לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2018, 17:05
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
הקהילה האקדמית האנטי־ציונית בישראל בתהליכי התפוררות

https://www.makorrishon.co.il/news/45291/
המרצים האנטי ציוניים עוזבים לחו"ל

רבים מבכירי האקדמיה שתמכו בחרם על מוסדותיהם שלהם, חיים היום בחו"ל. בישראל לא נמצאו קונים לסחורתם הרדיקלית, אך מעבר לים היא מאומצת בזרועות פתוחות

לכתבה:
https://www.makorrishon.co.il/news/45291/

ברוך שפטרנו, צאתכם לשלום
כִּֽי־בְשִׂמְחָ֣ה תֵצֵ֔אוּ וּבְשָׁל֖וֹם תּוּבָל֑וּן הֶהָרִ֣ים וְהַגְּבָע֗וֹת יִפְצְח֤וּ לִפְנֵיכֶם֙ רִנָּ֔ה וְכׇל־עֲצֵ֥י הַשָּׂדֶ֖ה יִמְחֲאוּ־כָֽף

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 23-05-2018 בשעה 17:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2018, 11:24
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אני לא מאושר מזה שהם מפיצים את משנתם המורעלת בחו"ל"

תכניס תקנה מתקנת שיש עדיפות למי שתרם למדינה ואחרי מי שתרם מי שלא תרם חייב להכיר במדינה במוסדות של המל"ג וכל מוסד אחר המדינה. ברגע שתעשה את זה, דור שלם של סרבנים יהיו בעדיפות הכי נמוכה של המל"ג.

נגיד שיש לך מקום ל 1000 סטודנטים לתואר ראשון במשפטים ומי שהוא סרבן יהיה האחרון בתור להתקבל ללימודים. הכוח של אותו מגזר הולך לרדת, כאשר לא יהיו עו"ד חדשים לתת עזרה משפטי למחבלים.

העדפה מתקנת למי שתרם למדינה ומכיר בה, כאשר זה חוקי ומתקן את הבעיה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 28-05-2018, 16:26
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
החוקה בארצות הברית מאפשרת סנקציות כלפי מי שלא משרת
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "מה אומרת החוקה?"

אני אסביר
לא רבים יודעים זאת אבל אזרחים אמריקאים (גברים) מחויבים להרשם בין גיל 18 עד גיל 25 למה שנקרא selective service. זהו בעצם רישום למאגר הגיוס לצבא למקרה שיחזור גיוס החובה. מי שלא נרשם (ואחרי גיל מסוים אי אפשר להרשם כבר) יסבולך מסנקציות משמעותיות. כסטודנט מלגות (והלוואות) פדרליות יהיו סגורות בפניו וגם הוא יתקשה לקבל משרה פדרלית. חוויתי את ז על בשרי כי הוריי לא היו מודעים לחוק וגם אני לא וכשהגעתי לארצות הברית לצורך לימודים זה כבר היה מאוחר מדי.

זוהי בהחלט אפליה תעסוקתית ואקדמית (קשה ללמוד אם אין לך מימון) כלפי מי שלא בחר להעמיד את עצמו לשירות צבאי.
ישן 29-05-2018, 11:55
מנהל

ין חוקה אבל יש מגילת עצמאות וחוקי יסוד
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "אז החוקה שלא קיימת קובעת שזה לא חוקי"

בית המשפט נוטה לפרשן את היסודות התחוקתיים האלה כפוסלים אפליה על בסיס שירות צבאי. טוב, רע, מסכים, לא מסכים, זה המצב. אם להגן על זה, נכון הוא שמעסיקים, למשל, השתמשו בשירות צבאי כתירוץ לא לקבל ערבים לעבודה, ואני מדבר על עבודות שאין להם היבט בטחוני כלשהו. מאידך
גיסא אני בהחלט חושב שצריך לתת הטבות משמעותיות ליוצאח צבא ושירות לאומי. צריך להיות איזון דק בין תגמול אלו שמשרתים ופגיעה באלו שלא.
אבל זה ויכוח סרק כי רבים מאותם מרצים קיצוניים שרתו בצבא ואפילו בתפקידים משמעותיים. לפי קריטריון תרומה חלאות כמו אילן פפה היו מקבלים עדיפות בקריירה האקדמית.
ישן 28-05-2018, 16:23
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
כל עוד יש עיתון הארץ באנגלית - זה לא ממש משנה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אני לא מאושר מזה שהם מפיצים את משנתם המורעלת בחו"ל"

ובנוסף - כל מיני "לשעברים" למיניהם שמברברים עצמם לדעת. לעומת זאת בלימודים בישראל הם יכולים לבצע המון נזק ע"י אינדוקטרינציה של הסטודנטים, שלאחר מכן, לדוגמה, יגדלו להיות שופט שקובע שבגלל שהסכין נשברה וכנראה לא הייתה ארוכה מספיק - לא מדובר בנסיון לרצח או שיש להרוס שכונה שלמה כי אחד מהבתים חורג בכחצי מטר ונכנס לאדמה שספק אם היא פלסטינית. ואם לא אינדוקטרינציה, אז למרר את חייהם של מי שימניים באופן גלוי ויש מספיק דוגמאות לכך. מספיק לראות את הפגנות הנגד באונ' ת"א כמחאה על ההפגנה לזכר ה"אזרחים החפים מפשע", ש"נטבחו" בגדר של עזה, שלהזכירך - רובם המוחץ היה שייך לחמאס ועוד כמה לג'יהד האיסלאמי. מספיק היה לראות שאותם אלו שעמדו לזכר אותם "קורבנות 'אקיבוש'" היו מלווים בפרופסורים ומרצים רבים ואילו לצד המפגינים שמנגד - לא היה אפילו אחד. אחד! לפיכך או שאין כלל ציוניים באקדמיה, מה שמוכיח הדרה או שהם חוששים להפגין זאת, פן יבולע להם - מה שמעלה חשד אמיתי להתנכלות כלפיהם.

ישן 28-05-2018, 16:35
מנהל

סטודנטים בארצות הברית לא יודעים בכלל שיש עיתון הארץ
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "כל עוד יש עיתון הארץ באנגלית - זה לא ממש משנה"

בשביל לקרוא את הארץ צריך כבר להיות מעורב עד לאוזניים בפוליטיקה של ישראל והמזרח התיכון. כאלו יש מעטים והם ממילא אבודים מבחינתנו.
הקהל החשוב הוא הרוב המוחלט של הסטודנטים, כולל באוניברסיטאות היוקרתיות מהן יצאו מנהיגי העתיד של ארצות הברית ושל האיחוד האירופאי. הרוב המוחלט לא יודע הרבה על ישראל ועל הסכסוך הישראלי פלסטיני. הם מגיבים בספקנות בריאה למול דוברים פלסטינים אבל כשמי שמולם הוא מרצה ישראלי שמלכלך על ארצו שלו זה עושה הרב רושם. ומילא אם מדובר באיזה מרצה אורח שנותן הופעה לכמה עשרות סטודנטים. כשמדובר במרצה שיושב באוניברסיטה ובקביעות מעביר קורסים ומשתתף בפעילות שונות בקמפוס אז הנזק עצום. מה עוד שבניגוד לסטודנט הישראלי הם לא חשופים לעמדות אחרות. אף אחד מהם לא גולש ברוטר ואפילו סביר להניח שהם לא נוטים לצפות במהדורת החדשות של ערוץ 20.
אני למדתי מדע המדינה (כחוג שני בלבד, תודה לאל) באוניברסיטת תל אביב ואני לא יכול להגיד שאצלי או אצל מישהו אחר שאני הכרתי המרצים השמאלנים הצליחו לשטוף את המוח. גם לא יצא לי להיתקל במישהו מוכשר שבלמו אותו בגלל שהוא לא שמאלני מספיק. לא שזה לא יכול לקרות.
בשקלול של נזק ותועלת לי לפחות ברור שנזקם של הקיצוניים בחו"ל גדול בהרבה מאשר בארץ.
ישן 29-05-2018, 10:40
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
חיפוש באנגלית של נושאים הקשורים לישראל לרוב יוביל ל"הארץ"
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "סטודנטים בארצות הברית לא יודעים בכלל שיש עיתון הארץ"

הרוב המוחלט - יגיב בספקנות לטענות הפלסטינים,
אבל אז יחפשו חיפוש קצרצר באינטרנט,
ויגלו בקישורים המובילים את אתר עיתון "הארץ" (עיתון ישראלי מוביל! שלישי בתפוצתו!) גיבוי אוטומטי לכל טענה פלסטינית,
וכך כל טענה ישראלית - תהפוך אוטומטית ל"מוטלת בספק".
ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
בשקלול של נזק ותועלת לי לפחות ברור שנזקם של הקיצוניים בחו"ל גדול בהרבה מאשר בארץ.
נזקם של אותם קייצוניים בחו"ל - זניח מראש.
הם הרי ממותגים אוטומטית כ"כל כך חתרנים וקיצוניים שהתקשו להשיג עבודה בישראל".
כשהם בישראל הם פשוט "ישראלים אומרים" או "האופוזיציה אומרת".
ישן 29-05-2018, 11:48
מנהל

מניסיוני אתה טועה
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "חיפוש באנגלית של נושאים הקשורים לישראל לרוב יוביל ל"הארץ""

הייתי תקופה ארוכה בקמפוס בארצות הברית ואני קצת מכיר את הסטודנטים האמריקאים. רובם המוחלט לא מתעניינים מרצונם כלל בענינים בינלאומיים ובוודאי לא יקראו מאמרים מהארץ באנגלית. ממש כשם שרוב הסטודנטים הישראלים לא יקראו מאמרים של מתנגדי משטר מקוריאה הצפונית

אבל, כשלוקחים קורס, והמרצה מדבר על הנושא אז נחשפים בהכרח. כשהמרצה הוא ערבי אז ברור שהוא מהצד הנגדי לישראל ולכן תהיה ספקנות. כשהמרצה יהודי, וודאי כשהוא ישראלי אז התחושה היא שהוא יודע על מה הוא מדבר. רק שים לב כמה אוהבים לצטט אצלנו את מעט המוסלמים או הערבים שמדברים לטובתנו. אתה מאוד אופטימי לגבי המין האנושי אם אתה חושב שצעירים לוקחים בחשבון שאותם דוברים הם הזויים או קיצוניים מכדי להתייחס אליהם ברצינות. להיפך רואחם בהם גיבורים שמעזים לצאת נגד המשטר. ותאמין לי שעבדתי שם מאוד קשה כדי לנסות לערער את המהיימנות של דוברים כאלה.
ישן 30-05-2018, 16:31
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
נכון, הם באמת לא יודעים
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "סטודנטים בארצות הברית לא יודעים בכלל שיש עיתון הארץ"

אבל המרצים שלהם - כן. הם אלו שמחפשים מידע ומפיצים הלאה את הארס השקרי של בטאון חמא"ס. גם מדינאים בארה"ב - דמוקרטים ורפובליקנים - מחפשים מידע אודות הנושאים באתר "הארצ" באנגלית, שכן הם לא דוברים עברית ולא לכולם יש גישה לדובר עברית שיוכל לחפש המידע באתרים שכתובים עברית (שגם בהם המצב לא מזהיר, אולם בהחלט לא גרוע כמו "הארצ" באנגלית, שתאמין או לא - גרוע מהגרסה בעברית).

אתה אולי לא נתקלת, אולם אין לכחש כי מקריאת דיווחים על פסקי דין והתבטאויות של אנשי הפרקליטות, נדמה כי האוניברסיטאות ממומנות ע"י הקרן להשמדת ישראל, שמצליחים לשטוף את מוחם של הלומדים בשעריה. אולי איתך וחבריך לא הצליחו, אולם יהא ליבך סמוך ובטוח שלפחות חלקם - ניסו גם ניסו. ולא דיברתי על מי שלא שמאלן מספיק. את אלו זורקים החוצה רק במפלגת העבודה. דיברתי על מי שימני באופן מוצהר או לכל הפחות - לא חושב שיש להגיד "קדיש" או לעמוד דקת דומייה לזכר מחבלי חמא"ס שניסו - באופן מוצהר ובגאווה בלתי מוסתרת - לרצוח יהודים, שכן לשיטתם אין הם זכאים לחיות כלל ועל אחת כמה וכמה - בישראל. אתה רוצה להגיד לי שבאונ' ת"א אין מרצה אחד (!) שמחזיק בעמדה שפוייה זו, שרוב התושבים בישראל שותפים לה, שיעמוד לצד הסטודנטים שמפגינים מנגד? כנראה שיש, אולם הם יודעים באיזה צד של הלחם מרוחה החמאה ומי שמחליט לפתוח בדיאטה - מעוכב או אפילו נזרק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:38

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר