לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2018, 00:24
  emoky emoky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.18
צריך עזרה בקשר לחיל השריון

אז ככה, אני מתגייס עוד 3 חודשים בערך (23.7) ואני כרגע מאוד שואף להגיע לחיל השריון, רשמתי 5 במנילה ובעדיפות ראשונה.

עד לפני כמה ימים, מאוד רציתי להגיע לשריון בגלל הטנקים, טנקים מאוד מעניינים אותי ואני הייתי מאוד רוצה לשרת כטנקיסט אבל התחלתי לקרוא טיפה על הפלס"ר וקראתי שהרבה אנשים ממליצים תמיד לנסות להגיע לפלס"ר גם אם יותר מושך אותך טנקים. קראתי שרשמו שהפלס"ר מאוד איכותי ומקצועי ועדיף מהגדודים של הטנקים.

עכשיו אני קצת בהתלטבות עם עצמי, למרות שיש לי עוד יאמבה זמן ובכלל לא יודע אם אקבל שריון בסוף, אני לא יודע אם לנסות לצאת לגיבוש של הפלס"ר במקרה ואתגייס לשריון או לכוון לטנקים שזאת הייתה המטרה ההתחלתית שלי. מצד אחד אני מודה, מעניין אותי הרבה יותר להיות טנקיסט מאשר חירניק (הבנתי שפלס"ר אין כמעט קשר עם הטנקים) אבל מצד שני אני קראתי ושמעתי שעדיין כדאי לנסות לפלס"ר גם אם באותו רגע זה נראה פחות מושך.

יש פה שריונרים או פלסריונרים שיכולים קצת לעזור לי מהניסיון או הדעה שלהם? או בכללי אנשים.

אני גם בן אדם שמאוד קל להשפיע עליו אני מודה, בן אדם אחד יכול להגיד לי, תלך לטנקים אם מעניין אותך טנקים, בגדודים קשה אבל יהיה שווה את זה. ובן אדם אחר יכול להגיד לי, שטנקים באמת מאוד מעניין ועוצמתי אבל בפועל בזמן קווים זה טחינה והגדודים לא מומלצים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-04-2018, 13:49
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי emoky שמתחילה ב "צריך עזרה בקשר לחיל השריון"

אני לא שריונר, אבל יצא לי לשרת בחטיבות שריון בסדיר, ועכשיו במילואים.
לגבי פלס"ר או טנקים - נראה לי שזה כמו שאמרו לך - אם אתה מעדיף טנקים או חי"ר.
אתה מעדיף לעבוד מתוך קופסת מתכת עם כוח אש מטורף או שאתה מעדיף להיות בחוץ באוויר הפתוח עם משקלים? אלו שאלות שכדאי שתשאל את עצמך.
לגבי הביטוי "קווים זה טחינה". לא יצא לי לעשות המון קווים, אבל מהמעט שיצא לי אני יכול לומר לך שכל סוג של קו הוא טחינה. בין אם זה קו חי"ר או קו מקצועי (שריון, או במקרה שלי - תותחנים) זה ארוך, זה משעמם, זה לא כיף גדול.
עושים את זה כי זה חשוב, מחזיקים מעמד בזכות החברים ומסיימים עם זה.
הכי חשוב שתתגאה בעצמך שאתה הולך לקרבי כשזה הולך ונעשה פחות מובן מאליו בחברה הישראלית, ותשמח בזה שאתה משרת את המדינה שלך. תבחר את איפה שאתה חושב שהכי תתאים, ותשרת כמו שצריך איפה שלא ישלחו אותך.
בהצלחה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר