לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2018, 07:28
  ilanb ilanb אינו מחובר  
אילן בן-נון. מומחה לקליעה וצליפה, מדריך ירי בכיר ומאמן קליעה ספורטיבית

חבר מתאריך: 17.03.05
20.03.2018 לוחם דובדבן נהרג מפליטת כדור

עוד לא היה גוף שפגע בביטחון המדינה ואזרחייה כמו הבט"פ. ואחריו צה"ל.
ע"י מדיניות מטורללת של פקידים ללא תבחינים בנושא עליו הם ממונים...
הם הובילו לסגירה שיטתית של מועדוני קליעה.
הם הובילו להרחקת הנוער מספורט הקליעה בו יכלו לרכוש "תרבות" שימוש בנשק ולהגיע לצבא קלעים ובטיחותיים.
הם הפקירו את בטחוננו בידי חברות שרותי שמירע עם "החלפה חמה בעמדות" הכשרה בלתי מספקת. וירי בנשק דומה... {כך יוצא שרוב מכריע של השומרים לא ירה מעולם בנשק איתו הוא שומר}
הם הובילו למניעת נשק מאזרחים טובים המשרתים במילואים, תוך חוסר יכולת לשלוט בנשק של עבריינים ההולך ומתרבה.
בצה"ל - תחת לחנך לשימוש בטיחותי ומושכל בנשק. החלו להפחיד חיילים מנשק. למנוע נשק מחיילים, ולהטיל את האחריות על פלסטיק כתום.
זאת בנוסף לביזיון ההכשרה, בו עקב לחץ זמן ומשימות מעגלים פינות, כך מקבלים צבא לא מחונך לתרבות נשק וקליעה. שאת זמנו הפנוי מוציא על משחקי נשק נוסח משחקי מחשב.
בעובדה שעות המשחק במשחקי מלחמה עלו בצורה מדאיגה {חוסר תרבות} ושעות החינוך ל "נשק מגן" ירדו ל 0 ! "לא על מנת להרוג ניתן לנו הנשק אלא על מנת לשמור על החיים!" {יצחק שדה} "אהוב את הרובה ושנא את המלחמה " {יצחק שדה}
ובאין תרבות ישנם נפגעים !!!

תנחומי למשפחה, וצערי על היורה שגם חייו נהרסו.
כבוד ראש הממשלה !
כבוד השר לבטחון פנים!
כבוד שר הביטחון!
כבודם של חברי המטה הכללי!
כבודם של חברי המטה הארצי!
כבוד שר החינוך ! כן אתה אתה !
וכבוד שרת הספורט.
אנא החזירו השפיות למקומותינו !

הניחו לנו להפעיל מועדוני קליעה לנוער המשלבים חינוך תרבות וערכי ספורט. הניחו לנו להביא את הנוער לשרות הצבאי כשהוא בטחותי !

ואחרון חביב. התאחדות הקליעה ! חברי ההנהלה ! שנים התבצרתם לכם בספורט האולימפי... וזנחתם את הקליעה העממית. נכנעתם לכל תכתיב של הבט"פ {לא רציתם להתעמת שלא יפגע האולימפי - והנה בחוק הקרוב פוגעים בכם אנושות} צאו מהקונכיה ותחזרו להיות היעוד שלשמה הוקמה "ועדת הקליעה" בשנת 1953 !!!

הפתרון : "וַיִּמְצָאֻוּ הַמּוֹרִים אֲנָשִׁים בַּקָּשֶׁת" "לְלַמֵּד בְּנֵי יְהוּדָה קָשֶׁת הִנֵּה כְתוּבָה עַל סֵפֶר הַיָּשָׁר." "קֹלֵעַ בָּאֶבֶן אֶל הַשַּׂעֲרָה וְלֹא יַחֲטִא." {מן המקורות.}

https://www.mako.co.il/news-militar...6d054261004.htm

לא כל מה שאני יכול לכתוב, אני רוצה לכתוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-03-2018, 09:18
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ilanb שמתחילה ב "20.03.2018 לוחם דובדבן נהרג מפליטת כדור"

סמ"ר שחר סטרוג ז"ל
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

המשטרה הצבאית פתחה בחקירת נסיבות האירוע. מבירור ראשוני עולה כי לוחם יחידת דובדבן בשירות חובה פלט כדור מאקדחו לעבר סטרוג בזמן שהשניים ישבו בחדר בבסיס האם של היחידה המובחרת.
סטרוג נפגע בחזהו, קיבל טיפול מהיר מחבריו ליחידה ופונה במצב אנוש לבית החולים הדסה בירושלים, שם נקבע מותו.
https://www.msn.com/he-il/news/othe...ocid=spartanntp

הודעת דובר צה"ל
https://www.idf.il/מאמרים/כתבות/חיי...יטת-כדור-לעברו/

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 21-03-2018 בשעה 09:28.
ישן 23-03-2018, 15:58
  משתמש זכר אספרסו קצר אספרסו קצר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.09
אני נוטה להעדיף אקדחים לחיילים שאינם בתפקיד.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי אספרסו קצר שמתחילה ב "ועכשיו אוסרים על חיילי צה"ל לשאת אקדחים."

אני נוטה להעדיף אקדחים על פני רובים לחיילים שאינם בתפקיד.
על פניו נראה שיותר פשוט למצוא מקום בטוח לנעול את האקדח, למשל כספת מאשר ארון גדול עם שני מנעולים. אני נוטה להאמין שאקדח שנגנב ומגיע לידי ארגון פשע יכול להסב פחות נזק מרובה סער שנגנב ומגיע לפושעים. אם יש חיילים שחייבים לצאת עם נשק הביתה, הרושם שלי הוא שעדיף אקדחים על רובים. זה יקל לוגיסטית על החיילים אבל כמובן שיש את העניין הכספי של רכש האקדחים, רכש התחמושת, והאימונים. אגב, עם איזה סוג של נשק יוצאים נגביסטים הביתה?

ישן 20-04-2018, 16:49
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "כתבה על אירועי פליטת כדורים..."

עצוב, מכעיס, מאכזב, עצוב.
הצבא מחנך חיילים לפחד מהנשק שאולי יפלוט.
הצבא מלמד חיילים שפריקה היא "לשקשק 60 מעלות".
הצבא מלא בחיילים ומדריכים שלא מצליחים להאמין בעצמם שלא הנשק הורג, אלא מי שמפעיל אותו.
איזו תועלת יש במק פורק אם כל תחקירי ה"פליטות" מספרים שמישהו דרך עם מחסנית ואז "נקר" (ירה!) בנסיבות שאסור היה לו?
אם המצב הוא שאין סיבה לירות, לא יורה.
אם אתה פורק כלי ירייה, אתה לא יורה. אתה בודק שאין בו מחסנית ותחמושת, ואז מביא אותו למצב שבו הוא אמור להיות בזמן שלא מבוצע בו ירי.
אם יש משהו שאיננו מטרה מול הנשק, אל תירה.
אם הוגדר לבצע דו"צ, בדוק שאין מחסנית ותחמושת, לך ולמשתתפים ולאחרים, ואז ניתן לבצע דוצ.

מה לעזאזל קשה?
מראה איננה מטרה.
חבר איננו מטרה.
מצלמה איננה מטרה.

לשלוף לדרוך ולירות על חבר בחדר זה לא להתאמן, זה שימוש בלתי חוקי בנשק, רשלנות מקצועית וחוסר חברות.
אני נשאתי אקדח איזה זמן, אפילו פעם אחת לא עלה בראשי הרעיון לבצע שליפה, דריכה, ירי על מישהו מהחבר'ה.
וכשעשינו תרגולי דו"צ, האמנו ואז גם בדקנו שאף אחד לא טועה ומסכן את חבריו.

אני רואה את עניין חוסר המקצועיות בנשק גם במילואים, יחס מחפיר וביצוע עלוב. העיקר שדורשים אמצעים.

עצוב ומכעיס ועצוב.
ליבי עם משפחת סטרוג.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:21

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר