אכפת לי למות... באמת שאין בשביל מי לחיות... אני יודע שתגידו וגם אמרו לי שאני סתם אומר את זה ואני לא מתכוון, ורק אחרי שאני אהיה קרוב למוות אני אבין כמה החיים חשובים... אבל רק שתדעו שהייתי קרוב מאוד למוות (תאונת דרכים) ואחריה הפחד שלי מהמוות נעלם לגמרי...באמת שאין טיפה של פחד או חשש מהמוות... הדבר היחידי שעוצר אותי זה אבא שלי, כי למרות כל הריבים והכל אני יודע שהוא אוהב אותי יותר מכולם, אני ראיתי איך הוא נבהל שהוא ראה אותי בבית חולים אחרי התאונה...
ניסיתי למצוא חברה, יעני אחת שסתם לא יהיה איתה משעמם... אבל הבעיה העיקרית שהביטחון עצמי שלי שואף ל0 ואני ביישן מאוד... וגם קשה לי למצוא נושאי שיחה... אני מפחד מאותן שתיקות מביכות כאלו...
אני לא יודע למה כל אחת שניסיתי להתקרב אליה פתאום נהייתי הידיד שאפשר להפיל עליו את כל הצרות.. ובין כל הצרות זה גם על מי הן דלוקות... מה שבאמת הורס את המצב רוח בידיעה שאני רוצה להתקרב לאותה אחת והיא מספרת לי על מי היא דלוקה..

ובנוסף לכל מה שקורה בחיים המושלמים שלי עכשיו ההורים שלי רוצים להתגרש....

אז מה אתם אומרים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-05-2005, 13:45
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר .....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Soulful שמתחילה ב "צריך עזרה..."

צר לי על שאתה מרגיש ונמצא במצב כזה מבאס ואני מקווה שתוכל לשאוב קצת עידוד מתשובתי ומשאר התשובות פה
אני מזמין אותך להתסכל באשכולות נוספים שדומים לבעיה שלך ולראות את ההמלצות והתשובות שנתנו אנשים למצב שאתם נמצאים בו
לפעמים (למרות שצרת רבים זה נחמה) לדעת שאתה לא לבד ושלא רק לך יש את הבעיה / המצב הזה זה איפה שהוא מנחם ובעיקר אומר שהמצב הוא לא הכי נורא ורק לך יש אותו אלא אנשים חווים אותו ועוברים אותו כמו שאומרים זה קרה זה קורה וזה יקרה

ולעניינך אני מבין את המצב שלך ובייחוד את היאוש כייון שכרגע אין לך שום מטרה בחיים וכמו ששמעתי פעם משפט חזק שאמר אתה בעצם קם בבוקר מהסיבה היחידה שלא מתת בלילה שעבר, ואכן זאת לא דרך לחיות את החיים ולכן מה שאני מציע לך זה כמה דברים (ומצטער מראש אם הם ישמעו קצת חמורים)
* תפסיק לרחם על עצמך - במודע או לא במודע אתה נמצא במצב הזה ובעיקר (לפחות מה שאני הבנתי מהודעה שלך) אתה לא עושה יותר מידי מכדי לצאת ממנו אלא עסוק הרבה ברחמים עצמיים ולכן אני מציע שתפסיק לרחם על עצמך וקח את עצמך בידיים מה שמעביר אותי לסעיף הבא
* הצב לעצמך מטרות, אני מניח שבעבר חיית חיים מעניינים וכמו שאמרת לא היה לך משעמם כי היו לך מטרות והיה לחיים שלך תכלית (לנצח במשחקים עם הקבוצה שלך, להצליח בלימודים וכו') אם המטרות הישנות משעממות ולא נראות לך תמצא מטרות חדשות העיקר שלחיים שלך יהיו שוב תכלית ואז ההתלהבות לחיות ולהגיע אליהם תחזור ותתעורר מחדש
* השלם עם החברים ורכוש חברים חדשים, חברים זה עמוד התמיכה שלנו בחיים הם שם בשמחתנו ועוד יותר חשוב שיהיו שם ברגעי המשבר שלנו ובעצב כדי שיוכלו לתמוך בנו ולעזור לנו לעבור את המשבר כמה שיותר מהר ויותר מזה שנוכל לצאת מחוזקים ממנו ולכן אני מאמין שלא רק אבא שלך אוהב אותך אלא גם החברים גם אם כרגע זה לא נראה, הייתי מציע לך לעשות איתם שיחה אם לדעתך דרושה שם שיחה כדי ללבן ולפתוח דף חדש או פשוט לחזור ולהיות יותר בקשר ולהראות נוכחות ואז תראה שהמצב מתחיל להשתנות לטובה

* זה אולי לדעתי הסעיף הכי חשוב (וכמו שאמרתי ל kingu באשכול שלו) למד לאהוב את עצמך ולהעריך את עצמך ואז תתחיל לקלוט את האהבה של האחרים אלייך ומן הסתם הביטחון שלך יתחיל לעלות כי תקלוט פתאום שכל מה שחשבת שאתה זה רק מה שאמרת לעצמך שסביר להניח שזה בכלל לא נכון כמו שאתה ביישן ואולי (רק דוגמאות) אתה לא מספיק יפה או לא מספיק מוכשר או שמן וכו וכו
ואני מניח שברגע שתתחיל לאהוב ולהעריך את עצמך תוכל לשווק אותך הרבה יותר טוב לבנות כך שהן יתחילו לראות בך יותר מאשר ידיד אלא אולי מישהו פוטנציאל לבן זוג

אני מאמין שקרה משהו שגרם לך לשינוי הזה כי סתם לא מפסיקים לאהוב לשחק כדורסל ונכנסים למריבות עם כל העולם ומזניחים את הכל שבעקבות זה הציון נפגע מאוד ולכן אם לדעתך זה יעשה הבדל בחיים שלך אז חפש מה קרה שגרם לך להגיע למצב שהגעת אולי תגלה שזה בעצם משהו מוטעה שחשבת שקרה ואז תוכל לחזור חזרה לדברים שאהבת

בקשר להורים שלך צר לי על שהם חושבים על גירושים ואני מניח שהם כבר ניסו את שאר הדרכים (ואם לא אולי שווה להציע להם לנסות ללכת לייעוץ) ויכול להיות כמו שקורה הרבה פעמים שגירושים זה פתרון עדיף על פני להשאר ביחד אבל במריבות כל הזמן, בכל מקרה אני מקווה שאתה יודע שזה החלטה שלהם ולא בגללך הם נפרדים

מקווה שעזרתי ונתתי לך כיוונים, זה אולי נשמע חלק כמילים גדולות אבל מה שחשוב בתכלס שתיקח את עצמך בידיים ותעשה דברים שיעסיקו אותך ויקדמו אותך כי עכשיו לפי מה שהבנתי אתה לקראת סוף התיכון לקראת הבגרויות וחשוב להצליח כמה שיותר כדי שזה יפתח לך לאחר מכן כמה שיותר דלתות בלימודים ובהמשך וחבל לבזבז את הזמן בשינה כל הזמן ובשריפת זמן
וטיפ אחרון שלמדתי בחיים וזה שקורה לי יום נאחס ששום דבר לא מצליח אני פשוט אומר לעצמי טוב זה לא הצליח אבל זה קורה ואם עוד משהו קורה אני גם מעביר אותו ולא מתחיל להגיד הנה זה קרה וגם זה קרה כי אם מחפשים באותו יום או תקופה את הדברים הרעים הם יופיעו בהמוניהם אבל אם מעבירים את המקרים בסוף היום מגלים שבעצם לא היו כל כך מקרים מבאסים כמו שאולי חשבנו שיהיה

שיהיה לך בהצלחה מקווה שהחיים יחייכו לך יותר ושתצליח יותר
אני פה בשבילך מתי שתרצה ואשמח לתמוך בך או לענות על כל שאלה(ואני מניח שגם שאר חברי הפורום)
וכמובן שנשמח לשמוע עדכונים
שלך
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 16-05-2005, 17:54
  Soulful Soulful אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.04
אמממ
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "ידידי היקר ....."

ציטוט:
תפסיק לרחם על עצמך - במודע או לא במודע אתה נמצא במצב הזה ובעיקר (לפחות מה שאני הבנתי מהודעה שלך) אתה לא עושה יותר מידי מכדי לצאת ממנו אלא עסוק הרבה ברחמים עצמיים ולכן אני מציע שתפסיק לרחם על עצמך וקח את עצמך בידיים מה שמעביר אותי לסעיף הבא
* הצב לעצמך מטרות, אני מניח שבעבר חיית חיים מעניינים וכמו שאמרת לא היה לך משעמם כי היו לך מטרות והיה לחיים שלך תכלית (לנצח במשחקים עם הקבוצה שלך, להצליח בלימודים וכו') אם המטרות הישנות משעממות ולא נראות לך תמצא מטרות חדשות העיקר שלחיים שלך יהיו שוב תכלית ואז ההתלהבות לחיות ולהגיע אליהם תחזור ותתעורר מחדש

אני לא ממש חושב שאני מרחם על עצמי, כאילו אני אף פעם לא הגעתי למצב שאמרתי: וואה איזה מסכן אני...
אני גם לא חושב שאני מסכן.. תאמין לי שניסיתי לצאת מהמצב המעצבן הזה.. ניסיתי למצוא תחומי עניין חדשים ולא מצאתי כל דבר שניסיתי השתעממתי תוך חצי שעה ועזבתי את זה.... וגם מטרות שהצבתי לעצמי נגמרו באותה תחושה...

ציטוט:
* השלם עם החברים ורכוש חברים חדשים, חברים זה עמוד התמיכה שלנו בחיים הם שם בשמחתנו ועוד יותר חשוב שיהיו שם ברגעי המשבר שלנו ובעצב כדי שיוכלו לתמוך בנו ולעזור לנו לעבור את המשבר כמה שיותר מהר ויותר מזה שנוכל לצאת מחוזקים ממנו ולכן אני מאמין שלא רק אבא שלך אוהב אותך אלא גם החברים גם אם כרגע זה לא נראה, הייתי מציע לך לעשות איתם שיחה אם לדעתך דרושה שם שיחה כדי ללבן ולפתוח דף חדש או פשוט לחזור ולהיות יותר בקשר ולהראות נוכחות ואז תראה שהמצב מתחיל להשתנות לטובה

אני התחלתי להתרחק מהחברים לא בגלל שרבתי איתם או משהו... פשוט בגלל שבתחילת החופש הגדול אני עבדתי... והיו איזה פעמיים שלא היה לי ממש כח/ זמן לצאת... ואז הם התחילו לצאת בלי לדבר איתי... הם נקשרו לאנשים חדשים ואני נשארתי מאחור.. וזה לא שאני לא דיברתי איתם או משהו.. דיברתי איתם אבל פשוט לא יכולתי להפגש בגלל שעבדתי כל יום עד מאוחר...
לקראת סוף החופש חידשתי איתם את הקשר וכבר הרגשתי שאני כזה נדחף כי הם מצאו חברים חדשים בחופש וזה לא היה הכי נעים... וניתקתי איתם לגמרי את הקשר ברגע שהם התחילו לעשן... כי כזה נגיד שיצאנו הם עישנו, שתו ואני השתעממתי כזה ושחזרתי הבייתה הצטערתי שבכלל בזבזתי את הזמן שלי... ואז שהתחיל הבצפר גם בהפסקות לא הסתובבתי איתם כי הם הלכו תמיד לעשן עם כל הילדים שהכירו בקיץ... אני גם לא יכולתי לצאת עם אפחד או להסתובב בהפסקות כי אני אסמטי וזה לא עושה לי הכי טוב להסתובב עם חברה מעשנים (בלשון המעטה...)
אז כבר בכלל ניתקתי קשר כי כבר אין לי מה לחפש איתם... והתחברתי עם חברים אחרים... אבל הם הרבה יותר סגורים והם מסתובבים עם אנשים שאני לא כל כך אוהב...

ציטוט:
אני מאמין שקרה משהו שגרם לך לשינוי הזה כי סתם לא מפסיקים לאהוב לשחק כדורסל ונכנסים למריבות עם כל העולם ומזניחים את הכל שבעקבות זה הציון נפגע מאוד ולכן אם לדעתך זה יעשה הבדל בחיים שלך אז חפש מה קרה שגרם לך להגיע למצב שהגעת אולי תגלה שזה בעצם משהו מוטעה שחשבת שקרה ואז תוכל לחזור חזרה לדברים שאהבת

אני לא ממש זוכר משהו ספצפי שקרה...כאילו הייתה את התקופה של החופש שעבדתי רב הזמן ואז שהפסקתי כבר כל הדברים שלא עשיתי הרבה זמן (כמו ללכת לשחק כדורסל) כבר נראו לי משעממים...
ואחרי שניתקתי ת'קשר עם החברים שלי והפסקתי לצאת/ לשחק אז ביליתי הרבה יותר זמן בבית וסמכו עליי- להיות הרבה זמן בבית עם אחי הקטן זה סיוט... אז התחלתי לריב עם אחי הקטן, ההורים שלי התחילו להצדיק אותו מה שגרם למריבות עם ההורים....

ובלי שום קשר- תודה על התגובה...

ישן 17-05-2005, 08:00
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תשובה לי אלייך
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Soulful שמתחילה ב "אמממ"

אני שמח לשמוע שאתה לא מרחם על עצמך יותר מידי ושאתה כן פועל על מנת לשנות את המצב כמו להכיר חברים חדשים ולנסות למצוא דברים חדשים שמעניינים אותך, ואני מבין שעכשיו אתה בעיקר בלימודים ולא עובד נכון? כך שחוץ מלימודים ולהתכונן למבחנים ושאר הדברים שקשורים לתיכון אתה פנוי לא?

אז המלצה שלי שבתור התחלה לא תפסיק לחפש משהו שיאתגר אותך אם יש לך זמן פנוי אולי תמצא עוד עבודה שתעסיק אותך.
בקשר לחברים אם החברים החדשים שלך יש לך פחות קשר או לא קשר כמו שהיית רוצה חפש לך עוד חברים, ולא חייבים להיות עם אותם חברים כל הזמן, אני מקווה שהחברים החדשים שלך לא כל הזמן עם החברים שאותם אתה לא כל כך אוהב ואז בזמן שהם איתם תוכל להיות עם מישהו אחר וכשהם לא איתם תוכל להסתובב איתם בכיף. גם אם החברים הקודמים שלך אתה מוזמן לחדש את הקשר ולבקש שלא יעשנו שהם לידך במיוחד אם היה איזה חבר שהיית יותר קרוב כמובן זאת רק הצעה, להתקשר לדבר לראות אם יש עוד נושאים משותפים אפשר גם להגיד (בתנאי שאתה באמת מרגיש זאת) שאתה תשמח לחדש איתו את הקשר ואם הכל הולך טוב לחזור ולהפגש בפגישה לבקש שלא יעשן אם הוא מעשן והוא בטח יודע שאתה אסמטי.
חוץ מזה זה זמן מצוין להכיר בנות ואין כמו בחורה כדי שתקפיץ אותך למעלה מאושר וגם תתפוס לך את הזמן הפנוי

בקשר לאחיך אני לא יודע בן כמה הוא אבל זה דיי נורמלי המריבות שיש בין האחים וזה עובר, אני זוכר שהאחיות של אישתי עד לפני חמש שנים היו כמו טום וגרי (החתול והעכבר המצוירים במקרה שמישהו לא הבין) היו רבות כל הזמן ומשגעות את הבית אבל היום ששתיהן התבגרו קצת הן חברות מאוד טובות ומבלות ביחד הרבה, לכן אני מאמין שזה שלב שעובר ותנסה כמה שיותר להיות סלחני אני מניח שרוב ההצקות של אחיך זה בשביל למשוך תשומת לב ממך
בקשר להורים הייתי מציע לך לעשות איתם שיחה ולנקות את הדברים ולפתוח דף חדש, אני בטוח שזה גם מה שהם ירצו ובטח מה שאתה רוצה כך שיהיה אוירה יותר נעימה בבית
ולסיום בקשר לתחביבים שאתה לא מוצא אני מציע לך להמשיך לחפש, אני לא מאמין שאין שום דבר שלא מעניין אותך כמו מחשבים אינטרנט ספורט כל שהוא לעשות ולראות וכו'. ודרך אגב אם אתה נהנה משינה אז סבבה העיקר שתהנה ממשהו
וכמו שאמרתי אשמח לדבר איתך גם בפרטיות אם תרצה (דרך ת.ד. או איי סיקיו וכו')
שיהיה לך המשך שבוע מקסים
שלך
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:26

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר