לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2018, 12:32
  משתמש זכר assafx assafx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.13
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי nsn שמתחילה ב "יכול להיות אבל לא..."

[QUOTE=nsn]יכול להיות אבל לא מסתדר,בתחמושת צבאית מוחתם בדה"כ גם החודש והשנה,הממצאים נמצאו באתר קרבות מתש"ח כולל תרמילי רובה תוצרת צ'כוסלובקיה, וגם עתיקים יותר כולם מוחתמים מלא,אני חושב שמדובר מסדרת יצור מקומית, מפעל אילון יצר במחתרת בשנים 47-48 קרוב ל-5 מליון כדורים 9 מ"מ עד תום המלחמה,2 סדרות יצור,AE7 ן-AE8 לאחר מכן המכונות עברו לתע"ש והמשיכו לייצר עם החותמות של התע"ש,זה כנראה משהו בתפר לפני המעבר לתע"ש, או תחמושת אזרחית שהתגלגלה לקרבות.[/QUOTE]

למיטב ידיעתי eley הם היחידים עם החותמת E כסמל המסחרי שלהם. מה שמוביל אותי לבעיה נפוצה במחקר והיא: הסקת מסקנות ראשוניות ועל פיה להכפיף את הממצא.

שים לב למה שהדגשתי בציטוט מדבריך.
9 מ"מ אזרחי יכל להתגלגל גם לכאן, במיוחד ב 1948 כאשר כולם השתמשו בכל מה שהיה להם בידיים, כמו: תחמושת איטלקית, תחמושת נאצית, אמריקאית, קנדית, דרום אפריקאית, הודית, עיראקית ומצרית שבכולן נתקלתי בהקשר של תש"ח במסגרת המחקר שלי.

לא נתקלתי עדיין במשהו שהוא תפר כי אין דבר כזה. חותמת היא גם סמל מסחרי ולכן העברת ייצור לא נעשית על ידי השמטת אותיות אלא על ידי שינוי החותמת. ישנם "מ.י", "מ.י.ת" ו- "מ.י.נ" כחותמות שמגיעות מיד עם קום המדינה וקצת לאחריה. מכאן שהפסקת הייצור במכון איילון או הכפפתו למדינה או לתע"ש דורשת שינוי חותמת.

אסף
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2018, 23:08
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
גם אתה חצוף לא פחות
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי nsn שמתחילה ב "תשמע בחור,אתה טיפוס יהיר ..."

בהסתמך על היכרות אפסית שלך עם אסף, כבר עשית אותו הבן של השטן. לא מכיר אותו (אישית) ולא מכיר אותך, אבל ממה שהספקתי לראות כדאי לך מאוד לשנות את הגישה וסגנון הכתיבה שלך למשהו קצת יותר מכובד (בהתחשב ברמה שהפגנת עד כה, זה לא צריך להיות קשה כי מכאן יש רק לעלות), אחרת לא תכתוב כאן יותר, אם זה מעניין אותך או לא.
אני לא מנהל פה ואין לי סמכות לחסום אותך מהפורום, אבל אם תמשיך ככה אני מבטיח לך שאני נביא לא רע בכלל.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:57

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר