לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2018, 14:36
  Human10 Human10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.18
פרופיל 21 , אם אחרי כמה שנים אצליח לעלות פרופיל ...

שלום , אני חצי שנה בצה"ל וכרגע יש לי פציעה פיזית שאולי בעתיד אני אוכל לחזור ממנה להיות בריא , עכשיו הצבא לא מתייחס לפציעה שלי והיא רק מחמירה ועוד נוסף לי נזק לגוף ( כשמסתובבים עם פציעה באזור אחד של הגוף אז יוצא שאזור אחר של הגוף סוחב יותר עומס בשביל לפצות על האזור הפצוע ) , עכשיו המליצו לי פרופיל 21 נפשי ( מבחינה פיזית למרות שיש לי טופס עם המלצה לניתוח שמצויינת בו הפציעה , בשביל הצבא הפציעה שלי פחות או יותר לא קיימת ) , ולמרות שאני לא מטורף , כנראה שלקבל 21 נפשי זאת הדרך היחידה לטפל בעצמי , אני לא שחקתי את עצמי מול הקב"ן , זה ממש קשה לחיות כמעט שנה ומשהו בלי יכולת ללכת יותר מידי ברחוב כי יכאב לי ובנוסף מתוך השנה ומשהו שאני פצוע , חצי שנה בגלל הצבא עברו לי מהחיים כמעט ב - רק להסתכל בקיר ( לא הצלחתי לעבור טירונות 02 ) , אז כנראה אקבל את הפרופיל 21 כדאי שאוכל לטפל בעצמי.

השאלה שלי היא כזאת : אם אחרי כמה שנים אני מערער על פרופיל 21 ומצליח לעלות אותו , איך נראה השירות ? אני מצטרף ישר למילואים ? אני ממשיך את השירות מהנקודה של חצי שנה איפה שהשירות עצר ?

בבקשה עזרה כי אתם יכולים לעזור לי המון לקבל החלטה לגבי החיים שלי וכבר להצליח אולי לחזור לחיות ( יקח איזה תקופה גם בלי הצבא ) ...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר