לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2007, 15:38
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.03
טורקיה תחכור כטב"מ מהתע"א למשימות נגד-טירור

The Turkish military has leased an Israeli-made unmanned aerial vehicle (UAV) mainly to combat increasing terror attacks in the country's southeast. The lease period is one year.The UAV, manufactured by Israeli Aerospace Industries (IAI) will be delivered to Ankara next week. It will be stationed in Batman and operated by an Israeli squad, defense officials in Ankara said. Turkish military personnel will only perform the sensor operation duty for the UAV.

Turkish military officials have gone for the lease option to meet their urgent operational requirements in the southeast. PKK attacks have killed nearly 50 Turkish troops this year.This is a non-standard aircraft and to operate it we would have to spend a lot of time for training, a military official said. The Israelis will operate the aircraft to meet our urgent operational requirements in the southeast.The Turkish military has been operating one UAV in the southeast for the past 15 years. That one, delivered by U.S. General Atomics, fails to meet the increasing operational need in the face of the latest wave of PKK attacks against Turkish targets.

In 2005, IAI won a separate Turkish contract for the supply of three UAV systems and 10 aircraft in a $180 million deal. But the deliveries of these critical systems, originally scheduled for April 2007, are now facing delays for about one year.

http://www.turkishdailynews.com.tr/...p?enewsid=76790

לא ברור על איזה מל"ט מדובר בדיוק, אבל בפסקה השלישית מדובר על ההרון (http://www.defenseindustrydaily.com...dated/index.php).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2007, 19:58
צלמית המשתמש של Shavit69
  Shavit69 Shavit69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "טורקיה תחכור כטב"מ מהתע"א למשימות נגד-טירור"

הודעה מאוד מעורפלת ולא ברורה, לצערי.
אם תע"א זכתה כבר לפני שנתיים, היא עדיין לא שלחה את ה'שובלים' לטורקיה? כמה זמן דברים כאלה בדר"כ לוקחים? אנחנו לא מדברים על שלושה-עשרה F-16, אלא על מל"טים שייצורם בטוח לא לוקח כ"כ הרבה זמן.
הדברים האלה אחרי הכל הם חתיכת קופסא עם כנפיים ענקיות, מנוע, וזנב. (ואני אומר את זה בהומור כמובן)
מפה, אני לפחות, רואה שתי אפשרויות - או שתא"ע באמת לא שלחה עדיין את השובלים, ועכשיו עקב הדחיפות והרצון הגדול של הממסד הצבאי בטורקיה (ובראשו הרמטכ"ל), לבצע מבצע-צבאי נגד ה-PKK בצפון-עיראק, לאחר שהנ"ל פתח בגל חדש של מתקפות-טרור בטורקיה, דחף את תע"א להשכיר את המל"ט.
או שאני מתחיל לפתח תאוריות-קונספירציות נוסח "תיקים באפלה".

ישן 28-06-2007, 21:29
צלמית המשתמש של Shavit69
  Shavit69 Shavit69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "סתם, מתוך סקרנות, לא שאני מבין בזה"

בקיצור: ממש לא.
ציינתי את זה מספר פעמים בזמן שהותי בפורום: אין לי שום רקע צבאי.
וכמובן שאינני יודע את פרטי העסקה ובכללם את לוח-הזמנים.
אך מכיוון שזהו פורום באינטרנט, עם גישה חופשית לכל משתמש באשר הוא, אם הוא מהנדס מתע"א או אחד שהולך להתגייס עוד חמישה חודשים (ואני לא הולך להתגייס עוד חמישה חודשים, יותר בכיוון של כמה שנים), אני רשאי להביע את דעתי, אפילו אם היא מוטעת.
ככלל, אל תיקח שום דבר בחזקת "ראה כזה וקדש". ובטח ובטח, דבריו של משתמש פלוני-אלמוני שאין לו אייקון של מומחה או מנהל. ואפילו אם יש למשתמש פלוני-אלומני אייקון של מומחה או מנהל, עדיין אל תיקח את דבריו בחזקת "ראה כזה וקדש", כי כל אדם טועה לפעמים.
אני שמח ששאלת אותי את השאלה על-מנת להבהיר את הדבר, אני רק מקווה שהדברים שאמרתי מספיק ברורים לכל גולש בפורום.
למרות שמצד שני, זה לא אומר שאני טועה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר