לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2018, 19:27
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.11
עמרם מצנע: "תורם לקרן החדשה. מאמין בדרך שלהם"

לא אצל כולם הזיקנה היא "זה קנה חכמה" . עמרם מצנע החליט לתמוך באויבי ישראל.
"אני מאחל לעם ישראל שיבין קצת יותר לעומק את הסכנות הקיומיות שיש במהלכים האחרונים של הממשלה, בין אם זה חוק הלאום, חוק נגד ארגוני שמאל או חקירתם של אזרחים ישראלים או מבקרים שמגיעים לארץ ע"י השב"כ"
עומר כרמון
קורא לאהוד ברק להצטרף אלי

עומר כרמון
ראש השב"כ לשעבר ישתתף בעצרת ערביי ישראל

עמרם מצנע, לשעבר יו"ר מפלגת העבודה, חבר כנסת, אלוף פיקוד מרכז, ראש עיריית חיפה וחבר במפלגת "התנועה" בראשות ציפי לבני, הודיע (שבת, 18.8.18) על החלטתו לתרום ל"קרן החדשה לישראל".

"אני עוקב אחרי הקרן לאורך שנים ארוכות ומכבד מאוד את הדרך שבה היא פועלת", מסר מצנע. "ההתקפות של השבועות והחודשים האחרונים נגד הקרן ופעילותה עוררו גם אותי ממקום הנוחיות שלי. לכן החלטתי לעשות מעשה ולא רק להעריך מרחוק את פעילותה של הקרן, אלא גם לתרום וכמובן לשתף את הציבור במחשבותיי על הקרן".

"מה שבעיקר מקומם אותי היא הקלות הבלתי נסבלת שהשלטון ומפלגות הימין ודובריו של ראש הממשלה תוקפים בלי שום גבולות את הארגונים האזרחיים. אומנם חלק מהארגונים יותר מתאימים לדרך שלי וחלקם פחות, אבל כולם עושים את הפעילות שלהם מתוך הובלה של ערכים של דמוקרטיה, שוויון וסולידריות. חברה אזרחית פעילה, דינמית, ביקורתית היא הנשמה של כל חברה נורמטיבית, ליברלית והומניסטית. חברה אזרחית פעילה היא הרוח המיוחדת שכל כך חשובה לכל חברה תוססת ומקיימת, והקרן החדשה לישראל מתייצבת לאורך השנים לצדם של ארגונים שביחד מרכיבים את החברה האזרחית הישראלית. אני מאחל לעם ישראל שיבין קצת יותר לעומק את הסכנות הקיומיות שיש במהלכים האחרונים של הממשלה, בין אם זה חוק הלאום, חוק נגד ארגוני שמאל או חקירתם של אזרחים ישראלים או מבקרים שמגיעים לארץ ע"י השב"כ. כל אלה הם סממנים קטנים ומטרידים מאוד לגבי הדרך שבה הולכת החברה שלנו. לכן אני מאחל לציבור, שלפעמים לא מבין לאן הדרך הזו מובילה, שיפקח את עיניו ויטה אוזן קשבת".

עמרם מצנע שימש כמפקד פיקוד המרכז בזמן האינתיפאדה הראשונה. במהלך שירותו הצבאי זכה בעיטור המופת ובצל"ש הרמטכ"ל. לאחר אירועי סברה ושתילה מתח ביקורת על שר הביטחון, אריאל שרון, בנוגע למטרות המלחמה. הוא הודיע על פרישתו משירות הקבע והבהיר למפקדיו כי מדובר במחאה פוליטית ויוכל לחזור לצבא רק אחרי ששר הביטחון יתפטר. בשנת 2002 התמודד כיו"ר מפלגת העבודה מול אריאל שרון. כוחה של מפלגת העבודה הצטמצם בבחירות אלה מ-26 ל-19 מנדטים. שנתיים לאחר מכן תמך בכניסת מפלגתו לממשלת אחדות לאומית עם הליכוד, על-מנת לאפשר לשרון ליישם את תוכנית ההינתקות מעזה.
תאריך: 18/08/2018 | עודכן: 18/08/2018
עומר כרמון
http://www.news1.co.il/Archive/001-D-405336-00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר