לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2018, 22:21
  alex_point alex_point אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.18
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי The_last_Apachi שמתחילה ב "אתה בטוח שזה סיקור ולא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_last_Apachi
אתה בטוח שזה סיקור ולא פרסומת?

1. זה לא מה שחובש סוחב, זה מה שסוחב האדם הספציפי בסרטון.
2. אהבתי את ה"לפחות שלוש" ת"א.
3. אם תצטרך לסייע לרופא לבצע זונדה (אני יודע שלא יקרה, אבל נניח), את המים תשאב מהשלוקר שישה ליטר או מהמימיות שאין?
4. מזרק אדרנלין? החוג"ד והרופא יודעים מזה?
5. כשראיתי את הח"ו מאחור, אמרתי "בסדר, אולי הוא משתמש בכפפות שיש איפה שהוא מקדימה", אבל כשראיתי שגם הח"עים מאחורה...

בכדי לא להטעות אותך יצרתי קשר עם החובש בסרטון בכל מקרה זאת לא פרסומת כמו שאתה רואה הסיקור הוא בעצם על הציוד השם של המוצר מוזכר כחלק מהציוד בכל מקרה. חוץ מזה אני הוא בעל הערוץ(מימין) וכמו שאמרתי אין לי רווח מהערוץ או משהו ולכן זה לא פרסומת אלה לטובות סיקורים בלבד כמו שרשמתי למעלה ואתה יכול לבדוק את זה בעצמך.

עכשיו מעביר לך את דברי החובש ששמאל
1.יש לי את כל הציוד שלכל חובש יש פלוס מעבר מה שאני עוד אישית לקחתי(הבחור הוא חובש קרבי בצהל)
2.לפחות זאת אומרת שזה המינימום שחובש יכול לקחת יש חובשים שיש להם יותר
3.יש פקל מים עם יותר משש ליטר מים ובכללי בזמן מלחמה על כל לוחם יש כמה בקבוקי מים של ליטר וחצי בתוך בתיק לאו(לדעת כותב הפוסט:אגב מימיות מתחילות לצאת משימוש בצהל)
4.מזרק אדרנלין חתמתי דרך התאגד זה תול החדש זה חלק מהציוד של כל חובש.......
5.חוסם עורקים סילקיון הוא בעדיפות לפני הקט לכן הוא מאחור בפקל וגם על כל לוחם יש חוסם עורקים קט חובה.שנית חוסם עורקים סילקיון לרוב אני אשתמש במקרה של ערן.כפפות יש לי מקדימה בווסט ובתוך סט בפקלחון
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2018, 02:32
צלמית המשתמש של פפילון
  משתמש זכר פפילון פפילון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.15
צר לי, אך אני לא מצליח להבין אותך.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי The_last_Apachi שמתחילה ב "וואלה, מזרק אדרנלין זה בהחלט..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_last_Apachi
וואלה, מזרק אדרנלין זה בהחלט חידוש בשבילי, אז יש מצב שההנחייה תרד בקרוב גם למילואים אם כך...
בכל השאר, קשה לי להסכים איתך/איתו ואני עדיין טוען שמה שהוצג בסרטון לאו דווקא מייצג ווסט או איך שהווסט אמור להיות מסודר או הציוד שחייב להיות בו, אבל נו שוין.

אתה טוען דבר אחר, אך בלי לגבות את דברייך. קל לזעוק לא ככה לא ככה - אז אולי תגיד איך? איך אפשר להגיב לנושא כאשר אתה לא מפרט את הבעיות?
הפקל חושב הוא אחיד. כמו בהוראות בטיחות - מותר להוסיף, אסור לגרוע. לכן אני לא מבין את התמיהה שלך "..לאו דווקא מייצג/הציוד שחייב להיות בו" ... כי פחות או יותר ממה שאני זוכר, זה מייצג, או לכול הפחות אמור לייצג. הווסט אגב, נראה מסודר מאוד. ספק לי אם ראית את הסרטון מתחילתו עד סופו, כי הסרטון והתוכן עשוי היטב.

ישן 21-01-2018, 10:08
  The_last_Apachi The_last_Apachi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי פפילון שמתחילה ב "צר לי, אך אני לא מצליח להבין אותך."

אם ראית את ההערות שלי, אתה אמור להבין שראיתי את הסרטון עד סופו.
בקצרה:
1. זה ווסט נחמד והכל, אבל לא סנדרטי וכאן כבר מתחילה בעיה. אני יכול להבין דבר כזה במילואים, כי לסירוגין מקבלים זבל, אבל בסדיר?
2. כפפות מקדימה.
3. כל הח"ע מקדימה - שלושה סיליקון+CAT
4. מדחום מאחורה.
5. פנס ראש?
6. מקום קבוע לשני רימונים (עשן כחול ורסס), אלא אם התו"ל שוב השתנה.
7. שלוקר ועוד אחד לשש ליטר (הוא מתכונן לכיבוש דמשק בלי הספקת מים עם וסט בט"ש כזה?) צריך להיות כמה שיותר צמוד לגב, אלא אם לא אכפת לו לסבול מכאבי גב כל החיים שלו אחרי הצבא. אגב, גם אז, אני לא בטוח שניתן להמנע מהבעיות כשאין לך באמת חגורת מתניים נורמלית ואתה סוחב באופן קבוע ~15 ק"ג מאחורה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר