לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2018, 22:10
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
10 מיליון....
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי aviel187 שמתחילה ב "לסינים יש יחידה מיוחדת של..."

באחד הקונצרטים של תחרות רובינשטין לפסנתר שאלתי את אחד המתחרים הסיניים, איך הוא מסביר שיש כ-50% מתחרים מסין.
תשובתו היתה מהממת: "יש לנו 10 מיליון פסנתרנים בדרגת רב אומן"....
אם זה באמת כך אז ממש חבל על הזמן שלנו.
יצא לי להפגש עם אנשי השגרירות סין בארץ ונדהמתי מרמת האנגלית שלהם, אמרה לי גברת אחת,
כי יש להם בי"ס לשפות. שם לומדים התלמידים ע"י מורים מערביים במשך 3 שנים והכל מדברים רק אנגלית. אז מה הפלא....?
יצא לי להפגש גם עם נספח צבאי שלהם, אשר דובר ערבית שוטפת, כאילו נולד שם.....

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2018, 14:29
  nec_000 nec_000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.05.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי lazn שמתחילה ב "תיהיה בטוח שאין אף מחשב שהוא..."

הרכיבים שמגיעים מסין במחשבים,
אלו אינם הרכיבים של התוכנה/החומרה המעבדת את הנתונים.
מה שמגיע מסין זה רכיבי אלקט' טפשים בכללם קבלים, נגדים וכדומה...
כמו גם היצור של הלוח אם.

שבבי asic שהם המוח של המחשב, הם ברוב רובו המכריע של המקרים מפיתוח אמריקאי
ובאופן מפתיע משהו גם ישראלי.

בכללם המעבד הראשי (אינטל), עוד כמה שבבי חוכמה שקשורים לתקשורת נתונים, בקרים וכדומה.
עיקר הציוד של התקשורת (סוויטשים וראוטרים) זה אמריקאי גם כן, סיסקו, HP.....

הסינים איפה אינם מפתחים שבבי עבוד בתחום המחשוב - אין להם את האינטלקט המדעי לכך.
וגם מה שמייצרים שם זה רק עבודת כפיים פשוטה, לא איפה שהיצור הוא עילי כמו הטבעת שבבים
שזה עושים בטוויאן, ישראל, דרום קוריאה, ארה"ב.
ולכן יכולתם של הסינים להתערב ברובד המידע באותם ציודי מחשוב רלוונטיים, אינו קיים.

מה שכן, ציוד סמרטפונים שמקורו בסין, כמו שיאומי והיוואווי, זה כן תחת פיקוח סיני מלא (ברובד
התוכנה לא החומרה - השבבים הם לרוב של קוואלקום = אמריקאי).
לכן משם ישנה אפשרות לחדירה בדלת אחורית ולמעקב סיני.
אך היות וסמרטפונים אלו (או בכלל) אינן מהווים את ליבת הסביבה של מערכות פיתוח או התשתית
בארגונים מסווגים ככלל, החשש מכוונם בלתי רלוונטי לנושא.

נערך לאחרונה ע"י nec_000 בתאריך 07-07-2018 בשעה 14:33.
ישן 08-07-2018, 12:28
  dbe3 dbe3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.18
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי nec_000 שמתחילה ב "הרכיבים שמגיעים מסין במחשבים,..."

אתה מתאר את המצב בשנות ה80 וה 90 היום זה שונה.
בתור בכיר בתעשייות הבטחוניות הייתי מציע לך במידה וזה מעניין אותך, להתעדכן בנושא המרתק הזה.
תוכל לגלות למשל שחברת וואויי שהזכרת אותה בנושא הסללורים עושה הרבה יותר מכך. למעשה החברה מתחרה ראש בראש בנוקייה, אריקסון וסיסקו בתחום רשתות התקשורת, כולל ובעיקר בתחום הסלולרי. החברה פרוסה יפה מאוד בדרום אמריקה, ארופה ואסיה תוך שהיא מציעה מחירי הפסד בעידוד ותמיכתה של הממשלה הסינית.
אני לא צריך להסביר לך איזה מידע אתה יכול לאסוף שכל שיחה סללורית וכל מידע עובר דרך הרשתות שלך והרבה פעמים גם מתומחר באפליקציות שלך (כך שלא רק שיש לך את המידע הגולמי אלה יש לך את המידע האישי של אותם אנשים).
ולגבי חדשנות, הם מצאו לזה פתרון מזמן , פשוט מגייסים אנשים מחברות אחרות ומארצות אחרות. למעשה וואואי כל הזמן מנסה לגייס אנשים מהתחומים שמעניניים אותה (אפילו אלי כבר שלחו הצעות שאני חייב לומר היו מפתות למדי)
לעומתך, הממשל האמרקאי כנראה לא כל כך מזלזל ביכולות הסינים והוא אסר על שימוש בציוד תקשורת של חברות סיניות (במיוחד וואווי) למרות מחאות של ענקיות התקשורת כמו AT&T ששימוש בציוד של אותה חברה היה מוזיל להם את עלות הרשת באחוזים ניכרים.

וזאת רק דוגמא אחת.
ישן 08-07-2018, 11:22
  lazn lazn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי aviel187 שמתחילה ב "ריגול סיני רוסי בסייבר נגדנו?"

שמעתי פעם לפני כמה שנים ממכר קרוב אליי שעבד ברשתות תקשורת כאלה ואחרות .
שהסינים חוללו מהפך בשוק הסווצים לפני כמה שנים .
הם גנבו טכנולוגיות של אריקסון ושל נוקיה בתחום הסוויצ'ים . ומאז הם רק הולכים ומשתפרים .
באיזה שהוא אופן אתה צודק . יש תעשיה בסין לכל דבר. ובכל רמה

שלא נדבר על הגישה . המון דברים מיוצרים שם . מה מונע מחברה להשתיל לך שבב בתחפושת על הלוח אם ?

ולא רק בחומרה עסקינן .
שמתי לב שכל פעם שאני עושה משהו מורכב במחשב . האנטיוירוס ( קספרסקי שעוד מעט יעוף משם ) מתחיל "להשתגע" ...
ולא רק! -שעשיתי בדיקה כזאת או אחרת . הוא גם משתמש לי ברוחב פס בדרך כזאת או אחרת .
אותי מעניין מי הם העיניים שיושבת מעבר ובודקות כל מה שאני עושה ...

הרבה אנשים לא מבינים אבל לפעמים זה לא רק עניין של טכנולוגיה . זה המון בעניין של "גישה" ואם יש לך גישה כזאת או אחרת . לא משנה אם היא על פס הייצור פיזית . או בתור תוכנה על המחשב .
אין מערכת בטוחה כיום .
ראה\עיין בערך ריגול וטלפונים סלולריים סיניים .

{ הסינים של היום זה לא הסינים של תחילת שנות ה 2000 . דע לך שעם הזמן הסינים מתחילים לקבל יותר ויותר כבוד בתוך העולם הזה שנקרא "תעשיית עילית" וכידוע לך """"בישביל כבוד צריך לעבוד """" לא רחוק היום שהיו מוצרים כאלה ואחרים שמשתווים ואף עוקפים מוצרים של חברות מערביות . }

נערך לאחרונה ע"י lazn בתאריך 08-07-2018 בשעה 11:39.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר