לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2021, 10:55
  hardcore631 hardcore631 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.08
התייעצות - קידום בדרגה לגימלאי צה"ל

שלום לכולם,

אני קורא בפורום כבר הרבה מאוד שנים, פחות או יותר מהגיוס. הפורום ליווה אותי מהגיוס לקורס קצינים וגם מאז השחרור אני קורא אותו באדיקות. תודה על הידע והתכנים המעניינים

מכל מקום, כיום אני עו"ד, שעוסק בתחום שרחוק מאוד מדיני צבא או משהו דומה. הסיפור הוא שלפני כמה ימים פנה אלי טלפונית אדם כבן 87, שטוען שערב מלחמת ששת הימים (!) הוא קודם ע"י אלוף הפיקוד לקצין מטה פיקודי בתחום כלשהו (בשלב הזה אני לא רוצה להסגיר בדיוק את התפקיד מטעמי פרטיותו) ובעוד יתר קציני מטה הפיקוד קודמו לאחר המלחמה לדרגת אלוף משנה, בשל טעות רישומית הוא לא קיבל את הדרגה.
הוא אומר שחברים לחצו עליו כדי שינסה לפתור את העניין ולקבל את הדרגה, בטרם חו"ח יגיע ל-120.
הבהרתי לאדון שאני לחלוטין לא מהתחום אבל אם הוא ירצה, אנסה לעזור בשמחה, אולי להתחיל במכתב פנייה ולראות איך זה מתגלגל. הייתי מאוד שמח לעזור לו ואני מניח שזו יכולה להיות מחווה מרגשת לאדם בגילו.
זו אמנם קצת ירייה באפילה אבל האם למישהו יש קצה חוט? למשל, קודם כל מי הגורם אליו פונים עם בקשה כזו? מאיפה אני בכלל מתחיל? האם דברים כאלו בכלל מתרחשים, למעלה מ-50 שנה אחרי האירוע?

תודה מראש לכל מענה או עצה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:51

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר