לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי         אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה
 
כלי אשכול חפש באשכול זה  #2  
ישן 16-02-2018, 19:23
  rpi rpi אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 05.02.17
הודעות: 698
נאומו של מנדלבליט - מכה קשה לנתניהו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "נאומו המלא של מנדלבליט"

כבר מעל שנה ביבי אומר לא יהיה כלום כי לא היה כלום. באה המשטרה ונתנה בראש עם המלצות לשוחד. בום.
בתחילה ביבי ניסה לטעון שהתקשורת מנסה לרקוח מזימות נגדו, אך אבוי - מסתבר שביבי הוא רוקח המזימות בתקשורת: שר התקשורת, סיפורי שאול אלוביץ, סיפורי מילצ'ן עם ערוץ 10 קשת וקשת, סיפורי מוזס ועוד.

אח"כ ביבי ניסה לטעון שהמשטרה והמפכ"ל רוקחים מזימות פוליטיות נגדו, מה שקצת מוזר. הרי ביבי מינה את המפכ"ל, ולא ברור למה כל החוקרים פועלים נגדו, ואיך מסבירים את הפעילות הסמויה נגד החוקרים ועורכי הדין, אבל ניחא. האזרח הקטן אמר לעצמו בואו ניתן לאיש להנות מהספק.

ואז בא מנדלבליט, זה שהיה האיש של ביבי ונתן את המכה שמבהירה שביבי יצא טיפש קטן וקטנוני :
1. האומנם לא היה "כלום"? אם מפרשים את המילה כלום כ"דבר מה" אז היה הרבה כלום. מסתבר לנו שהיה גם היה.
2. גם אם לא יצליחו להוכיח בבית המשפט הסיפור של ביבי מסריח ציבורית.
3. המשטרה החוקרים והיועץ פועלים בנחישות וערמומיות לפצח ולהבין את הקנוניה, וזה כנראה קשה מאוד. כלומר היו "סימני נפט" אבל ממש לא ברורים. לא ממש ידעו אם יש קשר ואיך אפשר לחבר נקודות בין גז לתקשורת לכלי שיט לבן דוד וחברים ואנשי ליכוד "ישרים".

וגם אם הם יצליחו לחבר את כל הנקודות, או את חלקן, לך תוכיח קשרים מושחתים בבית המשפט.

אז הם אירגנו פרוייקט שבנוי מ 4 תיקים שלכאורה אין קשר בינהם, אבל זה איפשר איכשהו לבצע מהלכי חקירה מושהים ולבנות קונסטרוקציה שאולי תאפשר את הגילוי.

שאפו.

4. ועכשיו בא מנדלבליט והסביר בנאום מחץ שאין מזימות משטרה נגד ביבי והכל מקצועי. מסתבר למרבית ההפתעה שהוא, מנדלבליט, זה שהיה האיש של ביבי, מעורב בפרטים. הוא המוציא והמביא. הוא שוקל ומחליט מי מה ומתי לחקור ולחשוף. ומסתבר שהשיקולים מבוססים בחלקם על שמירה על פרטיות נחקרים, בחלקם על הענין הציבורי (גם אם לא יוגשו כתבי אישום) וחלקם קשורים לתרגילי החקירות.

5. אז ביבי לטעמי יצא טיפש בסלוגן לא יהיה כלום כי לא היה כלום. אולי היה צריך לנהוג אחרת. הרי הסיפור הגדול היה סיפור כלי השיט שמתעורר מחדש, ושם ביבי טוען שלא היתה תמורה. אם כך למה הוא מגן כמעט בגופו על המעורבים? אם אינו מעורב היה צריך לשים עצמו מהיום הראשון בראש המאבק בשחיתות הרכש הבטחוני. גם אם היה יוצא רע בחלק מהדברים היה יכול לפתוח בנאומי חרטה נוסח הקלטת ההיא, והיה עובר את הדברים באופן סביר.

ואולי הוא מפחד ממשהו שאיננו יודעים?

6. בסופו של דבר בבית המשפט תמיד הסיפור הוא עלות המאבק המשפטי. למדינה אין בעיה כזו - לביבי, כאדם פרטי, יש גם יש. נכון להיום ביבי יושב במקום מיוחד שמאפשר לו להנות מכיסוי חלק מהעלויות משפטיות ע"י גורמים כאלו או אחרים, אבל אם יוגש כתב אישום ואם ביבי יאלץ לנהל מאבק משפטי מכיסו הפרטי זה יהיה סרט אחר. נראה לי שסביר להניח שביבי יאבק על מקומו בראשות הממשלה עד הרגע האחרון. ימצה את הקשרים עם גורמי מימון שלישיים, המדינה ועורכי דין "חברים" עד הסוף ה"מר" או נצחון.
ולכן כרגע נראה שמי שיקבע את גורלו הפוליטי והמשפטי זה מנדלבליט והמפכ"ל ונראה שהם מתואמים לחלוטין, ופועלים ברגישות, מקפידים על ניקיון ויושר ציבורי.

ולכן הנאום של מנדלבליט חשוב מאוד. אנחנו חוזים כאן בסיפור מרתק וחבל שדווקא ביבי ניהיה האיש שעל גבו יפסיקו את עניני ההון שלטון.

מאז תחילת המילניום רשויות החוק מנסות להילחם: היה ברק (יצא טפלון), שרון (עומרי שרון ישב בכלא), אולמרט (ישב בכלא) ועכשיו ביבי, וזה בלי לספור כמה מושחתים "קטנים" שעל הדרך ביקרו בתא או מבלים בחקירות כמו דרעי, שר אוצר שכבר נשכח, כמה חברים של ליברמן, ביתן, מועמד לנשיאות ממפלגת העבודה ועוד כמה שכבר נעלמו מהאופק.

צחוק הגורל.

וחכו, נראה מה יקרה אם יחליטו יום אחד לטפל בחרדים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #7  
ישן 19-02-2018, 17:24
  rpi rpi אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 05.02.17
הודעות: 698
הגנה על ביבי דוחה שבת?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "הם ימשיכו במסע הצייד שלהם,..."

1. האם אתה יודע שזה שודר בשבת? כן, ברור שאתה יודע כי כתוב "אולפן שישי". קצת מוזר, אסור לאכול אוכל שיוצר בשבת, אבל חדשות משוק התקשורת המושחת? ועוד על ידי חרדי? אבל חפיף, אלו
סתם תהיות של חילוני בור

2. ביבי מנסה לנבא את העתיד. נדע בהמשך אם ביבי הוא נביא אמת, נביא שקר או סתם שוטה מן השורה.

3. ביבי הוא אדם אחד. נכון, יושב בצומת קריטית, אבל המדינה חזקה מן האדם האחד. ביבי ייבחר או לא , ישב בכלא או יצא זכאי צח כשלג, יאגור מסביבו פוליטיקאים ומיליונרים מושחתים או ינקה את האורוות, בכל מקרה המדינה תצא מחוזקת. האזרחים הטובים יודעים את האמת. האזרחים הטובים שומרי החוק יודעים שראש ממשלה לא צריך לקיים יחסי תן וקח עם מיליונרים והתקשורת. ולכן עצם העיסוק בענין מעצים את האזרחים הטובים. בטוח דבר אחד, גם אם לא יוגש כתב אישום, בהמשך השביל ביבי יצטרך להפסיק את קשריו הקלוקלים או ללכת.

4. הרבה אזרחים מצביעי ימין מרכז ושמאל, לרבות אני, היו רוצים שביבי יישאר משום שלקומבינציה הייחודית של טראמפ ביבי וארועים יצרה חלון זמן לקידום רעיון המדינה היהודית וההפרדה מן הפלסטינים. החלון הזמן הולך ונסגר במהירות ככל שמתקדמות החקירות וזה מצער.

5. ביבי ואמסלם ומירי רגב וחזן יכולים להמשיך ולנסות ללכלך על מפכ"ל המשטרה אבל לכולם ברורה האמת: כל אחד יודע שהמפכ" ל דובר אמת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #11  
ישן 21-01-2019, 03:01
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 14.08.11
הודעות: 6,797
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "נאומו המלא של מנדלבליט"

הייתי צריך למצוא את הנאום, והוא משום מה נעלם מהקישור בכתבה.

לקח לי המון זמן של חיפושים ביוטוב למצוא את הנאום המלא, כי חיפוש רגיל היה מביא אותי לYnet, ושם זה היה גם איטי ולא מלא.

בסוף מצאתי. מצרף את הלינק. גם בשבילי אם אצטרך שוב למצוא וגם עבור הציבור. סליחה על ההקפצה. זה מפברואר 2018.לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

עכשיו ראיתי שבאחת התגובות כבר הבאתי קישור מפייסבוק לנאום המלא.

שוב סליחה על ההקפצה.

אבל לא כל כך נורא. עכשיו זה גם אקטואלי.
_____________________________________
לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר (ישעיהו סב א)
ערב (הסעודית) - לערבים, ארץ ישראל - לעם ישראל.
מכה של המוסלמים, ירושלים של היהודים.


https://sites.google.com/site/hamedinai/


נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 21-01-2019 בשעה 03:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורוםכל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +3. השעה כעת היא 18:25

הדף נוצר ב 0.27 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2019 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר