לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה למבקרים חדשים שמגיעים לכאן - יש קבוצת ווטסאפ בניהולו של יואב הוזמי צרו עימו קשר להצטרפות לקבוצה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית > דגמי נייר
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2018, 18:02
  משתמש זכר יואב הוזמי יואב הוזמי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יגאל פתאל שמתחילה ב "GPM עם דגם חדש של F16-D"

נראה נחמד....אם כי אני רואה קצת פקשושים קטנטנים בכל מיני חיבורים בדגם שהבולט ביותר זה חיבור הכונס לדגם.

טיפ קטן להמשך, למרות שאני יודע שאתה מכיר אותו, וזה צביעת עובי הדף...משפר הרבה את מראה הדגם.

לגבי הפטנט של המגנט בפיילונים, על מנת להחליף חימוש....
לעניות דעתי קצת פספסת את המטרה, כי המגנט בולט החוצה יתר על המידה ופוגע במראה הפיילון...וגם הפצצה יותר מרוחקת מידיי מהפיילון.
אם זכרוני אינו מטעני, ישנם רצועות מגנט שאפשר לחתוך אותם לפי הצורך, ואז יכולת לשם רצועות בתוך הפיילון בתחתית, ומגנט שני בתוך החימוש מלמעלה ואז היה חיבור ריאליסטי יותר.

שבת שלום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-05-2018, 16:59
  משתמש זכר יואב הוזמי יואב הוזמי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.13
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי אסף 33 שמתחילה ב "אהלן יואב אתה יכול להרחיב קצת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אסף 33
אהלן יואב
אתה יכול להרחיב קצת לגבי צביעת עובי הדף? למה בדיוק הכוונה?
לגבי המגנט- אכן ניסיתי בהתחלה עם פיסות מגנט שגזרתי אבל זה פשוט לא החזיק את הפצצה. במקרה מצאתי בבית את המגנטים העגולים האלה והם מחזיקים מצוין. אני צריך להסוות אותם איכשהו, בהדבקה או צביעה , אבל כמו שציינתי אני עוד באמצע העבודה, זה היה רעיון שפשוט קפץ . אני גם איישם אותו בדגם היסעור שלי כדי להחזיק טוב יותר את הכבש האחורי בסגירה.

נתחיל מהסוף

לגבי המגנט....
הוא גדול מידיי לפיילונים והוא גם גס ולכן הורס את כל הצורה שלהם, הוא לא שייך להם.
ככלל, זהו דגם בסך הכל ולא צריך את כל החימוש, תחליט מה לשים ותסגור את הסיפור, כי אחרת זה סתם מכער לפי דעתי.

לגבי צביעת עובי הנייר....
כבר דובר על הנושא בכל הפורומים האפשריים.
לנייר יש עובי, בייחוד לניירות במשקל 160 גר' ויותר ולכן הלובן שלהם מבצבץ הרבה בין החיבורים.
צביעת עובי הנייר בטושים רגילים בצבע אפור או בצבעי המטוס, מעלימים את הלובן של הנייר והחיבורים יוצאים הרבה יותר נקיים.
אין מצב ששכחת את הנושא הזה...אם זכרוני אינו מטעני, אפילו דיברנו על זה בימים עברו בטלפון.

שבת שלום.

זה הנייד שלי 053-6661628 אם תרצה לדבר בטלפון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:28

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר