לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-08-2018, 15:39
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.11
YNET הסיפור המלא טראמפ והמלכה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "טראמפ: המלכה המתינה לי רבע שעה? FAKE NEWS!"

מי איחר לפגישה, הנשיא האמריקני או המלכה הבריטית? ב-15 ביולי התארח דונאלד טראמפ בארמון וינדזור, ודווח אז כי הוא לא הגיע בזמן לפגישה עם המלכה אליזבת. היום (ו') טוען טראמפ כי מדובר ב"פייק ניוז" והוא זה שחיכה למלכה אליזבת בת ה-92. למרות חילוקי הדעות בנושא, הוא אומר שהייתה ביניהם "כימיה טובה".

הנשיא טראמפ נאם בעצרת בפנסילבניה והתייחס לנושא. הוא אמר כי המלכה היא זו שנתנה לו לחכות כאשר ביקר אותה בארמון וינדזור. "אלה חדשות מזויפויות, מגעילות", הגיב על הטענות שהוא נתן למלכה לחכות. "היה לנו ביקור יפה. אני התבקשתי לשתות תה עם המלכה, שהיא מדהימה, דרך אגב. נחתתי בבריטניה והייתי עם המלך ועם משמר המלכה, אנשים נהדרים. חיכיתי בערך 15 דקות עם אשתי וזה היה בסדר גמור. היי, זאת המלכה, נכון? אנחנו יכולים לחכות. הגעתי קצת מוקדם, ואז פגשתי את המלכה והיא הייתה פנטסטית", אמר טראמפ.

הנשיא סיפר על הפגישה עם המלכה אליזבת: "הלכנו לשתות תה. זה היה צריך להיות רק ל-15 דקות אבל זה נמשך שעה כי אנחנו הסתדרנו בינינו, הגברת הראשונה מצאה חן בעיני המלכה, וגם המלכה מצאה חן בעיני הגברת הראשונה. אני לא מספר על השיחה שלנו, מכיוון שאתה אמור שלא, אבל הסתדרנו יופי. הזמן עבר, אתם יודעים, לפעמים אם אתם מחבבים מישהו, אתם מסתדרים ויש ביניכם כימיה, הזמן עובר".
הפרסום על האיחור שלו כביכול הרגיז את טראמפ: "מה היה הסיפור של ה"פייק ניוז"? הנשיא איחר 15 דקות לפגישה עם המלכה. טעות. זה היה יופי של ביקור ושל אחר הצהריים, אבל הם יכולים לעשות הכול רע כי הם חדשות מזויפות ומגעילות", אמר הנשיא, שהדגיש שוב את הכבוד שלו לבריטניה. "אנשים קוראים לה בריטניה הגדולה", אמר טראמפ.

במהלך הפגישה ביניהם טראמפ לא הלך לצידה של המלכה לכל אורך סקירת המשמר, אלא לפניה. מיד לאחר הפגישה ביניהם ב-15 ביולי אמר טראמפ: "זאת הייתה שיחה מאוד קלילה. אתה יודע, קשה לדבר עם מישהו אם אין משהו מיוחד. לפעמים יש לך אורח ומה שלא תעשה - זה לא עובד, נכון? ולפעמים זה קסום. לנו הייתה הרגשה נהדרת. אני לא יכול לדבר בשמה, אבל אני חיבבתי אותה. בדרך כלל זה עוזר. חיבבתי אותה מאוד". הוא סיפר כי מילות הפתיחה שלה היו "ברוכים הבאים". "רק זה. מאוד אלגנטי ויפה. זה באמת היה משהו מיוחד".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר