לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי         אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2018, 13:50
  סיון 2018 again סיון 2018 again אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.18
מגעיל כל ה*** בדלקת בדרכי השתן

איכס, אחת המחלות המגעילות: שורף כשמשתינים, יש הרגשה מגעילה ביותר בבטן התחתונה, בחילות, הרגשה שאת רוצה להקיא, אין תיאבון וגם הגב כואב... פויה וחצי ): איזה כיף לגברים שהם הרבה פחות מועדים לתפוס את החרא הזה פשוט בגלל המבנה האנטומי שלהם (השופכה שלהם יותר ארוכה וגם יש מרחק גדול יותר בין פתח השופכה שלהם לפי הטבעת שלהם), ואילו אצלנו הנשים הכל כל כך חשוף ופרוץ לכל מיני חיידקים ומזהמים, וצריך להיזהר שחיידקיים סוררים מהפתח האחורי לא "ינדדו" לקדמי, הרגיש :/

הכל התחיל ביום שני בערב, כשהרגשתי רע וכבר חשדתי על פי הסימפטומים. רציתי לראות רופא כבר למחרת אבל הייתי חייבת לנסוע מחוץ לעיר לאיזו הכשרה מטעם מקום העבודה שלי ולא היה לי נעים לפספס מפגש, גם כי חשוב לי ביותר לשמור על המוניטין שלי כעובדת אחראית ומסורה, וגם כי מי שמפסיד מפגש חייב להשלים אותו בקורס הבא, ולא רציתי את זה.. בקיצור, נסעתי להכשרה אתמול אחרי 3 שעות שינה והרגשתי מגעיל כל היום.. היום בבוקר כבר הייתי אצל רופאת המשפחה שלי, ששלחה אותי לחדר האחיות לבדוק תרבית, תוך זמן קצר ביותר חששותיי התאמתו - לקיתי בדלקת בדרכי השתן, ללא ספק.
אז אנטיביוטיקה ל-10 ימים (ואני לא מתה על נטילת אנטיביוטיקה, כי היא הורגת גם את החיידקים הטובים ואז קשה יותר לשקם אותם באמצעות פרוביוטיקה.. אבל נראה שאין ברירה). הרופאה גם הפנתה אותי לאולטרה-סאונד וביקשה לעשות אותו תוך שבוע.. אבל אין תורים פנויים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:49

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2019 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר