לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-02-2018, 21:52
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
מזעזע: שונאי ציון שמו אסירי ציון במאסר ביחד עם מחבלים שונאי ישראל

http://mobile.kikar.co.il/article/268440
במהלך הדיון התלונן חפץ על תנאי מעצרו, וסיפר: "אני 72 שעות עם אותם בגדים. באחד ממתקני השב"ס כנראה זיהו אותי עצירים ביטחוניים מעזה. אני לא מבין ערבית, שמעתי צעקות 'נתניהו, נתניהו'. אני מציין את זה כדי להסביר את הקונטקסט שאני נמצא - לא כעציר רגיל".

עוד...

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 22-02-2018 בשעה 21:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-02-2018, 22:26
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
הרגת אותי מצחוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "מזעזע: שונאי ציון שמו אסירי ציון במאסר ביחד עם מחבלים שונאי ישראל"

מה כל כך מזעזע? כולה מנסים לשכנע את הבן אדם לספק לרשויות האכיפה מידע על עבירות שלו ושל אחרים, להסביר אם ולמה עשה כמה דברים רעים. אם הוא יעשה עבודה רצינית כמה שעות ויספר את האמת ילך הביתה עד המשפט או יקבל דיל או יסתבר שאין נגדו כלום.

אתה הרי נגד משכבי זכר. הכלא הוא המקום שידוע שבו מתבצעים מעשי אונס של גברים על ידי גברים בלי קשר לאמונתם הדתית, שיוכם הגיזעי או הפוליטי (למעט בטחוניים שמבלים בנפרד). כיוון שחלק מהותי מיושבי הכלא הם ערבים, גם הם מן הסתם מעורבים בחגיגה.

מה נדלקת פתאום על היועץ שמתגרד ושומע ערבית? אולי תחשוב קודם על כל הנאנסים בכלא?
ישן 23-02-2018, 06:17

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב ""אסירי ציון". מי ישמע, הבחור לוחם בפלמ"ח... אתה בכלל יודע מה זה אסיר ציון?"

בדיוק.

אסיר ציון הוא אדם שהיה במאסר, או בהגליה בגלל פעילות ציונית, בארץ שבה פעילות זאת הייתה אסורה.

בארצנו מתנכלים לאוהבי ארץ ישראל ועם ישראל, ועושים הנחות ומגינים על עוכרי ישראל.

את מרכז פרס לשלום עם הכספים העצומים שמגלגל לא חוקרים, מי שאשתו במחסום וואטש מקדמים אותו בצבא.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 23-02-2018 בשעה 06:20.
ישן 23-02-2018, 08:27
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
עכשיו הבנתי: ביבי זה הציונות. הציונות זה ביבי. בלי ביבי אין ציונות
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "יד ימינו של ראש ממשלת..."

ניסיתי להבין מה עובר לך בראש ונראה לי שהבנתי. אתה קורא את דפי המסרים לתקשורת שביבי זה הציונות המדינה והליכוד. מכאן נובע שבלי ביבי אין מדינה ציונות וליכוד.
אז כדאי לזכור שהמסרים קצת מבולבלים כי צוות יועצי התקשורת הקבוע יושב במעצר והמחליפים אולי לא עושים כרגע עבודה כל כך טובה. גם אתה מבין שלא משנה מה יקרה עכשיו, יום יבוא וביבי יעזוב את תפקידו, ועדין תהיה מדינה ויהיה הליכוד ואפילו הציונות. צוות דפי המסרים מעביר לך מידע שקרי: ביבי הוא רק ראש ממשלה. הוא לא המדינה, לא הציונות ואפילו לא הליכוד.

מה שקורה עם אדון חפץ לא קשור לציונות. הבחור מסרב לשתף פעולה עם רשויות החוק שמנסות להבין האם ומדוע הוא הציע שוחד שקשור למינוי יועץ משפטי לממשלה שזה עלול להסתבר כעברה חמורה.
אז בית המשפט שם אותו במעצר, לא בגלל שהוא ציוני אלא בגלל שהוא חשוד בפשיעה חמורה. ונכון, המעצר מקום לא נעים ושומעים שם ערבית.
ישן 23-02-2018, 09:15

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "ולקרוא למשטרה ולשבס שונאי..."

בואו לא נשלה את עצמנו. אם היה מדובר בראש ממשלה שמגלה אפילו קצת שנאת ציון, לא היו מתלבשים עליו. הנה יעלון פלט איזשהו משפט שאפשר היה להבין כאילו שיש איזהשהו דמיון לנאצים רחמנא ליצלן וכבר פטור מכל סיפור הצוללות. ריבלין אמר "בני עמי בחרו בטרור", וכל התיקים שהלבישו עליו פעם, כבר לא יזכירו לו כל עוד... צפי הלכה למועדון ההומואים ולא מזכירים את הקשרים שלה עם העיתונות ועל היומנים שנעלמו לה.

באשר לחוקרי השבכ והמשטרה באופן אישי זו עבודתם, ואוי להם אם יסרבו. ושולחים שלהם גם הם מפחדים אחד מהשני, בדיוק כמו כל ה"ימניים" פה בפורום ואולי גם אני קצת, ברגע שיש מתקפה חזקה בתקשורת נגד הימין נחבאים כולם כמו עכברים.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 23-02-2018 בשעה 09:30.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:55

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר