לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2004, 18:41
  rm rm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.04
גם אני ראיתי תתוכנית הזו פעמיי'ם.מעולה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי FOXBAT שמתחילה ב "תגובה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי FOXBAT
אם זה יעניין אותך אז בערוץ ההיסטוריה מקרינים לפעמים תוכנית על "המהנדס". תוכנית מאוד עניינית ומאוד מעניינת.

ולשאלתך מי אחראי לחיסולו הרי שהמדינה היא היוזמת.
בתקופתו המהנדס היה בכירי המבוקשים במערכת הביטחון, כולם חיפשו את יחיא. זרועות היבשה ביצעו סיורים ומערבים, המשטרה ניסתה לעלות על עיקבותיו, המודיעין חיפש אותו, השב"כ רצה אותו.
בסופו של דבר, לאחר שנצבר מידע מספק אודות המהנדס והופעלו הגורמים הרצויים הגיעה העת לחסל אותו.
הגוף הכי מתאים והכי טוב בתחום שבו בוצע החיסול מילכד את הסולולרי וזהו.

אני כבר לא ממש זוכר את הפרטים אז כדאי מאוד לראות את התוכנית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-11-2004, 20:18
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
יחיא עייאש , מוחמד דיף , אחים עוודאללה , מוחי עדין שריף , חסן סאלמה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מוהנדס בכיר שמתחילה ב "יחיא עייש - "המהנדס""

ראשי הנחש , אשפי המלטות והסתוות בשעתו , בקיצור עשו לנו את המוות וליחידה אחת בצה"ל מעל הכול ..!
כולם בקבר ..פרט לחסן סאלמה שנפתס בחברון ע"י חיילי גולני גדוד 51 ומוחמד דיף שעדיין מתעתע בנו ..
באשר ליחיא עייש :
חברים אני מודיע לכם שזה פורסם.. והשב"כ לקח אחריות על חיסולו ואף הודה בכך מ"ס רב של פעמים
אופי החיסול היה מושלם ..אך לא נדיר ..בהוראת רה"מ דאז שמעון פרס
השב"כ גייס לשורתיו את קרוב משפחתו שדאג למסתורו בשכונת סגעיה בצפון אזח"ע ..אותו אדם עבד בשעתו כפועל בניין בתוך ישראל ..והוא העביר לו את הפלאפון הממולכד ..

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 18-11-2004 בשעה 20:34.
ישן 19-11-2004, 22:36
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
חסן סלמה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "אתה מדבר על חסן סאלמה = הנודע בכנויו "הנסיך האדום ""

כשנשפט בבי"ד פח"ע ארז (על פעולות שאינן קשורות לפיגועים, עליהם נשפט בנפרד בבית-אל), הייתי הבייבי-סיטר שלו ביום שקיבל את גזר הדין. הוא ברכב מהכלא לבי"ד - אני מולו. הוא בתא - אני בחוץ. הוא באולם הישיבות - אני לידו. הוא בשירותים - אני לא.
כשהשופטת הקריאה לו את גזר הדין (מאסר עולם + 15), הוא צחק על כולם. כשהוחזר לתא, שאלנו אותו אם הוא לא מבואס - הוא ענה שאין לישראלים מילה רצינית, ושבעסקה הבאה הוא בחוץ. אחרי שעזבנו אותו, הסתכלתי בשקט דרך בחלון של התא - כל הפוזה נעלמה, וראיתי אותו יושב מבואס-מוות כמעט בוכה ומבין שהוא אכל אותה חזק.

בקרוב התמונות.

ישן 23-11-2004, 14:18
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
חסן סלמה { הנסיך האדום }
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי super trooper שמתחילה ב "בקשר לדרך החיסול של סלאמה ..............."

מאדריכלי רצח הישראלים במינכן .. קמב"ץ ארגון אש"ף בשנות ה-70 ..
הוא ועוד 14 אנשים היו יעד לחיסול ע"י המוסד בפקודה ישירה שנתנה בזמנו גולדה מאיר למוסד כנקם על הטבח במינכן ..
אגב ..יו"ר הוועד הפועל של אש"ף כיום{ אבו מאזן} אף הוא היה יעד לחיסול בזמנו ..ישנם גרסאות שונות בנוגע לאי חיסולו ..!
סלמה חוסל בבירות ביחד עם עוד 2 משומרי ראשו לאחר שהופעלה מכונית תופת על מכוניתו בזמו שהיה בדרכו למשרדי אש"ף בבירות ..!
אופי החיסול מתחלק למגוון דיעות ..
הגירסה שאותה נוטים לקבל היא:
המוסד החדיר בשעתו סוכנת ממוצא אנגלי שהייתה תחת מסווה של אמנית ציור ..ודירתה צפתה לעבר המסלול שעשה סלאמה מידי בוקר למשרדיו ובכך הצליחה להביא להצלחת חיסולו ..!
פרט חשוב :
מאמצי המוסד לחסלו עלו לישראל ביוקר ..
המוסד חיסל את אחמד בושקי מלצר מוסלמי שעבד בלילהמר בנורוגיה .. שכל חטאו היה שדמה באופן מפליא לסלאמה ..
ההשלכות היו קשות ..החיסולים הופסקו והסוכנים שביצעו את ההתנקשות נתפסו ע"י שלטונות נורווגיה ..!
ב 1979 כאמור נסגר החשבון סופית עם סאלמה ..!

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 23-11-2004 בשעה 14:25.
ישן 29-11-2004, 12:32
  iudaea_capta iudaea_capta אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.02
שלח הודעה דרך MSN אל iudaea_capta
פיגוע ידידי, אני מצטרף לדברי הביקורת שהטחת כלפי הכותב
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "יחיא עייש היה מסומן הרבה לפני שמעון פרס .."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי u-367
לידיעה : הפקודה לחסלו ניתנה ע"י רבין ז"ל ..!!!
וחוץ מזה מה פשר האכזבה שלך ?!

"הקם להורגך השכם להורגו"
ברור לכולם כאן שאחרי כול כלב שמחסלים יקום בן כלב ..
ואחרי חיסולו כמו עוד מ"ס נבלות שהיו תלמידיו ..והמשיכו לרצוח בנו ..!
וזה רק הלך והחמיר ..!
אני מציע לך חבר יקר עם באמת הינך מתעניין בתחום המלחמה בטרור עשה השוואה בין החמאס של רבין פרס נתניהו ולבין החמאס של תקופת שרון ..ותמצא כי ארגון זה כיום חטף וחוטף וימשיך לחטוף את מהלומות חייו

בתגובה זו, אבל, אם יורשה לי לרגע לעמוד מן הצד השני של המתרס...

אתה אכן צודק שיחיא עייאש היה על הכוונת זמן רב לפני חיסולו, לפחות מאז הפיגוע בקו 5 ברחוב דיזינגוף בת"א באוקטובר 1994. אולם, יש שטענו כלפי ראש השב"כ דאז, כרמי גילון, שהוא לחץ על ביצוע החיסול דווקא זמן קצר אחרי רצח רבין כדי "לפרוש בצורה קצת יותר מכובדת", קרי - עם הצלחה הרשומה על שמו, לאור הכישלון של השב"כ באבטחת רבין.

ואכן, זמן קצר לאחר החיסול הודיע גילון על פרישתו מראשות השב"כ.
ישן 11-06-2005, 08:02
  levtov levtov אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.02
קבל פרטים מדוייקים ורק ממקורות וגלויים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מוהנדס בכיר שמתחילה ב "יחיא עייש - "המהנדס""

קטע מכתבה שפורסמה במעריב:

גולת הכותרת מבחינתו של לינהרד היתה מבצע החיסול של המהנדס בינואר96'. יחיא עיאש היה אחראי לפיגועי התופת המחרידים שביצעו הפלשתינים בתקופה ההיא, ובשב''כ כינו אותו ראש הנחש. ''עיאש היה מומחה בלתי רגיל בבניית מטעני חבלה'', מאשר לינהרד את כל הפרסומים. ''העוצמה של המטענים וכמות ההרוגים היו יוצאות דופן. הניידות שלו היתה מדהימה. הוא פעל בעזה, בחברון, ברמאללה, בכפרים בשומרון. השב''כ הפעיל הרבה מאוד כלים כדי להגיע אליו. בשלב מסוים האינדיקציות לימדו שהוא ברצועת עזה. בסוף הגענו לבית בשכונת ג'בליה, לשם הוא הגיע מדי פעם כדי להתקשר למשפחה שלו בגדה''.

לפי מקורות זרים, יחיא עיאש חוסל באמצעות טלפון נייד ממולכד שהעביר השב''כ לבעל הדירה בג'בליה. המטען הופעל במהלך שיחה שניהל עיאש עם אביו, אחרי שיורטה על ידי השב''כ. לינהרד לא מתייחס לטקטיקת החיסול, אבל מספר ש''אחרי המבצע הלכנו לפאב בתל אביב. גם זה היה נדיר אצלנו''.

קישור לכתבה המלאה:

http://64.233.183.104/search?q=cach...3&hl=iw&start=6
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:53

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר