לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2018, 12:12
צלמית המשתמש של maorhag
  maorhag maorhag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל maorhag
אני שוב מוחה על הצורך שלך לחקור את האינטרסים שלי
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "(בא נוציא את ארה"ב מהמשוואה,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
(בא נוציא את ארה"ב מהמשוואה, כי שם הדגל הוא מרצ'נזייז.)
איזה צורך מספקת לך הליכה עם דגל במקומות שאינך מתגורר בהם ?
אתה שוב עסוק בסימפטומים ולא במחלה עצמה.
במדינה בריאה אני לא מאמין שיש צורך להסתובב בעיר זרה עם דגל.
ובמדינה בריאה המשטרה לא תמנע מאף אחד מלהסתובב עם דגל ברחוב, רק זה יראה מאד מוזר.

אנחנו במדינה חופשית, במדינה כזו שבה כל עוד זה חוקי פשוט מותר לי ולא משנה למה. אני לא צריך להסביר את עצמי למה אני רוצה לעשות פעולה חוקית, אתה צריך להסביר למה אתה רוצה לחסום אותי.
אבל אם זה כ"כ מרתק אותך תבחר סיבה אחת:
1. מפלצת הספגטי המעופפת נגלתה אלי וציוותה עלי כך
2. אני רוצה להשפיע קרבה ואהבה למדינה בקרב הציבור הערבי
3. ביבי מושחת
4. סבתא רבה שלי קבורה באום אל פאחם והיום יש לה יארצייט

ויש עוד כמה סיבות אם תרצה לבחור מביניהן...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2018, 14:27
צלמית המשתמש של maorhag

אני בהחלט מעוניין לשנות את המשוואה
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "יש הרבה פעולות חוקיות שזכותך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
יש הרבה פעולות חוקיות שזכותך לעשות באום אל פחם
אתה גם מעוניין לשנות את המשוואה בכח
אתה רוצה שהמשטרה תעשה את העבודה שלה
אבל המשטרה משרתת את כל האזרחים
והאגנדה שלך כוללת רק חלק מהאזרחים
אז המשטרה כן עושה את העבודה שלה מסתבר

אני מתכוון כמובן למשוואה בה יש מקומות שמשום מה יש בהם פורעי חוק שעושים מה שבא להם תוך פגיעה פיזית באנשים. ואני יותר מדורש מהמשטרה לעזור לי לשנות את המשוואה הזו.
זו הגדרת תפקיד המשטרה- אכיפת חוק. בבקשה.

אגב, האג'נדה שלי כוללת את כל האזרחים וכל פורעי החוק בכל מקום שהם, אני מזמין את המשטרה מחר ללכת עם דגלים באום אל פאחם, להכניס פתיונות בדמוי חיילים למאה שערים, ופתיונות בדמוי ערבים ליצהר, ופתיונות בדמוי כל-דבר-שיכול-לעצבן-כל-אחד-שיעז-להרים-יד לכל מקום. יש?

ישן 17-04-2018, 16:24
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "וואלה..."

יש הבדל בין להסתובב עם דגל ברחוב
לבין להניף דגל על מוט באופן קבוע.
אם תתלה מחוץ לבית שלך, או לעסק שלך את הדגל הזה או אחרים, יש לזה משמעות כלשהי.
אם תלך עם הדגל ברחוב, עם הדגל הזה או אחר, יש לזה משמעות אחרת, וזה גם יהיה די מוזר, כל דגל שתלך איתו ברחוב. במיוחד אם אתה גר עשרות קילומטרים מהמקום שבו אתה מקיים את זכותך החוקית ללכת עם דגל ברחוב.
זכותך החוקית גם ללכת ברחוב עם חלוק רחצה וכובע רחצה, ואפילו לא חייב לנגב את הסבון מהראש.
למה אתה לא מתחיל בחלוק רחצה ואחרי זה עובר לדגל ?
וכאמור, במדינה מתוקנת ובריאה, בשני המקרים אתה תחשב לקוקו

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 17-04-2018, 22:54
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "לא דיברתי על לתלות את הדגל הזה מחוץ לבית שלי"

לא
אל תסלף את דברי.
אני בחרתי את המילים בקפידה, ידעתי שאני צפוי לתגובות שכאלה.
מצעד הגאווה הוא ארוע מאורגן שבו מקובל להתהלך ולנופף בדגלי הגאווה.
במצעד אחר ינופפו בדגלים אחרים, גם אנשים שהגיעו מכל קצוות העולם מקובל שינפנפו את דגל הארוע.
אם תנפנף בדגל של מכבי תל אביב במשחק של מכבי תל אביב, אתה חלק מהארוע וזה הולם.
אם תתהלך ברחובות תל אביב, או אום אל פחם ותנפנף בדגל מכבי תל אביב, אתה קוקו.
אם תנפנף בדגל מכבי תל אביב ביציע של הפועל תל אביב, זכותך החוקית המלאה תשאל את מאור, אתה תבלה את הלילה ואולי את היום שאחרי בבית חולים.
לגבי איומים ופיגועים, מצעד הגאווה חוטף לא מעט איסורים והגבלות.
גם אתה כנראה מתעלם משאר חלקי המשוואה המסובכת הזו ומתמקד במיקרו של המיקרו של הדגל.
תפתור קודם את שאר המחלות, ואז לא תהיה סיבה לאיש להתרעם מלראות דגל זה או אחר, גם לא על ידי תושבי המקום, אבל כאמור לא יהיה בזה צורך.
ישראל היא לא מדינת משטרה, והמשטרה תפקידה היא לשמור על חיי אדם ועל הסדר הציבורי.
המשטרה היא לא הגוף שיכפה דגל על אף אחד, אבל המשטרה כן יכולה לעצור אדם על פגיעה בדגל (אם זה עדיין החוק בישראל).
אז לצפות מהמשטרה לאשר נפנוף דגלים באום אל פחם כאשר זה עלול להוביל לשפיכות דמים משרת מטרה מאד מאד קטנה ודי מיותרת.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 17-04-2018 בשעה 23:18.
ישן 19-04-2018, 15:00
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
לא סילפתי
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "לא אל תסלף את דברי. אני בחרתי..."

TL;DR:
אין לך כל בסיס לטיעונים שלך ואתה שוגה.

וכעת - הוואריאציה בלה-מינור. עם הסברים:
לא מדובר על איש אחד שרוצה ללכת עם הדגל. מדובר על מצעד מאורגן בדיוק כמו מצעד הגאווה. כמו ששם מקובל ללכת עם דגל המסמל גאווה לשיוך שלך, כך גם במצעד גאווה ציונית מקובל ללכת עם דגל שמסמל את זה - דגל ישראל.

לפי דבריך - אתה מאשים את הקורבן. אם אני אשב עם הדגל הלא-נכון ביציע של הפועל - אני אגיע לביה"ח )אבל חשבתי שאין אלימות בשמאל המתוקי והנאור) לפי זה - גם מי שהלכה ברחוב חשוך שורץ סודנים עם מכנסונים או ללא חולצה, שלא תתפלא שיבוצע בה אונס וזו אשמתה, בעצם? אז אני מניח שהמשטרה לא צריכה לתפוס את המבצע(ים)?

אין פה מיקרו של המיקרו. מאז שבג"ץ ביטל הצורך באישור להפגנות, כדי שיקל עליהם להוריד את נתניהו שנוא-נפשם, אז גם אין צורך בשום אישור מהמשטרה לבצע תהלוכה לכבוד ע' שנות עצמאות ברחובותיה של אא"פ, שלהזכירך - עודנה בשטח וריבונות ישראלית. אם משטרת ישראל עוצרת מפגינים שמפגינים באופן חוקי, מטעמי אלימות נגדית במקום למנוע את אותה אלימות ולעצור את המחוללים אותה - הרי שאין לה מה לעשות בתפקידה. היא יכולה "להתלבש, לקחת את החפצים וללכת לקיבוץ". וזו כלל לא מטרה קטנה ומיותרת. זה לבסס את שלטון החוק והסדר וחופש הביטוי, שאני בטוח שחשובים לך, אלא אם אתה מודה בפה מלא שזה רק כאשר זה לטובת צד מסויים.

נ.ב:
מה אם מחר יגדילו את האיומים על מצעד הגאווה בי-ם לרמה כזו שהמשטרה תורה על ביטולו? כמה דקות יעברו עד שהבית הפתוח לגאווה וסובלנות יפנו לבג"ץ וכמה שניות יחלפו בטרם הוא יורה למשטרה (בצדק מוחלט!), בשפה עדינה ומשפטית, ללכת נאחוי ופשוט להקצות יותר שוטרים לאירוע?

ישן 12-04-2018, 15:54
צלמית המשתמש של maorhag

טוב נו, זה מפריע לי מכדי לגמור עם זה בתגובה צינית
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מסוכן למי שבא לעשות פרובוקציה...."

אם פעולה מסוימת היא חוקית ויש חשש לפגיעה במזיד במישהו, תפקידה של המשטרה הוא לא לחסום אותי מלעשות את זה אלא *לאבטח* אותי מפני הפושעים.
צריך להפוך פה חשיבה: מי שמרים יד הוא הפושע ומי שחוטף מכות הוא הקורבן, לא להפך.
תפקידה של המשטרה הוא לאכוף את החוק, ואם היא לא יכולה לעשות את זה אז אנחנו בבעיה גדולה.

אני אגב אומר את זה גם לגבי הפגנה ביצהר. אם יש הפגנה חוקית ומישהו ביצהר יחליט להפעיל אלימות נגדה, תפקידה של המשטרה לטפל בעבריין מיצהר (אם יש כזה).
למעשה, לו אני המשטרה, הייתי מארגן בעצמי כמה הפגנות כאלה כדי להוציא את כל הפושעים האלימים מהחורים שלהם ולטפל בהם אחת ולתמיד (ומעין זה המשטרה באמת עשתה במאה שערים עם שחקנים בתור חיילים כדי לטפל בפורעי חוק, יישר כוח).

ישן 12-04-2018, 16:30
צלמית המשתמש של maorhag

אתה שוב נופל באותה מחשבה
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "המשטרה צריכה לפעול בגבולות ההגיון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
אי אפשר להשקיע משאבים ללא די ולסכן שוטרים בעבור כל קומץ פרובוקטורים, בין אם מדובר בכמה פעילי ימין קיצוני שמתחשק להם להפגין דווקא מול מסגד באום אל פאחם או בקומץ פעילי שמאל קיצוני או ערבים שבא להם להפגין דווקא בתוך יצהר.
וזה לא שיש לנו כח משטרה כל כך גדול שאנחנו יכולים להרשות זאת לעצמנו.

אל תספור את כמות הפרובוקטורים (ואני עדיין מוחה על זה שללכת עם סמל המדינה זו פרובוקציה אבל נניח לזה כרגע) , אלא את כמות העבריינים הפוטנציאלים, הם הבעיה.

כי היום זה מרזל שרוצה ללכת דווקא, ומחר זה סתם אחד שנכנס לשם בטעות, ומחרתיים זה מישהו שקפץ לקנות ביצים ובמקרה היתה לו ציצית וכו' וכו'. בקיצור: את העבריינים צריך להכות חזק ומהר עכשיו ולא לחכות שמחר תהיה לך חבית נפץ יותר גדולה (מה שיגרום לך כמובן להתקפל, כי חבית הנפץ גדולה, מה שיגרום לה לגדול עוד יותר וכן הלאה).
ככה זה ברחוב: אם אתה לא מטפל בערס עוד כשהוא בשלב הקללות, הוא יתקדם מהר מאוד לשלב המכות, ואז לשלב הדקירות ואז אולי לפשע מאורגן. ואז הרי לא תתעסק איתו, זה מסוכן מדי פשע מאורגן! בטח מסוכן, אתה זה שלא עשה כלום עוד כשהוא היה סתם פושטק קטן...

כנ"ל חרדים. היום זה מאה שערים ולמי אכפת, ומחר הם יתחילו לצאת גם לכל בית שמש, וביום שאחרי זה אתה תלך באמצע תל אביב ויזרקו עליך אבנים כי אתה לא צנוע/נוסע בשבת. כל זה למה? כי לא הבהרת להם איזה מחיר הם ישלמו על כל פגיעה עוד כשזה היה קטן.

בכלל, הפעלת כוח חזק מאוד בשלב מוקדם מאוד בדר"כ בטווח הארוך מתבררת ככזו ששפכה פחות דם ביותר אפקטיביות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:07

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר